Etiketli Kullanıcı Listesi

2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 39 ve 39
Like Tree2Beğeni

D-Smart internet nasıldır?

D-Smart Net forumunda D-Smart internet nasıldır? konusunu incelemektesiniz.

4-5 aydır maxi paket hd + 8 mbps sınırsız kullanıyorum,daha AKK veya AKN her ne ise sadece 1 kez yakalandım o kadar.Hızım bulunduğum yere bağlı olarak 7mbps çıkıyor genelde. idm ...

Garavel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4-5 aydır maxi paket hd + 8 mbps sınırsız kullanıyorum,daha AKK veya AKN her ne ise sadece 1 kez yakalandım o kadar.Hızım bulunduğum yere bağlı olarak 7mbps çıkıyor genelde. idm ile indirirken 940ı,torrent ile indirirken 850'yi görüyorum maksimum.

bende dsmart ve maxi pakete geçiş yaptım 5aralık 2012 de geçmez olsaydim..uydu konusunda sorun yok ama internet rezalet 2dakıkada googleye girmıyor saatlerce üğraşma sonucunda müşterı hizmetlerıne ülaştik verdim arıza kaydı zaten TTNET den alıyorlar geldı ttnetdeki teknısyenler bizden yana sorun yok deyip gittiler 3gun kullandım sorunsuz yine başladı her saatde 2kere düşme yaşıyorum tekrardan müşterı hizmetlerıne ulaşmak zaten olay aradım sadece dınlıyorlar hiçbir hizmet yok rezalet derecesınde hizmet anlayişi iptal etmek ıstıyorum 360 lıra ceza kesecekler nasıl zorluklar çikartıyorlar iptal içın paradan geçtık ben 43 yaşındayım boyle bır hizmet anlayişi ilgısızlıkle karşilaşmadım sakın sakın...

DİKKATLİ OLUN!!!

DSMART internete geçtim, bir ay sonra daha önce 8 mbps olan hızım şimdi 0,27 mbps ye düştü.
    Müşteri hizmetlerini aradım telefon hatlarınız yetersiz diyip işin içinden sıyrılıyorlar.
    Bu hatları TTNET te de kullanıyordum. Hızım 8, 8,5 idi. Problemolduğunda gelip çözüyorlardı.
    24 ay sözleşme yaptım. internet ve Dsmart uydu TV'denan çıkmak istersem her biri için 200-220 lira olmak üzere toplam 400-450 lira ödemem gerekecekmiş. Eğer telefon hatlarınıza güvenmiyorsanız dikkatli olun.
    Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayın.

SON PİŞMANLIK FAYDA VERMEZ!
    D'smart yetkilileri okusun diye yazıyorum. Belki biraz iyi niyet gösterir çare ararlar ya da daha az bir tazminat talebiyle ayrılmamıza onay verirler.
    Konu eSa tarafından (21-04-2013 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir. Sebep: Gereksiz linkler temizlendi.

hepsi aynı..

Ben 1 yıldır dsmart kullanıyorum öncesinde hep ttnetteydim ve sürekli bağlantı sorunları yaşıyordum dsmartta böyle sorunlar yok. Ama ne var ki faturada anlam veremediğim fazlalıklar her zaman oluyor Ttnette de oldugu gibi! Vergidir vergi!

Kaya26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

D-Smart Net'e bulaşmayın derim. İnternetim kesildiğinde hiç bir şekilde yardımda bulunmadılar bu kadar kötü bir müşteri hizmetleri olamaz yada eziyet hizmetleri diyelim, Bana kaç kere arıza raporunuz yapıldı dendi, modem değiştirin dendi hepsini yaptım internetim gelmedi buraya gelin ve sorunumu çözün 30 kere aradım gelmediler SüperOnline'a geçtim hemen geldiler hattım bozulmuş aslında Türk Telekom'un bunla ilgilenmesi gerekli ama yine de rica ettim ve sorunu hallettiler,süperonline alın demiyorum sadece D-Smart Net'ten uzak durun.

ugs9305 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence çok iyi sorun yok şuana kadar

dauutt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 yili gecti kullaniyorum. Toplamda 1 ya da 2 kere internet koptu. Sorunsuz ve cok iyi bence. Tabi bolgeden bolgeye degisebilir...

wolkhy1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bulaşma derım kullananlardan duyuyorum cok sıkıntı yapıyolarmıs

exkenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sadece bunu seyret
    http://youtu.be/1JeWBo4PuUo

TosunPasaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aynı alt yapı olduktan sonra ne farkı olacak ki.

biz iki senedir turknet kullanıyoruz tahhaüt yeni bitti.pek fazla sıkıntı yaşamadım.arada bir bağlantı kopmuştu.telekom yetkilleri gelip baktıklarında evdeki tesisat eski bakır kablo kullanın demişti.şuan 16 mb sınırsız paketim normalde 12 mb olarak alıyorum.ama idm ile yine 16 mb oluyor.sözleşme bitti şuan 69 tl ödüyoruz.dsmart+ınternet kullanmayı düşünuyorduk.bulunduğum yerde fıbernet olsa onu kullanacaz ama malesef yok

2010 Eylül'ünden beri kullanıyorum; en ufak bir sorun yaşamadım. Bir ara kesinti yaşıyordum ve sorunun benden kaynaklandığını zaman sonra farkettim. Tabii arkadaşların dediği gibi bölgeye göre değişebilir. Şu an d-smart'ta olmaktan son derece memnunum.

Sakın dsmart internet almayın rezil bi firma internet geldmiyor bazen gidiyor bazen 1mbts düşüyor 4 anca kaldırıyor bizim burda merkezede 20 dk yani merkezde bile rrezil bi hiszmeti var. Telefon açıyrum suratıma kapatıyorlar...

2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)