Vodafone Mesaj Sorunu

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 60
Like Tree1Beğeni

Konu: Vodafone Mesaj Sorunu

skara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Vodafone Mesaj Sorunu

Selam arkadaşlar. Bana mesaj geliyor arama yapabiliyorum internete girebiliyorum fakat sms yollayamıyorum. Farklı telefonda da denedim olmadı. Vodafone müşteri hizmetlerini aradim ve müşteri temsilcisi hattını yenilememi istedi. Acaba sorun başka birşeyden olabilir mi?
    Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Lütfen yardım.

Alıntı skara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. Bana mesaj geliyor arama yapabiliyorum internete girebiliyorum fakat sms yollayamıyorum. Farklı telefonda da denedim olmadı. Vodafone müşteri hizmetlerini aradim ve müşteri temsilcisi hattını yenilememi istedi. Acaba sorun başka birşeyden olabilir mi?
    Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Lütfen yardım.
    kardeşim telefonunun mesajlar bölümünden, ayarlar kısmına gir. ordan mesaj merkezleri kısmına gir ve sim msj merkezi numarasını +905429800033 yap kaydet ve çık. birde böyle dene bakalım....

Alıntı enkrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim telefonunun mesajlar bölümünden, ayarlar kısmına gir. ordan mesaj merkezleri kısmına gir ve sim msj merkezi numarasını +905429800033 yap kaydet ve çık. birde böyle dene bakalım....
    Saol kardeş ama mesaj merkezi numarası doğru müşteri hizmetleri mesaj ayarlarında sorun olmadığını söyledi ayrıca ##002# ve ##21# hepsini yaptım aynı birkaç gün daha beklerim olmazsa mecburen sim kartı değiştireceğim malesef

Alıntı skara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saol kardeş ama mesaj merkezi numarası doğru müşteri hizmetleri mesaj ayarlarında sorun olmadığını söyledi ayrıca ##002# ve ##21# hepsini yaptım aynı birkaç gün daha beklerim olmazsa mecburen sim kartı değiştireceğim malesef
    kardeşim sim kart ile bir alakası olacağını zannedmiyorum sen birde şunu dene mesaj ayarları kısmından "tercih edilen bağlantı" kısmının ayarını "GMS/UMTS"(bu telefonun marka ve modeline göre değişebilir) yap. belki bu ayar değişmiş ve "paket veri kullan" seçeneği etkinleştirilmiş olabilir. dene bakalım denemekten zarar gelmez

ok deneyim bakalım olacak mi bu arada galaxy s i9000 kullanıyorum

Max2Life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sim kartla ilgisi yok. vodafone da bu aralar sistem sorunu var. İstersen vodafone foruma yaz. durduk yere simkart değiştirme.

http://forum.vodafone.com.tr/

Vodafone online self servise gir bak. *123# dekinden farklı bakiye göstermeye başladı sistemleri hatalı. Avans açık olmasa bile nedense eksi bakiye gösteriyor. belki sende böyle bir sorun vardır ondan sms yollaman kısıtlanmış olabilir.

Alıntı Max2Life Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sim kartla ilgisi yok. vodafone da bu aralar sistem sorunu var. İstersen vodafone foruma yaz. durduk yere simkart değiştirme.

http://forum.vodafone.com.tr/

Vodafone online self servise gir bak. *123# dekinden farklı bakiye göstermeye başladı sistemleri hatalı. Avans açık olmasa bile nedense eksi bakiye gösteriyor. belki sende böyle bir sorun vardır ondan sms yollaman kısıtlanmış olabilir.
    tsk kardeş zaten hemen sim kartı degistirmeyi düşünmüyorum 3-5 gün beklerim

Max2Life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

http://forum.vodafone.com.tr/t5/T%C3...rum/td-p/47478
    benzer konular var vodafone forumda. Sen dediğimi bir kontrol et *123# ve "Online self serviste" görünen bakiyene bak. Eğer ikisi farklıysa mesaj göndermen engellenmiş olabilir.

