Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 24 ve 24
Like Tree2Beğeni
  • 1 Post By Melih45
  • 1 Post By karizmaxi

Konu: Avea'dan kampanya..

Standart Avea'dan kampanya..

Avea'dan kampanya.Her yöne 1000sms, avea'lılarla 1000dk, ve 1gb data paketi ayda 19tl.Yeni kampanyası bu arkadaşlar.12-25 yaş arası gençleri kapsıyormuş bu arada
    TCKİMLİKNO'yu yazıp 1991'e sms atarak yapılıyor.Limit aşımıda 0,05/mb başına.

Bence her yöne 1000dk olsa çok daha fazla satabilir diye düşünüyorum.Ya siz ?
    yusuf35 bunu beğendi.

Neutral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Avea paketleriyle silip süpürebilir fakat şu anki kullanıcılar ellerinde var olan paketlerin kendilerine yettiğini düşünmektedir. Mesela diğer operatörlerin bilmem kaç dk ora ile bura ile yada her yöne ;) Kim bitirebiliyordur acaba. Konuşma süreleri almayanlar ise Onbinleri ifade eden sms paketini alarak ( genellikle gençler ) 1 ay yine kendi kendilerine yetmektedirler. Senin dediğin ise ( sms, internet, her yöne konuşma ) rekabet yasası gereği yapamamaktadırlar. Yapsalar dahi kısıtlamalar getirme mecburiyeti var. Adil kullanım da buna dahil.

Bence Avea kampanya ve tarife çıkarmayı bırakıp önce çıkardıklarını doğru düzgün uygulamalı adam 19 lira diye geçiyor 50 lira fatura geliyor M.H. arıyorsun karşında laubali ve de bilgisiz bir kişi paketi aşmışsınız efendim diyor ben doğru düzgün kullanmadım diyorsun kayıtlarda öyle görünüyor diyor . Kısacası Avea önce güvenilir olmalı sonra kalitesini arttırmalı acaba ne süprizle karşılaşacam diye tedirgin olarak telefonla konuşmaktansa yüksekte olsa ne geleceğini bilerek konuşmayı yeğelerim.
    EzberimSin bunu beğendi.

__kadıköyRAP__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tckimlik niye? yaşımıza mı bakacaklar?

engerex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Melih45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avea'dan kampanya.Her yöne 1000sms, avea'lılarla 1000dk, ve 1gb data paketi ayda 19tl.
    Avea'nın sitesinde tarifeyi şöyle gördüm.

Bence her yöne 1000dk olsa çok daha fazla satabilir diye düşünüyorum.Ya siz ?
    Yok artık, Heryöne 1000 dakikayı zaten 29 TL'ye veriyor.

Alıntı Neutral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avea paketleriyle silip süpürebilir fakat şu anki kullanıcılar ellerinde var olan paketlerin kendilerine yettiğini düşünmektedir.
    Tam tersi, Avea'nın tarifeleri genelde heryöne, Aveaiçi görüşmeleri cezbetmek için bazen yapıyor.

Alıntı karizmaxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    M.H. arıyorsun karşında laubali ve de bilgisiz bir kişi paketi aşmışsınız efendim diyor ben doğru düzgün kullanmadım diyorsun kayıtlarda öyle görünüyor diyor
    Fatura ayrıntısını isteyebilirsin. Hatta ön ödemeli hatlarda bile internetten tüm detayları görebiliyorsun. Sitesinden kontrol et.

Alıntı __kadıköyRAP__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tckimlik niye? yaşımıza mı bakacaklar?
    abonelerin, 12-25 yaş arasında olduklarını kanıtlayabilmeleri için, 11 haneli T.C. Kimlik Numaraları'nı yazıp, 1991 kısa koduna mesaj atmaları gerekmektedir.

Avea gerçekten çok ucuz ama konuşma kalitesini artırması şart. Bir çok kişinin numara taşımada Vodafona geçmelerinin nedeni Aveanın konuşma kalitesi problemi.
    Konu engerex tarafından (24-05-2011 Saat 20:46 ) değiştirilmiştir.

