Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 24 ve 24
Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Strake

Konu: Güvenli Bilgisayar Hızlandırma Programları

Strake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Güvenli Bilgisayar Hızlandırma Programları

Arkadaşlar internetten birçok bilgisaray hızlandırma programları indirdim birtanesini kurduğumda interneti aşırı yavaşlattı hep böle sorunlar çıkartıyor sizin kullandığınız ve memlun kaldığınız proğram varsa adını paylaşabilirmisiniz??

cryalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yahu başlığı yanlış yazmışsın diyicemde yazıdada yanlış No bilgisaray Bilgisayar..

TuneUP 2012 tavsiye ederim bu arada

intricate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Böyle bilgisayarı hızlandırdığını söyleyen programların yarısı virüstür. Ya virüs yavaşlatmıştır, ya da (virüs değilse) band genişliğini sınırlamış olabilir. Virüs olmayan programların çoğu da iddia ettikleri performansı sergileyemiyor.

Alıntı cryalcin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu başlığı yanlış yazmışsın diyicemde yazıdada yanlış No bilgisaray Bilgisayar..

TuneUP 2012 tavsiye ederim bu arada
    bende dikkat ettim yanlış yazmışım zaten tune up 2013 sürümünü yükledikten sonra oldu

Alıntı intricate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bilgisayarı hızlandırdığını söyleyen programların yarısı virüstür. Ya virüs yavaşlatmıştır, ya da (virüs değilse) band genişliğini sınırlamış olabilir. Virüs olmayan programların çoğu da iddia ettikleri performansı sergileyemiyor.
    virüs olduğunu sanmıyorum çünkü dünyaca ünlü bir markaydı ve vürüs taraması yapmıştım.

advanced system care, wise cleaner,jetclean

Alıntı adonia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    advanced system care, wise cleaner,jetclean
    teşekkürler jetclean haricinde hepsini kullandım birde jetclean'ı deniyim

TheAbidinoqlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ccleaner ve Tune UP denedim, ccleaner güzel ama sadece siliyor sadece siliyor onardıgı birşey yok,TuneUP 2012 önerebilirm 2013 hakkında tam bir bilgim yok

Alıntı TheAbidinoqlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ccleaner ve Tune UP denedim, ccleaner güzel ama sadece siliyor sadece siliyor onardıgı birşey yok,TuneUP 2012 önerebilirm 2013 hakkında tam bir bilgim yok
    yorumun için teşekkürler zaten ccleaner professional son sürüm kullanıyorum ama daha tune up kullanmayı düşünmüyorum.
    TheAbidinoqlu bunu beğendi.

Alıntı Strake Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler jetclean haricinde hepsini kullandım birde jetclean'ı deniyim
    auslogic programlarıda iyidir onlarıda tavsiye ederim

Alıntı adonia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    auslogic programlarıda iyidir onlarıda tavsiye ederim
    bende auslogic bootspeed kullanırdım sanırım gene onu kuracağım

Şu hızlandırma programları bilgisayarın ayarları ile çok oynuyorlar.Kayıt defterini bozma riski bile var.Hızlandırayım derken olandan da olma.Sade programlara yönel.Mesela CCleaner.Derinlere inmeden yüzeysel geçer gider.

Alıntı Detected Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu hızlandırma programları bilgisayarın ayarları ile çok oynuyorlar.Kayıt defterini bozma riski bile var.Hızlandırayım derken olandan da olma.Sade programlara yönel.Mesela CCleaner.Derinlere inmeden yüzeysel geçer gider.
    kendim bilgisarayımı temizlerim en son kullandıkları temizlemek gibi ve bunlar oldukça bilgisarayı hızlandırıyor ama birde ayriyetten bilgisaray hızlansın diye program bakıyordum

SDN Okuru

Wise Care 365, Auslogic Bootspeed kullandım ve bugüne kadar bir sorunla karşılaşmadım. gayet iyi programlar Ayrıca WinUtilities Pro programıda fena bir program değil (bugün Giveaway sitesinde ücretsiz olarak veriliyor).

Advanced Sytem Care 5 programını da kullandım. Ama herzaman sorun çıkaran bir program oldu (ilk versiyonları böyle değildi) bu program tavsiye edilmiş olsada uzak durmanızı tavsiye edeceğim.

Kullandığım TuneUP 2010 programıydı sanırım ama ondan da pek randıman alamadım.

İSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hiçbir program sürekli olarak bilgisayarınızda hız açısından verim sağlayamaz. Sadece belirli alanlarda işlem yaparak bi nevi göz boyama işlemi yapar ilk başta hızlandığını düşünsenizde uzun vadede derinlemesine sorunlara neden olurlar.

Hızlı bir bilgisayar istiyorsanız; haftada en az 3 kez disk birleştirin, düzenli olarak Windows ve internet artıklarını temizleyin(CClenaer,JetClean), çok sık antivirus programı kaldrırıp kurmayın çoğu antivirus sistemden tam olarak kalkmaz işlemler, kayıt kütüğü, çalışan servisler gibi bıkkınlık verecek izler mutlaka bırakır bu da sistemin düzenli çalışmasını engeller, yine çok sık program yükleyip kaldırmayın, Windows güncellemelerinizi mutlaka yapın...

Alıntı İSS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiçbir program sürekli olarak bilgisayarınızda hız açısından verim sağlayamaz. Sadece belirli alanlarda işlem yaparak bi nevi göz boyama işlemi yapar ilk başta hızlandığını düşünsenizde uzun vadede derinlemesine sorunlara neden olurlar.

Hızlı bir bilgisayar istiyorsanız; haftada en az 3 kez disk birleştirin, düzenli olarak Windows ve internet artıklarını temizleyin(CClenaer,JetClean), çok sık antivirus programı kaldrırıp kurmayın çoğu antivirus sistemden tam olarak kalkmaz işlemler, kayıt kütüğü, çalışan servisler gibi bıkkınlık verecek izler mutlaka bırakır bu da sistemin düzenli çalışmasını engeller, yine çok sık program yükleyip kaldırmayın, Windows güncellemelerinizi mutlaka yapın...
    genelde bunları yapıyorum bilgisarayım bana göre hızlı ama bu hızı kaybetmemesi için gerekli olduğu zamanlar desteklemeye çalışıyorum.

SDN Okuru

speeder xp yi dene internette zararlı dio ama 10.000 x i geçme hiç bişi olmuo birde internet için hızlandırmaya gerek yok speeder xp dowlandları da hızlandırıo ama upoladı denemedim speeder xp yi öneririm

Bowen32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence o programları hiç bir katkısı yok yani ben daha görmedim.

Advance System Care 6 ve SpeedUp2 kullanıyorum memnunum ve interneti yavaşlatma gibi bir problemde yok...;)

Wise Care 365'den şaşma derim

advanced systemcare kullan.

SDN Okuru

Standart hıç ugrasma

baıdu pc faster ı dene

SDN Okuru

Standart ozan

CCleaneri kullan kardeşim CCleanerle ilk analiz yap sonra temizle disk birleştir ve disk temizle

SDN Okuru

Standart doğrumu

türkçemi

SDN Okuru

Wink

Cleanr ve Advence system 7.3 indir internetini hızlandırır virüsleri yok eder en iyi önerdigim advence system 7.3

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)