Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 29
    Neotiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Ekrana görüntü gelmiyor

Görmüş Olduğunuz Resim Benim Telefonum...
    Yani Siemens CX65 Çok Eski Olduğunu Biliyorum. Çünkü Ben Telefon Meraklısı Değilim
    Sorunum Telefonumda Sadece Ekran Işıklandırıcının Görünmesi Sadece Beyaz Işık Görünüyor Ekranda Ne Yapmalıyım Ne Olur Yardım Edin!!! Çok Zor Durumdayım...

Eğer ilk açılıştaki işlemlerden ses ve diğer olağan durumlara da rastlıyorsan cihazındaki ekrana giden soket ya yerinden çıkmıştır ya da zarar görmüştür. Bu durumda herhangi bir teknik servis cüzi bir ücret karşılığında sorununu halledecektir.
    Korkmana gerek yok.
    Ancak daha kötü bir senaryo düşünecek olursa nemden kaynaklı olarak zamanla cihazında kısa devre oluşmuş olması ve bordunun zarar görmüş olması muhtemel. Bu durumda cihazını yaptırman yerine yeni bir cihaz alman daha mantıklı bir tercih olacaktır.

Dayan Zavallı Telefonum. Bu Arada alabula abi az önce yağmur yağdı dışardaydım ama cebimdeydi telefon.. offf ya daha yeni joystick'ini yeni yaptırdım acaba joystick'i yaptırdığım adam kaydırmış olabilir mi? bak devamlı açıyorum ses geliyo görüntü yok çıldırıcam... içini açsam olur mu?
    Konu Neotiger tarafından (03-03-2009 Saat 14:40 ) değiştirilmiştir.

Tam tahmin ettiğim gibi. Sorun ilk açıklamamda belirttiğim şekilde soketinde bir sorun var.
    Üzülerek belirteceğim ama bir kere açıldı mı sorunların ardı kesilmiyor Siemens cihazlarda. Soketi yerine oturtmak çok kolay bir işlem aslında ancak çok hassas davranman gerek. Eğer ki biraz anlarım bu işlerden diyorsan deneyebilirsin ancak cihazın tamamen de gidebilir. Bu konuda sorumluluk almak istemiyorum. Karar senin.

Soket Tam Olarak Bunun Neresi Oluyor pembe süngerler mi ? Onlarsa Yaaa Küçükken Az mı Gameboylara Oturttuk Biliyorum Bu Telefondada Var.. Bırakma Beni Senden Başka Kimse Yok Ne Olur...
    Konu Neotiger tarafından (03-03-2009 Saat 14:50 ) değiştirilmiştir.

Soket dediğim film var bir tane ekrandan çıkıp board üstüne gidiyor. Çıkmışsa görürsün zaten çıkmamışsa da üstüne biraz bastır otursun iyice yerine. Yalnız dikkat et filme zarar verme.
    Bordo renkli bir film olması lazım cihaza giden ama tam emin olamıyorum elimde siemenscx65 olmadığı için.

küçücük vidalar var şu an açtım onları çıkartıyorum. hadi hayırlısı olacak çok dikkatliyim. birde ben öğrenciyim elime az para geçiyo o yüzden yaptırmak istemiyorum zaten 2 gün oldu joystick i yaptıralı

Umarım sorun çözülür. Teknik servisin hatası var gibi bu işte. Olmazsa joysticki yaptırdığın yere gidip sorunu onlara iletebilirsin.

Arkadaşlar Telefonu alabula arkadaşla birlikte yaptık gerçekten hakediyor bu moderatörlüğü burada yönlendirdi ben yaptım. sağol alabula sağol SDN iyi ki varsın sen. teşekkürler oldu yaaa inanamıyorum. cep telefonunuz bozuksa tek adresiniz alabula olsun...

Teşekkür ederim kardeşim. Birlikte yaptık ben sadece tarif ettim. Asıl emek senin. Sorunsuz günlerde kullanman dileğiyle.

Alıntı alabula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim kardeşim. Birlikte yaptık ben sadece tarif ettim. Asıl emek senin. Sorunsuz günlerde kullanman dileğiyle.
    bir siemens cx65 telefonunun başına geleceklerini geçirdim
    joystick koptu
    ekran yok bu daha ne olabilir. asıl ben teşekkür ettim SDN ye telefondan anlayan lazımdı zaten

THE END

(mutlu son)

Alıntı zorhak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    THE END

(mutlu son)
    iki kelimeyle müthiş söyledin bence de mutlu son
    Konu alabula tarafından (03-03-2009 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla düzeltmesi

alabula abi birde ban yardım edermimisin allah rızası için benim sorunum bende n95 8gb var gecenlerde güncelliyim dedim güncelelrken yarıda kesildi ve telim beya ışık gösteriyor açarken ses seda yok sade beyaz ışık ve kapanmıyorda ne yapmam lazım lütfen yardım edermisin((

Ramintwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başlıkta Süpermiş

SDN Okuru

bnm telefonum açılıyor ama görüntü yok napmalıyımm???

SDN Okuru

kardeşim benim telefonum suya düştü 6 -7 saat kurutum telefoncuya götürdüm kurutu 1 gün geçti aradan telefon açtığımda açma ışığı yanıyo ama ekrana gelmiyo yardımcı olurmsn

SDN Okuru

Standart aciil

telefonum c3-00 telefon açılıyor tamam onda sorun yok ama ekran bem beyaz kalıyor görüntü gelmiyor Lütfen yardıım

Kardes hepiniz toplanin tefoncuya goturun indirim yaparlar yalniz suya telefonu dusen kardes sen kavanoza princleri koy sonra telefonu koy 1 gun beklet duzelir eger cok acmaya calismadiysan

Burk.Clik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 yıllık konuyu hortlatmayi becerenleri tebrik ediyorum

-Hewal- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Telefonu nereye gomeceksin mobil tören falan düzenlemeyi düşünüyormusun .

SDN Okuru

Exclamation

dün akşam telefonu televizyonun yanına koydum. sabaha telefon kapalıydı açma düğmesine basıyorum açılmıyor şarja taktım 5 dakika bekledim açtım beyaz ekran geldi nolucak napıcam lütfen yardım edin acil ((((

SDN Okuru

Telefonum SAMSUNG s 5220 telefonum koruyucu kapağını çıkardım ve birden yere düştü bembeyaz bir ekran geldi ne yapmalıyım telefonun dokunmatiği ve sesleri çalışıyor ama beyaz bir ekran var ne yapmalıyım? lütfen yardım edin!!!!!!!!

SDN Okuru

Kardeşm telefonu daha yeni aldm telefondan faceye girdim arkadaşlar msjlaşıyoduk bir anda ekran bembeyaz oldu bida da düzelmedi

SDN Okuru

Standart Suya düşen zavalıı :D

Bendede glaxy y vardı denız suyu gırmıs ıcıne fon makınesı pırınc flan kuruttum vodofona verıdim orta tusunu ve hafıza kartını çaldılar geri veridiler bordu yanmış dediler .KVK garantisi vardı oraya verdım bı ara aradılar telefona elektrık geldi açıldı dıyo sonra yıne gıtmış 422 lira istediler kalsın dedım .Alıp eve geldim bı akşam sınırlendım dedim yapıcam ben bunu telefoncuya gıdıp actırdım yıkadım kurulardım flan akıllı şarjlanda şarj ettım telefon acılıyo sesı gelıyo ama set bir yere vurman yada sallaman gerekiyo hala aynı elımde kaldı oyle yardım edinn !!!! Efe Duman Pendik

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)