Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 17 ve 17

Standart Kontratlı telefon almak istiyorum

Merhabalar ben turkcellden kontratlı sony xpera tipo almak istiyorum. Ama anlamadığım nokta şu telefonun taksidi bana her ay faturaya ek olarak mı gelicek yoksa telefonun ücretini kredi kartımdan mı ödiycem ? İyi akşamlar.
    Konu M@STER tarafından (25-06-2013 Saat 10:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: başlık

Genero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tipo bildigim kadarıyla yok arkadaşım evet tutarlar faturana ek olarak gelir.mesela 60 tl paket tutarın + telefon taksidin atıyorum 40 tl = 100 tl sabit tutar geliyor paket dışı kullanım veya aşım yapmazsanız

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/...ari/genel.aspx

sadece bu linkteki telefonlar var orda ödüyeceğin tutarlarda yazıyor
    Konu Genero tarafından (10-12-2012 Saat 22:09 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Genero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tipo bildigim kadarıyla yok arkadaşım evet tutarlar faturana ek olarak gelir.mesela 60 tl paket tutarın + telefon taksidin atıyorum 40 tl = 100 tl sabit tutar geliyor paket dışı kullanım veya aşım yapmazsanız

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/...ari/genel.aspx

sadece bu linkteki telefonlar var orda ödüyeceğin tutarlarda yazıyor
    Hocam ben http://www.turkcell.com.tr/bireysel/...ria-Tipo.aspx# aşağıda akıllı telefon tarife kampanyası ile almak istersiniz var. mesela benimkisi ekonomik paket 35 Tl geliyor + 22 tl fatura bana aylık 57 lira gelmiş olucak o zaman ? yani kredi kartına falan gerek yok ?

Alıntı sun_sabre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben http://www.turkcell.com.tr/bireysel/...ria-Tipo.aspx# aşağıda akıllı telefon tarife kampanyası ile almak istersiniz var. mesela benimkisi ekonomik paket 35 Tl geliyor + 22 tl fatura bana aylık 57 lira gelmiş olucak o zaman ? yani kredi kartına falan gerek yok ?
    yok belli şartları var bayiden detaylı bilgi alabilrsiniz.. 6 aylık faturanın 250tl olması lazım bazı telefonlar için 350tl gibi birde büyük ihtimal alacağınız telefona göre tarifeniz değişebilir.kredi kartına gerek yok dediğim gibi faturanıza her ay eklenir telefon taksiti

Alıntı Genero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok belli şartları var bayiden detaylı bilgi alabilrsiniz.. 6 aylık faturanın 250tl olması lazım bazı telefonlar için 350tl gibi birde büyük ihtimal alacağınız telefona göre tarifeniz değişebilir.kredi kartına gerek yok dediğim gibi faturanıza her ay eklenir telefon taksiti
    ben biraz fazla soru soruyorum heralde ama. şimdi ben turkcell' yeni geçicem yani hiç bir hattım yok bişey fark eder mi ? ama kesinlikle tipo almak istiyorum yani şuan benim durumumu için en uygunu o

Alıntı sun_sabre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben biraz fazla soru soruyorum heralde ama. şimdi ben turkcell' yeni geçicem yani hiç bir hattım yok bişey fark eder mi ? ama kesinlikle tipo almak istiyorum yani şuan benim durumumu için en uygunu o
    yeni geçtiyseniz muhtemelen alamazsınız çünkü 6 aylık fatura olayı var dediğim gibi bir T.İ.M. mağazasından çok daha detaylı bilgi alabilrsin

--
    Kampanyadan 12 aydan uzun, 36 aydan kısa süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi aboneler, son 6 ay fatura toplamı 150 TL ise hem fatura hem kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. 36 aydan uzun süreli Turkcell Bireysel faturalı hat sahibi veya 12 aydan uzun süreli otomatik fatura ödeme talimatı olan abonelerde son 6 ay fatura toplam kriteri 75 TL'ye düşmektedir. Söz konusu aboneler hem fatura hem de kredi kartı ile kampanyadan faydalanabilirler. Son 6 aydır Turkcell Bireysel hat sahibi olan Gold Tarifesi'ndeki Gold Plus Paket kullanıcıları veya son 6 aydır Turkcell Bireysel hat sahibi Hepsi Bir Arada Tarifesi'ndeki Gold Plus ve Platinum Paketi kullanıcıları veya son 6 ay içinde her ay için fatura geliri tutarı (cihaz taksiti, vergiler, bağış/destek kampanya tutarları ve mobil ödeme tutarları hariç fatura tutarı) 95 TL ve üzerinde olan kullanıcılar, kampanyadan hem fatura hem kredi kartı ile faydalanabilirler.

diye bir şart var bu sağlıyorsa ekonomik paket için tipo var toplamda 57tl faturanız olur
    Konu Genero tarafından (10-12-2012 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir.

SDN Okuru

peki tarifenin üstüne almazsak yani tek başına telefonu alırsak

kısa vade ödemeye çalış uzun vadeye girme

ykaduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400-450 liralık bir telefon tipo kontratlı cihaz alımı yaparken bir çok şart aranır müşteride 24 ay taahüte girip bu telefonu almaya değmez tarifenizden memnun kalmadığınızda değiştiremez başka yere de geçemezsiniz sorun yaşarsınız kredi kartıyla alın 6-12 taksit gibi bir vadede ödeyin

SDN Okuru

arkadaslar ben turkcell den telefon alıcamda kredı kartım yok nasıl alabılırım

SDN Okuru

Standart estaban

alamazsın

SDN Okuru

yha ben samsung galax not 3 alıcam da faturalı hat üzerine şartlerı nelerdir

Merhaba Arkadaşlar ben vodafone geçtim ve ucuz diye smart mini telefon aldım....güzel gözüküyor en uygun da..lakin şu an derdim 4 gb internetimi bilgisayara aktaramamak bilgisayarda android manager kurulmasını istiyor...fakat doğru düzgün bir link ve indirme bulamıyorum bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? teşekkürler...

SDN Okuru

merhaba arkadaşlar ben hat üzerine gm discovery alcamda bildiğim kadarıyla turkcellde gm discovery kampanyası yok yani hat üzerine alınan telefonlar arasında gm discovery yok sizce doğrumudur yani bunu yaşamış olanlar bilgi verebeilirmi? teşekkürler...

SDN Okuru

Standart kampanya

arkadaşlar ben turkcell den kampanyalı telefon almak istiyorum fakat vodafone kullanıyorum turkcell faturalıya geçişte bu hizmetten yararlana bilir miyim ?

SDN Okuru

Standart telefon

kredi kartım olmadan kontratlı telefon almak istiyorum

SDN Okuru

Standart kampanyada yaralanmak

ben turkcelli değilim ama geçmek istiyorum veya yeni hat alsam bu kampanyada faydalanabilir miyim ?

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)