Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 24 ve 24

Ses Simgesi Yok...

Diğer Yazılım Konuları forumunda Ses Simgesi Yok... konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar benim görev çubuğunda ses simgesi yok.Bunu düzeltmek için başlat-denetim masası-ses efekti ve ses aygıtlarına giriyorum ve oradan görev çubuğuna ses ayarı simgesini yerleştir diyorum ve altta ses ayarı simgesi ...

Standart Ses Simgesi Yok...

Arkadaşlar benim görev çubuğunda ses simgesi yok.Bunu düzeltmek için başlat-denetim masası-ses efekti ve ses aygıtlarına giriyorum ve oradan görev çubuğuna ses ayarı simgesini yerleştir diyorum ve altta ses ayarı simgesi geliyor.Ama bilgisayarı kapatıp açtığımda tekrardan yok oluyor.Ne yapabilirim.

Standart Ynt: Ses Simgesi Yok...

Görev çubuğunda sağ tıkla->özellikler->özelleştir
    Ses ayarını bul ve yanındaki açılan menüden "her zaman göster"i seç, tamam de.

Arkadaşım Dediğini Bir Cok kez Yapmıştım zaten olamaıştı yine yaptım yine olmadı. Zaten Ole kolay şeyler aklımdan geciyor yapıyorum. ama hala buna rağmen ses simgesi yok. Başlat-Denetim Masası-Ses efektleri Ve Aygıtları ve ordan gorev cubuğuna ses ayarı simgesini yerleştir dediğimde ses simgesi geliyor. Ama bilgisayarı Bir dahaki açışımda yine ses simgesi yok . Sistemi Geri Yuklesem Duzelirmi Acaba

Bu sorun ne yaptıktan sonra ortaya çıktı?O kritik tarihten önceki bir zaman için geri yükleme noktan varsa düzelir tabi.
    Oku tıklayıp açmayı unutmuyorsun inşallah

arkadaşlar bu sorun başlangıçtan olabilir mi?Ses Simgesini başlangıçtaki adı nedir bilen varmı?

Turab Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başlangıca normal kayıtlarla yerleşmez ses simgesi.
    Problemin başka bir şey olmalı.
    Acaba sisteminde Spybot Search and Destroy kurulu mu?
    Ya da kayıt defteri girdilerine önleyen bir antivirüs vs?
    Ya da kayıt donduran deep freeze tarzı bir program?

Standart Ynt: Ses Simgesi Yok... cözüm sndvo132.exe

merhabalar ben sana yardımcı olayım.benzer sorunu kendımde yaşadıgımdan cozum cok kolay oldu.

Bu sorunu çözmek için, Windows XP CD'sinden bilgisayarınızın sabit diskindeki sistem_kökü\System32 klasörüne Sndvol32.exe dosyasının yeni bir kopyasını ayıklayın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
    1. Windows XP CD-ROM'unu bilgisayarınızın CD-ROM veya DVD-ROM sürücüsüne yerleştirin. CD-ROM'u yerleştirirken otomatik olarak başlamasını önlemek için ÜSTKRKT tuşunu basılı tutun.
    2. Başlat'ı ve ardından Çalıştır'ı tıklatın.
    3. Aç kutusuna cmd yazın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
    4. Aşağıdaki satırları, her birinden sonra ENTER tuşuna basarak komut istemine yazın. Burada; CD-ROM sürücüsü, bilgisayarın, Windows XP CD-ROM'unu içeren CD-ROM veya DVD-ROM'unun sürücü harfidir; sistem_kökü, Windows sistem dosyalarının bulunduğu yol ve klasör adıdır (genellikle C:\Windows):
    CD-ROM sürücüsü:
    cd i386
    expand sndvol32.ex_ sistem_kökü\system32\sndvol32.exe

Bu komutta "ex_" ile "sistem_kökü" arasında bir boşluk olduğuna dikkat edin.

Örneğin bilgisayarınızın CD-ROM sürücüsü E sürücüsü ise ve Windows sistem dosyaları C:\Windows klasöründe ise, komut istemine aşağıdaki satırları yazın (her satırdan sonra ENTER tuşuna basarak):
    e:
    cd i386
    expand sndvol32.ex_ c:\windows\system32\sndvol32.exe
    5. Exit yazarak komut isteminden çıkın.
    6. Ses Denetimi'ni başlatabildiğinizi ve bildirim alanında Ses Ayarı simgesinin görüntülendiğini (bu seçeneği belirlediyseniz) doğrulayın.

kaynak :http://support.microsoft.com/kb/319095/tr

cözüm 2 :
    internette bu exe yi bul ve kur.bılgısayara restart tamamdır .güle güle kullan

Burdan indirebilirsin
    http://9ppc8g.bay.livefilestore.com/...r.rar?download
    Rar ın içinde tüm silinen dosyalar var,önceden farkedip siteye yüklemiştim

Senin yapıcağın Rar ın içindeki sndvol32.exe dosyasını bulup
    C/Windows/system32 klasörünün içine atmak

arkadaşlar çözüm ikiyi yaptım olmadı.he bu arada ben size bişi sölemeyi unutmuşum.denetim masasından doğru yaptığımda ses simgesini görev çubuğuna yerleştir dediğimde ses simgesi ve ağ bağlantılarımda geliyor.yani ek olarak ağ bağlantılarım gelio

emubaltaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sen işletim sistemini tekrar yükle bence tek sorun bu değil başka başlıklar da açmışsın. en hızlı çözüm odur senin için ;)

Arrow SeS Simgesi Kayboldu.

