Corel Draw kurulum problemi

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 12 ve 12

Standart Corel Draw kurulum problemi

Arkadaşlar CorelDraw X5 kurarken şöyle bi problemle karşılaşıyorum.

Elimde 2 farklı Corel X5 versiyonu var netten indirdiğim. Ama ikisinde de aynı. Hatta X4'de bile aynı. Daha önce kurmuştum aynı kurulumdan. Sistem Gereksinimlerinde herhangi bir program yazmıyor. Acaba Visual Basic Runtimes ya da ona benzer bi program mı gerekiyor? Yardımlarınızı bekliyorum.

OnLT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Framework 3.5 yüklü?

engerex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7zip ile exenin içini bir klasöre boşaltıp içinden kurulumu başlatmayı dene.

Alıntı OnLT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Framework 3.5 yüklü?
    4 yüklü, onardım. Hala aynı

Alıntı engerex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7zip ile exenin içini bir klasöre boşaltıp içinden kurulumu başlatmayı dene.
    7Zip ile çıkarınca yine benzer bi exe ve yanında PLUGINSFOLDER (isminden tam emin değilim) diye bi klasör açtı aynı hala. Ama exe'ye tıklayıp kurarken C:/programData'ya yazıyo bişeyler. Ordan kurmayı denedim. Yine aynı. Şimdi SilentInstall bi versiyon buldum onu denicem.

---------- Post added at 12:52 ---------- Previous post was at 11:09 ----------

O da yemedi

Burada bir nedenden dolayı dosyalara ulaşamıyor. Kurulumu tam yetki ile çalıştırmayı dene. Olmadı portable sürümler var. Bunlar kurulumsuz tek exe dosyaya sahipler. Bir de bunları dene.

Corel bende de problem çıkarıyor. Çizgiye 1 mm giriyorum 1 cm ayarlıyor, 3mm giriyorum 3 cm ayarlıyor, 1mm ayarlasın diye 0.1cm giriyorum yine 1cm olarak ölçeklendiriyor. Çözemedim.

Burada bir nedenden dolayı dosyalara ulaşamıyor. Kurulumu tam yetki ile çalıştırmayı dene. Olmadı portable sürümler var. Bunlar kurulumsuz tek exe dosyaya sahipler. Bir de bunları dene.
    iso falan mı indirsem? gerçi sonuçta exe'ye de tıkladığım zaman onu biyere açıp sonra kurulumu başlatıyor. Bişe eksik gibi sistemde. Silverlight'ımda da problem vardı. Bi şekilde hallettim. Tek bu kaldı. Format atmaya üşeniyorum

Corel bende de problem çıkarıyor. Çizgiye 1 mm giriyorum 1 cm ayarlıyor, 3mm giriyorum 3 cm ayarlıyor, 1mm ayarlasın diye 0.1cm giriyorum yine 1cm olarak ölçeklendiriyor. Çözemedim.
    İlk açılışta yukardan mm değer seçiyo musun?... Gerçi direk mm olarak açıyo dosyayı ama. Bi kontrol et bence...

Önce taşınabilir sürüm (portable) dene. Kurulum falan gerekmiyor. Taşınabilir diskinle kurulum derdin olmadan her yerde kullanabilirsin. Format atmaktan daha iyidir. Boyutu da 200 MB nin altında.
    Alıntı malibumali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iso falan mı indirsem? gerçi sonuçta exe'ye de tıkladığım zaman onu biyere açıp sonra kurulumu başlatıyor. Bişe eksik gibi sistemde. Silverlight'ımda da problem vardı. Bi şekilde hallettim. Tek bu kaldı. Format atmaya üşeniyorum
    İlk açılışta yukardan mm değer seçiyo musun?... Gerçi direk mm olarak açıyo dosyayı ama. Bi kontrol et bence...
    Benim Registry den Corel kalıntılarını silmem gerekiyor yada format atmam gerekiyor.

Önce taşınabilir sürüm (portable) dene. Kurulum falan gerekmiyor. Taşınabilir diskinle kurulum derdin olmadan her yerde kullanabilirsin. Format atmaktan daha iyidir. Boyutu da 200 MB nin altında.

Benim Registry den Corel kalıntılarını silmem gerekiyor yada format atmam gerekiyor.

Böhüüü Ben de format atmak istiyorum ama programları kim kurcak

tolgasal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tolgasal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyguladım hepsini, bakalım Teşekkürler

SDN Okuru

Arrow kesin çözüm

yeni bir admin kullanıcısı oluşturun ve orada oturum acın sonra kurulumu yapın calışıcaktır

SDN Okuru

varsayılan internet sağlayıcısını internet explorer yapınca düzeliyor.

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)