Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 12 ve 12
    CZC
    CZC isimli üye şu an offline konumdadır
    CZC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Cep Telefonu Ekran Sorunu (bilgisi olanlar yazarsa sevinirim)

Bu sabah olan bir sorun!

Arabada ceplerin her zaman durduğu yerde bulunan bir çift stres mıknatısı sorunun kaynağı. Yaklaşık 2 saat süren bir yolculuk sonunda 2 adet telefonun ekranları en az 4 te 1 oranda iptal durumda..
    Arıza nedeni mıknatısların manyetik çekim gücü.
    Bir işe yarayacaksa telefonların markası :
    Xenium x500 ve Nokia 8800 Srcc...

Servise götüremedim daha.
    Ama monitörlerdeki gibi ekranlara "titre ve kendine dön" diyebilen programlar varsakendim düzeltmeye çalışacağım. Değilse köy sandığı

YÖRÜKEFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeşim telefonlardaki ekran sorunu genellikle ısınmadan veya temassızlıktan oluyor bence servis 5-10 tl ye halleder...

Bide Symbian işletim sistemli telefonlarda birden fazla programın uzun süre çalıştırılması sonucu olabiliyor,,,,
    Konu alabula tarafından (05-03-2009 Saat 12:19 ) değiştirilmiştir. Sebep: Ard arda iki mesaj yerine düzenle butonunu kullanalım

Arkadaşım cihazlarını yetkili bir servise vermek dışında bir alternatifin kalmamış ne yazık ki.
    Benim fikrim hiç uğraşmadan direk servise götürmen yönünde.

tengelincik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bencede cihazını en yakın zamanda servise götür.İşi uzmanlara bırakmak lazım

Bence de servise götür.Eğer yanlış bişey yaparsan başkalarının dediğiyle bu sefer servis bile yapamaz.

en iyisi servis
    belki pahalı ama ucuza yapılınca o telefonun bir daha iflah olmama ihtimali var

SDN Okuru

Arkadaşlar benim telefonum galaxy ace ekranı kararıyor sadace alttaki ışılar yanıyor sonra açma-kapama tuşuna basıyorum sonra bütün hepsi kapanıyor bidaha basıyorum açılıyor bilen varmı neden arkadaşlar?

SDN Okuru

Exclamation ekran sorunu

telefonum samsung wifi yere düştü ekran bayazlaştı açtım kapattım yine beyaz. ama ses geliyor.

SDN Okuru

bende bir nokıa x2.00 var ve önce telefon donma yaptı daha sonra ise ekranı bembetaz oldu her sene bu sorun tekrarlanıyor ne yapmalıyım acaba lütfen yardımcı olun

SDN Okuru

Standart telefon

bende de bir benzeri oldu ama büyüüük bir ihtimalle bozuk paralardan oldu ekran bembeyaz sadece üst kısımda 1 parmaklık ekran gözüküyor telefodan ezbere şarkı açabiliyorum telefon çalışıyo sorun ekranda çok para gider mi bunun tamirine

SDN Okuru

ewet haklısın bendede aynısı oldu yere düştü ekran beyaz olup çatlak duruyor içerden

SDN Okuru

benim telefonumda da aynı sorun oldu ekran çizik çizik oluyor ve sonrasında ekran beyazlıyor ama ezbere müzik açabiliyorum teknik servise yolladım iç ekranı değiştiler sorun ortadan kalktı ama 2 gün kullandım ve aynı arızaları yapmaya devam etti telefonun ekran beyazlaması biraz araştırdıkdan sonra buldum telefonun bataryası bozulunca lımıted charge voltage denen kısım var bataryada yani ekrana fazla voltaj vererek ekranı bozuyor tavsiyemdir telefon servisten geldikten sonra bataryayı da değişin

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)