Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 22 ve 22
Like Tree2Beğeni
  • 1 Post By Uğurcan7
  • 1 Post By ykaduman

Avea Faturalı Tarife Değiştirme Ücreti

Cep Telefonu Operatörleri ve Kampanyalar forumunda Avea Faturalı Tarife Değiştirme Ücreti konusunu incelemektesiniz.

"Faturalı hatlardan, Harbi ve Genç Avea Tarifesi dışındaki faturasız tarifelere geçiş ücreti KDV ve ÖİV dahil 20 TL'dir. Faturalı hatlardan, Genç Avea ve Harbi Tarifelerine geçiş KDV ve ÖİV dahil ...

Mehmet.Yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Avea Faturalı Tarife Değiştirme Ücreti

"Faturalı hatlardan, Harbi ve Genç Avea Tarifesi dışındaki faturasız tarifelere geçiş ücreti KDV ve ÖİV dahil 20 TL'dir. Faturalı hatlardan, Genç Avea ve Harbi Tarifelerine geçiş KDV ve ÖİV dahil 30 TL'dir."

bıktım bu avea nın tuhaf uygulamalarından
    ben şimdi avea faturalıyım tarife değiştirmek istiyorum illaki bu parayı vermek zorunda mıyım? Veya hattımı taşısam başka bir operatöre tekrar mı gelsem? veya gelmesem orda kalsam

kofdelisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gerçekten aveanın çok ilginç uygulamaları var faturalı hatta asla geçmem avea genç paket ile mutluyum ama

her yöne 500 dk + her yöne 1000 SMS + 1 Gb internet = 19 TL

hem de faturasız bu paket olmasa avea çekilmez

şuan açık mı bu tarife sitesine baktım ama bulamadım bu tarifeyi @kofdelisi

Uğurcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

avea kullanmayın! yada faturalı kullanmayın annem 35 tllik paketmi ne kullanıyodu,fatura geldi numaralarda sadece benim numara yazıyor 444 lüler felan yok fatura 200 tlyi geçmiş.evde mevzu çıkar yapmayın

hattı taşı başka bir operatöre bir daha aveaya gelme
    Mehmet.Yildiz bunu beğendi.

Nemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu forumda 50 kere yazdık, AVEA Operator felan değilllll; Uzak durun, adamlar mafya tarzı para yolma işi yapıyor. TV lerde işin gülücük dağıtan yönünü görüyorsunuz, esas yüzleri Faturayı görünce ortaya çıkıyor.,
    Hala diyorum UZAK DURUN , UZAK DURUN, UZAK DURUN.

cheleby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GSmobile faturalı kullanıyorum 120 dk heryöne 9,5 TL 12 ay taahhüt verdim 12 ay boyunca heryöne 200 dk ve %25 indirim ile konuşuyorum.Sürelerim bittiğinde gene konuşuyorum faturayı en fazla 1 tl etkiliyor.

Alıntı nefer58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avea kullanmayın! yada faturalı kullanmayın annem 35 tllik paketmi ne kullanıyodu,fatura geldi numaralarda sadece benim numara yazıyor 444 lüler felan yok fatura 200 tlyi geçmiş.evde mevzu çıkar yapmayın

hattı taşı başka bir operatöre bir daha aveaya gelme

Alıntı Nemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu forumda 50 kere yazdık, AVEA Operator felan değilllll; Uzak durun, adamlar mafya tarzı para yolma işi yapıyor. TV lerde işin gülücük dağıtan yönünü görüyorsunuz, esas yüzleri Faturayı görünce ortaya çıkıyor.,

benim faturamla bi sorunum yok ki 30 tl ye heryöne 500dk + heryöne 2000sms + sınırsız net (akk 2gb) kullanıyorum 30 u geçmedi daha faturam

Uğurcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı android3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim faturamla bi sorunum yok ki 30 tl ye heryöne 500dk + heryöne 2000sms + sınırsız net (akk 2gb) kullanıyorum 30 u geçmedi daha faturam

onu bunu bilmem,madalyonun öbür tarafı dandiktir,pistir.

Alıntı nefer58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu bunu bilmem,madalyonun öbür tarafı dandiktir,pistir.
    dostum bilmiyorum neler çektin aveadan ama yaklaşık 10 yıllık avea kullanıcısıyım bir sorun yaşamadım aksine en sevdiğim operatördür en güzel ve en hesaplı tarifeler aveada tek sorunu bazı yerlerde şebeke sıkıntısı oluyor

MrBronze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar ben şu ana kadar 3 operatör kullandım (vodafone,turkcell,avea) Vodafone ve Turkcell Tam hizmet fakat ; Avea için aynı şeyi söyleyemem

ykaduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı android3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Faturalı hatlardan, Harbi ve Genç Avea Tarifesi dışındaki faturasız tarifelere geçiş ücreti KDV ve ÖİV dahil 20 TL'dir. Faturalı hatlardan, Genç Avea ve Harbi Tarifelerine geçiş KDV ve ÖİV dahil 30 TL'dir."