Sorun yok Online self servisle bakiye aynı görünüyor

SDN Okuru

fabrika ayarlarına geri dönmeyi dene ben de aynı sorunla karşılaştım bunu yaptım ve düzeldi

SDN Okuru

Standart Olmuyor Arkadaşlar.... :(

beyler ben 7000 S yazıp şifre almaya çalışıyorum mesaj gitmiyor Gönderiliyor yazıyor Sonra Hata Yazıyor yeniden dene diyor deniyorum olmuyor ne tapmam gerekiyor her yoldu denedim olmadı (

-Hewal- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mesaj merkezleri birden fazla kayıtlı ise göndermeyebilir.

SDN Okuru

arkadaşlar bendede aynı oluyor yani mesaj yollayamıyorum ilk defasında müşteri hizmetlerini aradım ve bana nedemesini beklersin yanlışlıkla kapatılmış olabilir dedi aradan 15 gün sonra tekrar aynı hatayı veriyor ben bu vodafonu arayacağım güzelce bir analarına gazoz ısmarlıyacağım bunu hak ediyorlar

telefon üzerinden #33 *1111#arama tuşu daha sonra #35 *1111# arama tuşuna basın düzelecektir...

SDN Okuru

Standart nokia 1200

telefonum nokia 1200 hangi taksan mejaz yollamıyor hama mjaz geliyor

SDN Okuru

Arkadaşlar benim attiğim mesajlar karşi tarafa gidiyo karşi tarafin mesajlari bna gelmiyo lütfen bi yardim olun napmam lazim

SDN Okuru

eyw kardesım benım smsler ıletılmıyordu bide qelen sms qözükmüyordu karekare21kare yapınca düzeld içok saolun tsk ederım

SDN Okuru

saol ya ben denedim ve oldu

SDN Okuru

off be ya yeter sıkıldım ya arkadas mesaj atıyorum karsı tarafların tl i kapalı olunca ve ya cekmeyince onlar tli on dk içinde acmadıkları zaman atmış olduğum mesajlar basarısız diye geri donusum sağlıyo ya musteri hiz salaklarını aradım aptal aptal cevap veriyorlar ya cıldırcammmmmm bgiri yardım etsin

SDN Okuru

Angry

ya benim telefonun galaxy ace suan kontorüm yok ama 7000 veya 7048 ücretsiz attıgım mesajlar gönderilmiyor hata veriyor ayrıca herhangibi numaraya mesaj attıgımda kontorüm olmadıgı için mesajım iletilmezdi ve dakikasında vodofondan mesaj gelirdi yeterli bakiyeniz yok diye 3 4 gündür ne vodofona nede başka bi numaraya mesaj atamıyorum ##21# de yaptım hepsni yaptım düzelmyor yardımcı olurmusunuz
    caslan bunu beğendi.

SDN Okuru

Standart mesaj

arkadaşlarr internet apaketi yapıcamm mesaj gönderemiyorumm araama yapıyo karşıdan mesaj geliyoo ama ben mesaj atamıyorumm bilen arkadaşalarr için lütfen yardı mmmm

SDN Okuru

yaklaşık bir haftadır bu msj sorununu yaşıyorum müşteri temsilcisiyle görüşerek sms paketi yaptım yinede mesaj gönderemiyorum tekrar aradım tel. ayarları normal ve her şeyi denememe rağmen halen düzelmedi incelemeye alındı şuanda bu yorumlar dışında varsa bi fikriniz ya da yapılacak herhangi bişey söyleyin yapalım lütfen..

SDN Okuru

Ya bende 3 haftadır aynı sorunu yaşıyorum mesajlarım bir kaç kez gidiyor ve tekrar gönder diyor sürekli mesaj sorunu yaşıyorum sizce nedir .?

SDN Okuru

hocam nasıl kaydedicem merkez ismi soruyo

SDN Okuru

Standart Önder

Aynen Senın Yaptıqın Şeyleri Bende Yapabiliyorum Ama Mesaj Yollayamıyorum Bunun Cevabını Bilen Varsa Söylesin Başka Bi Sorunmu Var

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)