Etiketli Kullanıcı Listesi

Anket: Turkcell mi Vodafone mu?

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 210
Like Tree19Beğeni

Turkcell mi Vodafone mu?

Cep Telefonu Operatörleri ve Kampanyalar forumunda Turkcell mi Vodafone mu? konusunu incelemektesiniz.

Merhaba arkadaşlar, Yeni bir hat alıcam fakat turkcell mi vodafone mi olsun karar veremedim. İstediğim şeyler şunlar; Diğer operatörleri ararkan hangisi daha az kontör harcar? İnternete girerken hangisi daha az ...

hkonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Turkcell mi Vodafone mu?

Merhaba arkadaşlar,
    Yeni bir hat alıcam fakat turkcell mi vodafone mi olsun karar veremedim.
    İstediğim şeyler şunlar;
    Diğer operatörleri ararkan hangisi daha az kontör harcar?
    İnternete girerken hangisi daha az kontör harcar?
    Çekim gücü açısından hangisi daha iyi?

ilahiyatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence bu sorduğunuz soruların cevaplarını en iyi malum markaların sitelerinden bulursunuz. kimse kendinden iyi bilemez aldığı parayı netekim.

vodafone şebeke ıçı ve diğer yönlerı aramada turkcele göre daha avantajlı .çekım gücüne o kadar güvenıyor kı bir sorunla karşılaşan abonelerıne parasını gerı ıade edıyor.yalnız wınn olarak turkcelın daha avantajlı olduğu sölenıyor.bana sorarsanız avea yı önerırım.çünkü hepsınden avantajlı olanı. avea bulunduğunuz yerde şebeke çekmıyorsa kendı sıtesınden bıze ulaşın kısmından durumunuzu anlatan bır mesaj yollayın.en geç 48 saat ıçınde genel merkezden sıze gerı dönuş yapacaklardır.bızım burda da avea nın şebeke problemını ılettım.birkaç ay içersınde sorunu hemen hallettıler ve şuan avea yı sorunsuz bırşekılde kullanıyorum

LaWa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fiyat olarak Vadafone,kalite olarak Turkcell önde.
    Çok tenha bir yerde veya böyle bir yere gitme durumun yoksa çekim gücü ikisi için de sorun olmaz.
    Cep telefonu bence internete girmek şimdilik lüks.

polatoglu58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnternette ucuzluk bakımından vodafone : aylık cepnet paketi 8tl 100 mb boyunca 7,2 megabite kadar ulaşıyor sınırsız internet...
    turkcell ise internet paketleri pahalı ancak 3g kalitesi ve hızı vodafoneyi geciyor.
    kontor meselesine gelince hicbir operatörde az knt harcama gibi bi derdin yok cünki hep cıkan senden hepsi pahalı binevi yani konuşmayı seven birisiysen faturalı kart tercih et ...

kowalskii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilmem öğrenciyim ve her zaman Turkcell kullanıyorum. İnterneti de bence çok iyi. günlük 0,50 TL ye 15 MB internet. bana fazlası ile yetiyor. Sadece maillerimi facebook gibi etkinlik sayfalarını takip ediyorum. Bazen de action olsun diye SDN ye giriyorum.

Paramore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kowalskii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmem öğrenciyim ve her zaman Turkcell kullanıyorum. İnterneti de bence çok iyi. günlük 0,50 TL ye 15 MB internet. bana fazlası ile yetiyor. Sadece maillerimi facebook gibi etkinlik sayfalarını takip ediyorum. Bazen de action olsun diye SDN ye giriyorum.
    Aksiyon olsun diye Sdn'ye girmek, bundan daha adrenalinlisi olamaz herhalde
    forumstar ve ChesLak bunu beğendiler.

polatoglu58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Vodafone de günlük 0,50 ama sınırsız günlügü aylık ise 7,99 tam fiyat yazıyım ögrenciysen en ideali vodafone aylıkcepnet ama türkcell kadar hızlı olmaz onuda söyleyim.

kowalskii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Paramore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aksiyon olsun diye Sdn'ye girmek, bundan daha adrenalinlisi olamaz herhalde
    Telefon çok yavaş yüklüyor da SDN yi Hele ki birde resimli konuya yorum yaparsam seyir eyle cümbüşü. Telefon kaldırmıyor sanırım (samsung L700)

mustifanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı tarıkbuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vodafone şebeke ıçı ve diğer yönlerı aramada turkcele göre daha avantajlı .çekım gücüne o kadar güvenıyor kı bir sorunla karşılaşan abonelerıne parasını gerı ıade edıyor.yalnız wınn olarak turkcelın daha avantajlı olduğu sölenıyor.bana sorarsanız avea yı önerırım.çünkü hepsınden avantajlı olanı. avea bulunduğunuz yerde şebeke çekmıyorsa kendı sıtesınden bıze ulaşın kısmından durumunuzu anlatan bır mesaj yollayın.en geç 48 saat ıçınde genel merkezden sıze gerı dönuş yapacaklardır.bızım burda da avea nın şebeke problemını ılettım.birkaç ay içersınde sorunu hemen hallettıler ve şuan avea yı sorunsuz bırşekılde kullanıyorum
    sen sanşlıymışın ben 6 ay uğraştım heryere yazdım kaçkere teknik hizmetleri aradım ama avea çekim problemini düzültmedi bende en sonunda aveayı düzelttim vodafone geçtim eskisi kadar rahat konuşamıyorum ama en azından konuşabiliyorum
    kara_kutu bunu beğendi.

hüseyin123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eklemek isterim vodafonun mobil interneti 8 liralık ve 50 kuruşluk olanlar sınırsızdır. istediğiniz kadar gezebilirsiniz kota derdi sürpriz fatura derdi olmadan.