bıktım bu avea nın tuhaf uygulamalarından

ben şimdi avea faturalıyım tarife değiştirmek istiyorum illaki bu parayı vermek zorunda mıyım? Veya hattımı taşısam başka bir operatöre tekrar mı gelsem? veya gelmesem orda kalsam

Öncelikle hattınızdan 500'ü tuşluyorsunuz daha sonra konuşan bant kaydında şu için 1'e bu için 2'ye o için 3'e basın dediğinde 3'e basıyorsunuz ve ilk kelimesinde 0'a basıyorsunuz.müşteri hizmetleri yetkilisi ile bağlantıya geçeceksiniz kendisine ücretsiz olarak faturasıza geçişiniz yapılmazsa hattınızı bir diğer operatöre taşıyacağınızı söylüyorsunuz kendisi kayıt oluşturulup size dönüleceğini söylüyor ısrar ettiğiniz takdirde ücretsiz geçişiniz tanımlanıyor ben yaptım siz de yapabilirsiniz
    Mehmet.Yildiz bunu beğendi.

Alıntı ykaduman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hattınızdan 500'ü tuşluyorsunuz daha sonra konuşan bant kaydında şu için 1'e bu için 2'ye o için 3'e basın dediğinde 3'e basıyorsunuz ve ilk kelimesinde 0'a basıyorsunuz.müşteri hizmetleri yetkilisi ile bağlantıya geçeceksiniz kendisine ücretsiz olarak faturasıza geçişiniz yapılmazsa hattınızı bir diğer operatöre taşıyacağınızı söylüyorsunuz kendisi kayıt oluşturulup size dönüleceğini söylüyor ısrar ettiğiniz takdirde ücretsiz geçişiniz tanımlanıyor ben yaptım siz de yapabilirsiniz

deneyeceğim faturanın sonuna doğru teşekkürler.

SDN Okuru

Standart Yaptıkları sahtekarlık

Avea süper fikir tarifesini kullanıyordum sanırım. Buradan Bimcell'e geçtim. İki ayda bir 25 TL fatura ödüyordum. Son faturamı 70 TL olarak gönderdiler. Bunların yaptıkları düpedüz sahtekarlıktan başka bir şey değil. Faturalıdan faturasıza geçiş ücreti. Böyle bir şey var mı. Zaten faturalı hat alırken onun vergisini ödüyoruz.

SDN Okuru

Standart Avea mağduru

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avea süper fikir tarifesini kullanıyordum sanırım. Buradan Bimcell'e geçtim. İki ayda bir 25 TL fatura ödüyordum. Son faturamı 70 TL olarak gönderdiler. Bunların yaptıkları düpedüz sahtekarlıktan başka bir şey değil. Faturalıdan faturasıza geçiş ücreti. Böyle bir şey var mı. Zaten faturalı hat alırken onun vergisini ödüyoruz.
    Aynı durum benim başıma geldi 68 tl civarında ücret çıkarmışlar bunun 24 tl extradan geldi(faturasız hatta geçiş + kalan tarife ücreti ve bunların vergisi) Bu parayı ödememem için ne yapöalıyım. bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

SDN Okuru

Ne dicemi bilemedim .. Bende faturasızdan fauralı tarifeye geçmek istiyorum ama sıkıntı yaşarsamda kötü olur .. off offf ne yapsam kii ..

SDN Okuru

Arkadaşlar Avea ya girmeyin Sakınnnn !!!!
    Desduurrr
    120 tl fatura geldi bana dahada ödemedim paramı var sanki

SDN Okuru

Red face

bende taşıttım hattımı vodafona ama bakalım ne gelecek son faturam.. korkuyorum

SDN Okuru

Thumbs down

bir an önce kurtar kendini aveadan

wolkhy1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Nemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsi aynı b..

SDN Okuru

Standart soyguncular

tyıllardır kullanım her yöne 40 tl son faturan 138 tl bu ne dedim internetten yelefonun otomatik güncellenmiş 100 mb veri almıi benim telefon itiraz ettim ödeyeceksin dediler ödeyeceğim fakat iki hattımıda taşıyacağım soygunculardan.....

SDN Okuru

Angry avea ya geçme

Kesinlikle avea ya geçmeyin hayatimda böyle soyguncu firma görmedim

JoeSNoMe* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben 3 ay falan önce Gsmobile 15'lik faturalı tarifeden faturasız tarifeye geçtim KDV dahil 58 tl aldılar. 20 lira geçiş ücreti diyorlar + bir aylık fatura bedelini kesiyorlar + bir yıllık toplam vergi

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)