Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 33

Arayan Numaranın Engellenmesi

Cep Telefonları forumunda Arayan Numaranın Engellenmesi konusunu incelemektesiniz.

konu doğru yerdemi kestiremedm pek ama bişe sormak istedm.ben turkcell faturalı hat kullanıyorum.bir numara var beni aramasını istemiyorum.turkcellin böyle bir hizmeti varmı yada cep telefonunun böyle bir özelliği var mı? ...

Standart Arayan Numaranın Engellenmesi

konu doğru yerdemi kestiremedm pek ama bişe sormak istedm.ben turkcell faturalı hat kullanıyorum.bir numara var beni aramasını istemiyorum.turkcellin böyle bir hizmeti varmı yada cep telefonunun böyle bir özelliği var mı?
    2 cep telefonum var.
    nokia 6300 ve siemens c55

Reallist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alcatelin böyle bi özelliği vardı . Diğer telefonları bilemiyorum. Rehber dışındaki numaralar seni arayamıyordu. Telefon ayarlarında arama engellemeye bakman lazım . Nokia da yok siemesde belki olabilir.

yer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

samsung marka telefonların bazılarında var bu özellik.hatta msj atmasını bile engelliyosun.

simens te olucağını sanmam.nokya için fikrim yok.ama türkcell in bir çözümü vardır müşteri hizmetlerini bi ara bence...

Stone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

DAha önce 6600'da "BlackList" isimli bi Symbian yazılımı vardı istemediğimiz Numaraları ekliyoduk hem arayamıyorlarda hemde sms atamıyorlardı.Belki benzer bi yazılım falan vardır. Bilen var mı acaba ?

Turkcelin kareli yıldızlı bir şebeke arama numarası var.Telefon hiç farketmez.

Aklıma geldiğinde yazarım

Stone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Avea'nınkide varsa elinde deymişken onuda yazıver

Ahmethz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Turkcell'in böyle bir hizmeti vardı sanırım *bilmemkaç# kere ile yapılamyıp müşteri hizmetleri yapıyordu sanki, telefonların sağladığı özellik ise sizi arayanın hattının otomatik meşgule dönmesi gibi bir şey.

arkadaşlar çok teşekkürler yıldızlı kareli şeyi kes öğrenmem lazım sanki

ama direk meşgule atıyor benim bildiğim aradığınız kişiye ulaşılamıyor demiyor. Blacklistin java versiyonu varsa bi bakayım hemen arşivime...

malesef sadece sis versiyonu var..

http://answers.yahoo.com/question/in...7024538AAp8bYQ

burdakine göre de böyle bi olay yok nokiada.

operatorden olan numaraya bir forumdaki yorumu yapıştırıyorum

Arkadaşlar ben bu konuda bilgi isteyenlere yardimci olabilirim.Eğer telefonunuz açık hattınız takılı şekilde aramaları engellemek istiyorsanız şayet(Turkcell) *35*0000# yaparak gelen aramaları ve msjları engelleyebilirsiniz.Bu 0000 ne diyosanız turkcelin orjinal engelleme şifresidir hani varya ayarlarda arama engelleme işte onun ta kendisi ) hattınızın engelleme şifresini değiştirmek için cep telefonunuzdan menü-ayarlar-arama engelleme kısmına girin seçenek tuşuna basın engelleme şifresini değiştir'e tıklayın şifreye 0000 yazın yeni şifreyi yazın ve tamam deyin.arkadaşlar biz dönelim konumuza *35*0000# yaparak tüm aramalar iptal olmaz sadece telefonumuza dıştan gelen aramalar msj'lar iptal olur.Bunu yaptıktan sonra engellemeyi kaldırmal için #35#0000# yapmanız gerekmektedir.Olaki işlem tamamlanamadı yazarsa yine ayarlardan arama engellemeye girin seçenek deyip tüm engellemeleri iptal et'e tıklayıp şifreyi girip tamam deyin.Hattınızı gelen ve giden tüm aramalar ve msjlar olarak engellemek için yine arama engelleme ayarlarından yapılan aramaları şifreyi girip gelen ve giden aramaları engellemeyi etkinleştirin.Hade kolay gelsin.not:Arkadaşlar turkcell tek veye birkaç numarayı engelleme diye bi secenek sunmamaktadır çook değerli biz müşterilerine
    Konu tudRoY tarafından (23-09-2008 Saat 21:22 ) değiştirilmiştir.

SDN Okuru

Standart engelleme

peki bu engellemede kendi rehberimizdekilerde engelleniyormu

Sâ'fî - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki bu engellemede kendi rehberimizdekilerde engelleniyormu
    Android'de call blocker diye bir uygulama var. İster rehberde olsun, ister sadece numara olsun sms + arama engelliyor. İsterseniz size bilgi veriyor, isterseniz hiç haber dahi vermiyor.

Telefon direk meşgule atıyor bu arada.

eairmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teeeey 2008 konusu hortlamış )

phoenix_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SDN Okurları sağolsunlar..

the-godfather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benm tlf 6300 numara engelleme yok arkadaşlar nasıl yapacaz bunu bilen varmı ??

SDN Okuru

Standart plaseeeee

arkadaşlar tfen yardım edin motorola motolux kullanıyorum ve bir nmarayı engellemek istiyorum kimse yardımcı olamadı bana sizlerden yardım belkiyorum hattım avea

SDN Okuru

6300 avea hattım var bir numaranın hem aramasını hemde mesajlarını engellemek istiyorum ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR bir bilen varsa LÜTFENNNN...

6300 avea hattım var bir numaranın hem aramasını hemde mesajlarını engellemek istiyorum ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR bir bilen varsa LÜTFENNNN...
    bende cok baktım da 6300 da yok engelleme onu müşreti hizmetleri yapıyor arkadasım sadece arıcaksın müşteri hizmetlerini numarasını verceksin onlar engelliyor samsunglarda falan varda nokiada yok

SDN Okuru

Standart Çok acil

arkadaşlar bende çakma outai mobile iphone 4s var aramaları kendi kendine engelledi şimdi geri çeviremiyorum şifre istiyor bunu nasıl ayarlarız şifresi nedir acaba bilen varmı

SDN Okuru

türkcell müşteri hizmetlerinden istedigin kişinin numarasını engellettirebilemiyo muyuz ? telefonum nokia 5130

SDN Okuru

Standart fdfd

samsung maxi mini var bi numara var aramasını istemiyorum hattım turksel napmam gerekiyor.

SDN Okuru

numara engellemek için müşteri hizmetlerini arayın

SDN Okuru

bazı telefonların kara liste özelliği var numaranın üstüne gelip seçeneklerden kara listeye veya reddedilen listeye al diyorsunuz.

bazı telefonların kara liste özelliği var numaranın üstüne gelip seçeneklerden kara listeye veya reddedilen listeye al diyorsunuz.
    6300 nokia da varmı o ?

wasp071 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kullandığınız operatörün müştei hizmetlerine durumu izah edin.onlar yardımcı olabilir

SDN Okuru

nokia x3 telefonunda kışı nasıl engelleniyo ya

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)