Rom. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

her internete ihtiyaacı olan öğrenci gibi ben de vodafone kullanıyorum

Kriptex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şuan turkcell hat kullanıyorum sırf çekim gücü yüzünden tercih ediyorum ancak vodafone ne yazıkkı her zamanki gibi kötü olan şeyin reklamanını yapıyor çekim gücünün çoğu yerde avea gibi vodafon'da çekmiyor. Ancak Vodafone yurtdışındada bir pazarı var ve sektöre hiç yabancı değil kısacası Türk sektörünede bomba gibi geldi. Ve yükselişi sürecektir (:

emubaltaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

konuşma süren ve mesaj sayını dikkate alarak ona göre seç. interneti bilmiyorum ama çekim gücü olarak özellikle istanbulda ikisi arasında bir fark yok

mustang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Avea yı araştır derim

meba1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

soyle diyim; 29 liralik turkcell faturali hat kullaniyordum. 300 dk her yonesi vardi sadece ve internetti, kisa mesajdi aylik 50-50 lirayi buluyordu. Dedim yeter bu kadar turkcell in sokum gucu vodafone gectim. simdi ise daha yeni ilk faturayi odedim ve sadece 27 lira. yaptiklarima gelecek olursak. 500 dk her yone var ki yarisi artiyor, 5.000 sms her yone ki o zaten .... internet de almistim 8 liraya - normal fatura 25 lira ve icinde, konusma ve sms var - ,normalde 33 lira gelmesini bekliyordum ama 27 odedim. mutluyum vodafone ile herkese de tavsiye ederim.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/genc-avantaj.php

Ben 10 yıldır turkcell kullanıyorum ilk muhabbet kart almıştım yıllar önce sonra faturalıya geçtim 8 yıldırda faturalı kullanıyorum gayet memnunum çalıştığım ofisin teknik servis bölümünde vodafone ve avea birer çubuk çekiyo bazen hiç çekmiyo ama turkcell 3.5G 'de full çekiyo aslında fazlada denecek bişey yok turkcell'in kullanıcı sayısı Turkiye ve Yabancı ülkelerdeki Turkcell'in toplam abone sayısı 60.7 Milyon önerim TURKCELL
    Konu captaingreen tarafından (03-03-2011 Saat 13:36 ) değiştirilmiştir.

al birini vur birine arkadaşlar şu daha iyiymiş bu daha iyiymiş den ziyade bulunduğunuz yerde durum ne ona bakın çorlu nun en iyi mahellesinde arkadaşım turkcell 3g modem aldı hevesle eve gitmiş sonuç tam fiyasko müşteri hizmetlerini aramış doğru düzgün cevap yok gprs den wap tan bağlanmayı önermişler yetersiz hizmet hepsi palavracı

cevap yazan arkadaşlar çok teşekkür ederim.
    heralde vodafone hat alıcamda bu kontörlü vodafone ve turkcell hat fiyatları ne kadar?

Alıntı hkonline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap yazan arkadaşlar çok teşekkür ederim.
    heralde vodafone hat alıcamda bu kontörlü vodafone ve turkcell hat fiyatları ne kadar?
    cevap verecek kimse yokmu?

sdelta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kalite = TURKCELL

Millet modemlerle düzgün 3g bağlanamazken, cep telefonumla hiç bir yerde kesinti yaşamadan bağlanabiliyorum. Sürekli aktif olarak 3g kullanan biri olarak kesinlikle TURKCELL' i öneririm.

iPhone 4 kullanıyorum, iPhone 4 te şebeke problemi yaşayan kişilerin çoğuna bakarsan hatları Vofadone hep. Turkcell' de problem yaşayan çok nadir, genellikle full çekiyor çünkü. Tatilde, şehir dışında vs.. aktif olarak 3g kullanacaksan Turkcell sana problem yaşatmaz.

Ayrıca bana göre Turkcell' i seçmemin en büyük nedenlerinden biri de aynı kaliteyi sağlayan bir Türk operatör varken param neden yabancılara gitsin ?

Rom. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hkonline Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevap verecek kimse yokmu?
    39 lira vodafone kontorlü hat içinde 20 lira var, turkcell nasıl bilmiyorum.

lauset - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ilahiyatci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence bu sorduğunuz soruların cevaplarını en iyi malum markaların sitelerinden bulursunuz. kimse kendinden iyi bilemez aldığı parayı netekim.
    aynen katılıyorum.

:::
    ::: isimli üye şu an offline konumdadır

Alıntı Rom. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    39 lira vodafone kontorlü hat içinde 20 lira var, turkcell nasıl bilmiyorum.
    tüm operatörlerde var hattı aldığında 1 kerelik alınır
    önödemeli hat parası kontörlü hatlar için

12 yıllk trcell abonesiyim ve vodafone'a geçmeyi planlıyorm.
    aagkn bunu beğendi.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)