Fatura ayrıntısını isteyebilirsin. Hatta ön ödemeli hatlarda bile internetten tüm detayları görebiliyorsun. Sitesinden kontrol et.
    Doğru söylüyorsun dostum ama minareyi çalan kılıfı hazırlamış oluyor

M.Şamil CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Turkcell varken aveamı ? Aklımı seveyim aklımı Avea hakkında öyle şeyler duydum gördüm ki avea dışında bütün operatörler cazip geliyor. Reklamları çok güzel orası ayrı Turkcell yanında vodofone freezone merak ediyorum. Ayrıca şu vodafone reklamında konuşan kız varya hani bipliyorlar kız ne hoş konuşuyor ya Tamam sustum

Alıntı karizmaxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğru söylüyorsun dostum ama minareyi çalan kılıfı hazırlamış oluyor
    Turkcell hat kullanan bir arkadaş hiç konuşmadığı halde sürekli 45-50 TL ödediğini söylüyordu. Zorla Turkcell bayine yolladık, orada öğrendi. 1,5 yıl önce Iphone la beraber 8GB internet almış, Iphone 6-7 ay önce havuza düşüyor mefta. Boşuboşuna hiç kullanmadığı internetin parasını ödüyormuş. Senin böyle şeylerin yoktur ama bazen ummadık taş baş yarabiliyor.
    Bir de arkadaş her ay müşteri hizmetlerini arayıp ben sizin 13-14 yıllık abonenizim, internet istiyorum diye her ay hediye internet alıyor ama müşteri hizmetleri bir kere sizin zaten 8gb kullanmadığınız internetiniz var demiyor.

benim bahsettiğim olay yeni taşınmış ve hiçbir şey satın almamış kısacası tertemiz hatlara dahi yapılan hareketler Avea diyince nedense içimi bir korku sarıyor acaba kaç tl fatura yollar diye benim avea hattım yok ama çevrende herkes bu bahsettiğim tarz sorunlardan dert yanıyor bende acaba taşısam bana ne yollar diye düşünüp ona bile acayip tırrrsıyorum

Alıntı engerex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkcell hat kullanan bir arkadaş hiç konuşmadığı halde sürekli 45-50 TL ödediğini söylüyordu. Zorla Turkcell bayine yolladık, orada öğrendi. 1,5 yıl önce Iphone la beraber 8GB internet almış, Iphone 6-7 ay önce havuza düşüyor mefta. Boşuboşuna hiç kullanmadığı internetin parasını ödüyormuş. Senin böyle şeylerin yoktur ama bazen ummadık taş baş yarabiliyor.
    Bir de arkadaş her ay müşteri hizmetlerini arayıp ben sizin 13-14 yıllık abonenizim, internet istiyorum diye her ay hediye internet alıyor ama müşteri hizmetleri bir kere sizin zaten 8gb kullanmadığınız internetiniz var demiyor.
    AVEA da yapıyor aynısını; fatura kesiminden önce tüm paketlerimi iptal ettirdim...2 ay sonra bana fatura göndermiş. gecen dönem faturanız diye faturanın kapsadıgı ay da ben hattı Vodafona almıştım...mecburen ödedik.. 3 ay oldu müşteri temsilcisindeen bi haber yok...
    Ayrıca iphone 3g de telefonum kapagı kırıldı. servis kullanıcı hatası dedi.. 500TL verip yenisini gönderdiler; hem iphonda verilen interneti modem gibi pc/laptop veya diğer ceplerde kullanabiliyor....

Ayrıca asıl konuya gelince; Ben 3000 dak. vodafone var bazen yetmiyor;ama en önemlisi 1000 her yönede hangi hatlarla konuştuğun önemli; daha önce TURKCELL 5000dk;diğer yönler 1000 dk yetip artıyordu..