Bunun çok basit bir yolu var,bu klasörlerle uğraşmanaysa hiç gerek yok.Yapman gereken Denetim masası>Ses efekti ve ses aygıtları>
    Ses hafifliği ve ses kontroli yapılan yerin altında bir şey yazıyor.
    GÖREV ÇUBUĞUNA SES AYARI SİMGESİ YERLEŞTİR.
    Yapman gereken bu.
    Yine olmadıysa üretici firma'ya başvurmalısın,sorun büyümeden."> Bunun çok basit bir yolu var,bu klasörlerle uğraşmanaysa hiç gerek yok.Yapman gereken Denetim masası>Ses efekti ve ses aygıtları>
    Ses hafifliği ve ses kontroli yapılan yerin altında bir şey yazıyor.
    GÖREV ÇUBUĞUNA SES AYARI SİMGESİ YERLEŞTİR.
    Yapman gereken bu.
    Yine olmadıysa üretici firma'ya başvurmalısın,sorun büyümeden." width="550" height="400" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true">
    Konu AliA tarafından (19-05-2011 Saat 11:34 ) değiştirilmiştir.

ben im ses sistemi çalışıyor ama görev çubuundaki ses simgesi kayboluyor.
    görev çubuğundaki ses simgesini geri getirmeyi buldum. ama bilgisayarı açıp kapayınca görev çubuğundaki ses simgesi geri gidiyor. . bu bildirim alanından olacak iş değil.

kısacası virüs var diye tahmin ediyorum öneriniz nedir bunun için kesin bilginiz varsa öneriniz nedir... bende avast var.

birde son olarak pil içi boş gözüküyor ama %100 dolu .

SDN Okuru

Standart Simge Yokkkk

bu problemlerin aynısı bendede var pili değiştirmen lazım fiyatıda 150 tlden başlıyormuş.Ben ses simgesini geri getiremiyorum nasıl getirdin geri ?

SDN Okuru

benim bilgisayarımda ses simgesi çıkmıo ne yapmalıyım lütfen yardım edin müslümansanız yardım edin

SDN Okuru

kardeşim çaresi yok bu işim bilgisiyarcıya götür yapsın ne ugraşiyorsun kafan yorisen...urfalı...

Alıntı yanardag0078 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim görev çubuğunda ses simgesi yok.Bunu düzeltmek için başlat-denetim masası-ses efekti ve ses aygıtlarına giriyorum ve oradan görev çubuğuna ses ayarı simgesini yerleştir diyorum ve altta ses ayarı simgesi geliyor.Ama bilgisayarı kapatıp açtığımda tekrardan yok oluyor.Ne yapabilirim.
    Hocam sorunu çözdüyseniz nasıl çözdüğünüzü buraya yazabilir misiniz ? Ben de aynı sorunu yaşıyorum ve usb bellekten bulaşan virüsün bıraktığı tahribat oldugunu sanıyorum.

SDN Okuru

Standart olmadı ne yapmam gerekiyo

yaptım olmadı

SDN Okuru

Exclamation Arkadaslar acilen bakinizz çok acillllll

Yaw Arkadaslar Bende YEni Format Attım Bilgisayara Bütün Programları Kurdum Fakat Bilgisayarda Ses Yok Ve Aygıt Yöneticisine Girdim Orda Ses Oyun Kumandaları Bölümünde Herhangi Bir ? İşareti Yok Ama Ses GElmiyor Driver İndirdim 5-6 Tane Yinede Ses Yok Lütfen Birisi Ne Yapacağımı Söyleyebilir Mi Acilen Ses Aygıtlarında Aygıt yok Falan Falan diyor işte Realtek ti Formattan önce ...

SDN Okuru

Standart Ses simgesi yok

ooof ses simgesi görünmüyo sizin burada yazdıklarınızı birer birer okudum arkadaşlar ama yaptım gelmedii ooof ..

SDN Okuru

merhaba... aynı sorun bende de vardı ama çözüm basit... denetim masası->ses konuşma müzik aygıtları->ses efekti ve ses aygıtları->ses ayarı->görev çubuguna ses ayarı simgesi yerleştir kutucugunu tıkla->uygula çık...

Eski konuları uplamayın arkadaşlar

SDN Okuru

yardım edermisin

SDN Okuru

Exclamation Yardımm

Ya Arkadaslar Bende O yere giriom Ses Ayarında Ses Aygıtı Yok Dio Gece Düzgün Kapattım Sabah Açtım böle oldu sistem geri yüklemesi yapıom yine Aynı Bi Yardım Gözünüzü Sevem Format Atalı 1 Ay Bile Olmadı

SDN Okuru

Thumbs down

banada yardım edin yaa bilmiyorumki ne yapacaımı olmuyoda

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)