Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 14 ve 14
Like Tree2Beğeni
  • 1 Post By bayadres
  • 1 Post By hüseyin123

Konu: Turkcell den abonesine iade Kazığı..

Dream Team - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Turkcell den abonesine iade Kazığı..

13.02.2011 Tarihli Gelen Mesaj
    BTK nin 2010/DK-10/543 sayılı kararı uyarınca hattınıza vergiler dahil 141.04 TL
    iade edilmiştir. Detaylı bil için 0532 757 70 70 i aramanızı rica ederiz..

Ve Turkcellin Uyanık Planı İşlemeye Başlıyor.. itirazlar karşı açılan durdurma palanları..

06.03.2011 Tarihli Gelen Yeni Mesajı
    BTK nin 2010/DK-10/543 sayılı kararı uyarınca yapılan iadelerle ilgili mahkeme tarafından yürütmeyi durdurma kararı verilmiştir Bilgi için 0532 757 70 70 arayınız..

Bende Aynen Turkcell Müş. Hizmetlerini Aradım Derhal Bunun Tarafıma Açıklanmasını İstedim..Efendim İşte BTK nin Kararı Bizimle İlgisi yok. Bende Hayır Efendim Turkcellin itirazları sonucunda bu karar alınmıştır dedim BTK nin Vermiş olduğu iadelerin yürütmeyi durdurma kararı niye versin? bu arada müş. Temsilcisi Evet Siz nasıl kendinizi savunuyorsanız turkcellde kendini savunuyor demeye başlayınca tepem attı doğrusu.. işte efendim turkcellde kamu hattını kullannan 10 milyon abone var herbirine o kadar ödeme yaparsa ne kadar para tutuyor biliyormusun Deyi vermezmi. bende ya haksız bir şekilde 10 milyon aboneden ortalama 100 TL aldıysa sen bunun kadar para tuttuğunu sordum ama nafile sonuç yok.. hemen adıma kayıtlı 5 faturalı hattımı karşı operatore taşıyacağımı ve sizi herkese reklam edeceğim deyip kapattım.. şimdi vodafone taşıma işlemi için talimat verdim hemde çihaz kampanyası ile sınırsız vodafone sınırsız ev iş telefonları 4000 dakika heryöne 4000 sms heryöne 11 yıllık turkcell abonesine bunu yapmamalıydı..

NecronomicoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 milyon x 141tl uuuuu

işte efendim turkcellde kamu hattını kullannan 10 milyon abone var herbirine o kadar ödeme yaparsa ne kadar para tutuyor biliyormusun Deyi vermezmi.
    Eğer bu sözü "deyi veriyorsa" Turkcell'in bu çalışanı "kovu vermesi" haktır.

X_Codesia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende pazartesi faturalı hattımı kapayıp ön ödemeli hatta tasıyacagım artık keklenmek istemiyoruz

neet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hizmetten önce para geçerli bunlar için

uSuLca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

şerefsizlere güvenmeyip konustugum sureyı ben hesaplıyordum telden supriz fatura olmasın dıye. Ama bır baktım yıne 96 tl fatura birde ögrendimki şerefsizler süreyi geri almışlar fatura kesme tarihi değişmiş deli oldum. Vdfna gecerim ama çekmiyor Allahın belası vdfn ben ne yapayım dikkat edeceğiz artık.

Troy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

btk nedense önceleri tüketicilerin yanındaydı ama artık tüketici düşmanı bir kurum haline geldi neredeyse.

bayadres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vodafone a geçtim kurtuldum.Dahada çok abone geçecek gibi , tutuştu paçaları
    karizmaxi bunu beğendi.

hüseyin123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ewt turkcell faturalarım saçmalamaya başlayınca hiç uğraşmadı. kapadım gitti. şimdi vodafone a geçtim hem heryöne konuşturuyo hem faturam hem dakikalarım belli
    son derece sade ve anlaşılır tarifeleri var
    karizmaxi bunu beğendi.

Dream Team - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Troy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    btk nedense önceleri tüketicilerin yanındaydı ama artık tüketici düşmanı bir kurum haline geldi neredeyse.
    Troy Kardeş Bu Durdurma Kararını Turkcell itirazları Sonucu Aldı.. Yani BTK Yine Biz Tüketicilerin Yanında... Burada Turkcellin mahkeme kararı VAR..

raxetul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Turkcell'den vazgeçen bir şirkete tanık oldum, şirket her ay fazladan kesilen faturalara itiraz edip sonraki aylarda geri ödeme alıyordu, Turkcell de düzeltmiyordu.

Müşteri hizmetlerinde sorun var bunların ya :S
    kalite olarak iyide illa hep haklı cıkıcaklar

Yakında bu tip sıkıntıları Turkcell ortadan kaldıracak sanıyorum. Turkcell'in büyük ortağı TeliaSonera, Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Colin Williams'a dava açtı. Kötü yönetilmesini gerekçe göstermiş. Haklı da bence. Bakalım hep birlikte göreceğiz ama daha kötü olmayacağı kesin.

edge çeken 3g Türksel modemi uzun süre düzelir umudur ile kullanmak durumunda kaldım, üstüne erken kapatma cezası yedim 75 TL.
    69 TL olan faturalı hattıma konuşsamda konuşmasam da 120TL altında fatura gelmedi, müşteri hizmetlerinden hep aynı cevap; şu kadar paket ücreti, şu kadar paket aşımı, 3 adet sms, kdv, kdv li fiyat üzerinden ötv, kdv li ve ötv li fiyat üzerinden iletişim vergisi ....allah cezanızı versin dedirtene kadar standart metinleri okuyorlar size.
    cep telefonuna 3 g tanımlayalım şu fiyata paket verelim dediler, tamam dedik,hattınıza şu an 3g tanımlandı kullanaiblirsiniz dediler, kullandık, ay sonunda 350 TL fatura gelince müşteri hizmetleri "efendim, hattınıza tanımlı 3g paketi bir sonraki fatura kesim tarihinden sonra geçerli, bu nedenle bir pakete dahil olmadan 3g kullanmışsınız, bu faturayı ödeyin,sonraki fatura daha makul gelir" cevabını aldık.

işin özü: Türkselde faturalı hat kullanmak akıl karı değil.

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)