Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 22 ve 22

Medal of Honor Helikopterde iken

Diğer Oyun Konuları forumunda Medal of Honor Helikopterde iken konusunu incelemektesiniz.

havan topu olan yerde adamları vuruyorum yeniden çıkıyorlar hiçde geçemiyorum. KARE olan yeri seçip ateş ediyorum ama yine geçmiyor. Acaba nasıl geçicem. ...

Standart Medal of Honor Helikopterde iken

havan topu olan yerde adamları vuruyorum yeniden çıkıyorlar hiçde geçemiyorum. KARE olan yeri seçip ateş ediyorum ama yine geçmiyor. Acaba nasıl geçicem.

mendocino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4'e basarak havan topu mevzilerini havaya ucurcaksin...

ok.bu oyunun da burası sevmim haa. call gibi değil

mendocino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

call of dutyin yanına yaklasamaz.. bazı yerlerde benimde dolandigim oldu insana bi ipucu ver napcanı söle ama yok..

xyz1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

helikopterli bölüm bence oyunun en güzel bölümüydü..

bir oyun ancak bu kadar kısa olabilirdi 2 günde finishing

takıldım kaldım

4 araba geliyor. ve dürbün gibi bir yerden bakıyorsun o arabaları uçuracan bir türlü geçemedim. kırmızı lazer olmadan ateşlenmiyor? nasıl geçerim?

vegaturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı virtual worms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    takıldım kaldım

4 araba geliyor. ve dürbün gibi bir yerden bakıyorsun o arabaları uçuracan bir türlü geçemedim. kırmızı lazer olmadan ateşlenmiyor? nasıl geçerim?
    Atv kullandığın bölüm mü ?

1 kere hedefe tıklıyosun daha sunra mausu uynatarak hedefin doğrultusunu berliyosun 2. tıkta hedefi kitliyosun yani senin kumandan ile hedefler vuruluyor

Alıntı vegaturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atv kullandığın bölüm mü ?
    ya hani karşıdan 4 araba geliyor ve o arabaları patlatacaksın.

Alıntı LAZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 kere hedefe tıklıyosun daha sunra mausu uynatarak hedefin doğrultusunu berliyosun 2. tıkta hedefi kitliyosun yani senin kumandan ile hedefler vuruluyor
    ben uğraştım ama kırmızı lazer görünmeyene kadar tıkladığında olmuyor*?
    Konu virtual worms tarafından (01-11-2010 Saat 17:05 ) değiştirilmiştir.

Alıntı virtual worms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet.

ben uğraştım ama kırmızı lazer görünmeyene kadar tıkladığında olmuyor*?
    Atv kullandığın bölüm de sniper ile baktığın bölüm var bir nöbetçiyi ve köyün içindeki elemanları öldürüyorsun daha sonra köyün uzandğındaki yamaçlarda nöbet tutan kişileri indiriyorsun aşağı z yi tuşlarsan optik olarak düşmanın nerde orduğunu görebilirsin.

Eğer LAZER in dediği bölümde takıldıysan bir noktaya seçiyorsun daha sonra ok işareti çıkıyor belirlediğin o açılarda bombalama gerçekleşiyor yalnız pikaplar senin bulunduğun alana çok yaklaşmamıs olması gerekiyor ayrı tepenin yamaçlarından köye doğru zırhlı birlikler geliyor onlarıda yok etmen gerekiyor.

Atv kullandığın bölüm de sniper ile baktığın bölüm var bir nöbetçiyi ve köyün içindeki elemanları öldürüyorsun daha sonra köyün uzandğındaki yamaçlarda nöbet tutan kişileri indiriyorsun aşağı z yi tuşlarsan optik olarak düşmanın nerde orduğunu görebilirsin.