Benim dediğim tarifeyle farkı ne?

yok arkadaş paket maket faturalı asla birdaha o hatayı yapmam ilk ay normal ikinci ay normal üçüncü anormal fiyat katladıkça katlıyo

Benim dediğim tarifeyle farkı ne?
    500dk heryöne olan tarifesi için yazmıştım. Sonradan senin söylediğin Avea içi 1000dk tarifesini de ekledim ama cümle öyle kaldı.

heryöne olsun daha iyi tbikdi daha fazla kampanyadan yararlanır millet

online support - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Avea güzel kampanyalar yapıyor yapmasına da heryerde şebeke sorunu var.

M.Şamil CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sadece şebeke sorunu olsa iyi kafalarına göre zam yapıyorlar. Babam 55 lira ile 2 yıl önce başladığı tarifeye en son 99 lira ödüyordu iptal ettik hemen. Avea alacaksanız kesinlikle şartları tek tek okuyun derim ben.

ulaş35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müşteri hizmetlerine yazdığım yazı ;
    "Yaklaşık 10 yıldır (aria zamanından buyana) abonenizim ve şuana kadar adam gibi işime yarıyacak bi tarifeniz olmadı.Ya sms tarifesi iyi ya da konuşma tarifesi iyi oluyor ikisi bir arada olmuyor , tam dedim yıkılan tarife bana göre birde baktım 500 dakika her yöne aveaya yeni gelenler içinmiş , bizi neden müşteri yerine koyup isteyene 500dk opsiyonunu sunmuyorsunuz. Orada boş boş oturacağınıza yıkılan tarifenin altındaki yazılanları okuyun önce. Birde de bana bu konu hakkında gereksiz gereksiz sayın müşterimiz önerileriniz dikkate alınmıştır felan filan gibi mesajlar atmayın , icraat yapın icraat."

İyi yazmışsında önce bunu anlayacak zeka sonrada utanacak yüz lazım ama yokk. İcraat ise üretemedikleri tek şey ürettikleri tek şey ise BOŞ LAF.

Alıntı ulaş35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müşteri hizmetlerine yazdığım yazı ;
    "Yaklaşık 10 yıldır (aria zamanından buyana) abonenizim ve şuana kadar adam gibi işime yarıyacak bi tarifeniz olmadı.Ya sms tarifesi iyi ya da konuşma tarifesi iyi oluyor ikisi bir arada olmuyor , tam dedim yıkılan tarife bana göre birde baktım 500 dakika her yöne aveaya yeni gelenler içinmiş , bizi neden müşteri yerine koyup isteyene 500dk opsiyonunu sunmuyorsunuz. Orada boş boş oturacağınıza yıkılan tarifenin altındaki yazılanları okuyun önce. Birde de bana bu konu hakkında gereksiz gereksiz sayın müşterimiz önerileriniz dikkate alınmıştır felan filan gibi mesajlar atmayın , icraat yapın icraat."
    Güzel mesaj yazmışsın. Birde arayıp söylersen belki bir şeyler düşünürler senin için. Bende internet için arayacağım Müş. Hiz.ni.

sharlk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben aveanın 19 luk 1000 dk+ 1000 sms+ 1gb netine mesaj yolaldım rc ile birlikde ama daha gelen mesaj yok neden gelmiyor olabilir

bir ayda ne o kadar konuşurum ne de o kadar mesaj atarım, bu konularda benim kafam rahat

Ben bu avea'nın 1gb net paketimin ne kadar kaldığına nerden bakabilrim ?

bewko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence çok saçma bir kampanya ben geçen gün bu tarife geçeyim diye gittim her yöne 500 dk ve 1000 sms paketine aldığım yanıt çok saçmaydı sadece numarasını taşıyanlar faydalanabilir dedi nasıl saçmalık dedim ben şimdi avealıyım diye faydalanamayacak mıyım evet dedi direk ve güldü.bende vodafone'nun tarifesini kullanmaya karar verdim her yöne 500 dk heryöne 5000 sms facebook twitter bedava ayda 25 tl bana yeter artar bile....

dikkat li olun derim boşa gitmesin paranız

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)