Eğer LAZER in dediği bölümde takıldıysan bir noktaya seçiyorsun daha sonra ok işareti çıkıyor belirlediğin o açılarda bombalama gerçekleşiyor yalnız pikaplar senin bulunduğun alana çok yaklaşmamıs olması gerekiyor ayrı tepenin yamaçlarından köye doğru zırhlı birlikler geliyor onlarıda yok etmen gerekiyor.
    evet aynen orasıda. 3 pikapı patlatabiliyorum ama o bir tanesinin geçtiği güzergahın yakınlarına lazer vurmuyor

Hatırladığım kadarıyla pikaplardan bir tanesi çılışmaz halde duruyor bir tanesi köyün içinden çıkıyor sana doğru geliyor bir taneside tepenin yamacından doğruca üstüne geliyor buradaki aldatmaca şu araçlar bazen duruyor bazen hızlanıyor genelde önlerine hızlı şekilde açı çizerek bombalarsın sonra yamaçtan gelen zırhlı birlikleri yokettiğinde bölüm bitiyor bende bir kaç kez takıldım o bölümde sonradan hızlıca belli açılarda bombalama yapınca geçtim o bölümü

Hatırladığım kadarıyla pikaplardan bir tanesi çılışmaz halde duruyor bir tanesi köyün içinden çıkıyor sana doğru geliyor bir taneside tepenin yamacından doğruca üstüne geliyor buradaki aldatmaca şu araçlar bazen duruyor bazen hızlanıyor genelde önlerine hızlı şekilde açı çizerek bombalarsın sonra yamaçtan gelen zırhlı birlikleri yokettiğinde bölüm bitiyor bende bir kaç kez takıldım o bölümde sonradan hızlıca belli açılarda bombalama yapınca geçtim o bölümü
    dün akşam çözdüm olayı
    oyunun orasında bug vardı. Bölümü sıfırlayıp tekrar oynadığımda aynı yere geldim. Geçen sefer kırmızı lazer her yerde görünmüyordu ama dün aynı yere geldiğimde kırmızı lazer her yerde görülüyordu

Question Helikopter

Helikopter ile dağı bombaladığımız bölümde mağaranın sağ ve sol yanındaki ucaksavarları ortadan kaldırıyorum.Mağaradaki adamları bir türlü vuramıyorum.1 saattir aynı yerdeyım.Nasıl geçiliyor bu bölüm?
    Konu TMac1 tarafından (31-08-2012 Saat 20:28 ) değiştirilmiştir. Sebep: içerik düzeltildi tamamı kalın harf

TheAbidinoqlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cerceri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helikopter ile dağı bombaladığımız bölümde mağaranın sağ ve sol yanındaki ucaksavarları ortadan kaldırıyorum.Mağaradaki adamları bir türlü vuramıyorum.1 saattir aynı yerdeyım.Nasıl geçiliyor bu bölüm?
    orda üstteki rakamlardan(3-4-5 olablir) tıklayıp o fırlatıcıları yok etmen gerekiyor. 3-4-5 sayılarını dene,göreceksin orda.
    Konu TMac1 tarafından (31-08-2012 Saat 20:29 ) değiştirilmiştir.

madmex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Silahı küçült , büyült dene hepsini oyunda bug yoksa sıkıntı yaşamaman gerek.

SDN Okuru

çadırdan bikserler ateş ediyo napmam gerekiyo o bölümde

21olcaybaba21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

oyunun hastası oldum fakat 5 saat te bitmesine ayrı bi ayarım

SDN Okuru

birader benimkine cevap niye yazılmadı biksiden ateş açılıyo adam vuruyorum işlemiyo

SDN Okuru

arkadaaşlar bi bölümde takıldım biksi ateş açıyo bi adam okdar ateş ÇIYORUM AMA OLMNUO NAPMAM GEREKİYO O bölümde

okanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence %100 türkçeye çevrilmiş bir yama var onu kurun altyazıyıda açın tüm sorularınızın cevabını alırsınız ben o şekilde oynuyorum şu an

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)