Kore malı galaxy s3 sorunları

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 54

Standart Kore malı galaxy s3 sorunları

Arkadaşlar öncelikle bilenler nolur yardım etsin. Telefonumda hiçbişe calısmıyor şebeke felan sorunu vardı bende root atıcam odin le ama download yeri gelmiyor

TEL SİSTEMİ
    Samsung galaxy s3 (replika)(korea)
    Android 4.1.9 dan 4.2.2 çıkartıcam.

Telefonum açıkken gelmiyor kapatırken ses kısma tışı sonra ortadaki tuş sonra telefonu açma kapatma tuşuna aynı anda bastığımda açıkken değilde telefon kapalıyken şöyle bişe geliyor download değil ama

resim olarak atıyım lütfen yardım böyle bişe çıkıyor

NORMALDE ÇIKMASI GEREKEN

AMA ÇIKMIYOR ODİNLE DEVAM ETTİREBİLİRİM 4.2.2 İNDİRDİM AMA

cihazın replika oldugu için. odin sadece samsungun orjinal android telefonlarında bulunur. seninki replika oldugu için odini kullanamazsın

Alıntı alsonur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cihazın replika oldugu için. odin sadece samsungun orjinal android telefonlarında bulunur. seninki replika oldugu için odini kullanamazsın
    peki ne yapıcam lütfen yardım et

benim telefondaki sorun

telefon evin icinde cekmiyor dışarıya cıkınca cekiyor normalde cekiyordu

wifi bağlanıyorum tara diyorum bitane sonuc bulmuyor ondada sorun var normalde wifiden girerdim hergün

bluetoot bozuk karşıdakini ne buluyo ne karşıdaki benim telefonu buluyo.

acaba yeniden yükleme veya onarma şansım yokmu nolur yardm edin veyatelefoncular yapıyormu ? yeniden kurulum felan

senin yapabiliceğin bişey yok bi tamirciye ver istersen . cihazın kablosuz anteni bozulmuş olabilir

SDN Okuru

Standart telefon

telefonun çökmüş demektir ama tamiri var

SDN Okuru

nedır tamırı merak ettım

SDN Okuru

arkadaşlar bendede replika var ama bende tek bir sorun var cihazda yer olduğu halde ''cihazda yer yok'' hatası alıyorum nedendir lutfen yardımcı olun,

SDN Okuru

Standart s3

merhaba arkadaşlar benim telefonum s3 kore malı. şebekesi internete girdiğim zaman sürekli gidip geliyor ne yapabilirim

Arkadaşlar hepiniizin sorununn tekbir çözümü var oda samsung almamak hele ki replika samsungu hiç mi hic almamamk tek çözüm budur başka da yok zaten

SDN Okuru

Standart S3

bir şey sorucam whatsapp dan mesaj gelince bildirim cubugunda whatsapp işareti gözükmüyo nasıl yapıcam bunu?

Kardeşim her zaman orjinalini alacaksın.yoksa çok baş ağrıtıyor bu işler

SDN Okuru

Standart soruna çözüm

arkadasım fabrika ayarlarını geri yükle ama dikkat et imei cakılmışsa oda gider haberin olsun

SDN Okuru

arkadaşlar eskiden ingilizce çıkıyodu
    ses kısma tuşu + home + power tuşu ama o menüde şuan çince çıkıyo nasıl olur..

SDN Okuru

Unhappy S3 mini sorunu

Arkadaşlar benimde s3 mini kore malı bi telefonum var dokunmatiği hiç çalışmıyor ne yapmam gerek li ?

SDN Okuru

ekran üstündeki film kalındir ondan ince film tak

SDN Okuru

bendede aynı sorun var yuksege cıkınca sebeke gelıyor asagıdayken sebeke gıdıyor sorun nedır acaba bı yardımcı olabılırmısınız ?

SDN Okuru

Standart mesaj gitmiyor :(

arkadaslar benım telefonumda arada bi mesajlar gitmiyor ünlem işaterti çıkıyor kore malı ama normal ınternet fılan kullanıyorum sorun yok bu mk telefonu yuzunden sabahtan berı hat cıkar tak ugrasıp duruyorum olmuyor bı yardım edın napmam lazım

SDN Okuru

Standart fabrika ayarını sıfırladım şebeke gitti yardımcı olun

fabrika ayarlarını sıfırladık şu anda şebeke gelmiyor bilen varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum şebeke gelmesi için

SDN Okuru

Smile

ortadaki tuşa bas

SDN Okuru

s.a ben yeni elime geçti kore malı s3 geçti her şeyi çalışıyor ama hoporleri çalışmıyor kulaklık takınca çalışıyo ama normal de çalışmıyor sebebini bilen var mı

SDN Okuru

Standart s3 mini kore

iyede burda kimse yardimci olmuyor ki benimkininde geri tusu calismiyor

SDN Okuru

Unhappy ulaşılamıyor

s3 mini telefonum tuş kilidindeyken karşı aramalarda ulaşılamıyor telefon kullanılabilir haldeyken sorun olmuyor nasıl düzeltebilirim?

SDN Okuru

arkadaşlar benim kore malı s3 mini var android gt-ı8190 şaja takıyorum arım saate kalmadan %100 oluyo ama hemen bitiyo hiç dayanmıyo yarım saatde %20 kalıyo bitiyo napmam gerekir sorun nerede ?

SDN Okuru

Standart Dikkatlice okuyunuz ve cevaplayınız gençlerr ?

Arkadaslar telefonun sorunları nerden aldığınıza bağlıdır. Ben kore malı galaxy s3 aldım. Sahibinden aldım. sakın dubailerden almayınız. Benim 2. senem vallahi fıstık gibi çalışıyor heryerine bütün özelliklerine baktım hiç bir sorun bulunmadı.! ve ben 219 tl' ye aldım. Siz nereden aldınızda böyle oldu sizinki söyleyin bakalımm ??

ben cep telefonu teknik servisi olarak çalışıyorum soruya cevap vermek istedim ancak o kadar soru sorulmuş ki alt alta hangisine cevap versem bilemedim öncelikle odin orjinal cihazlarda kullanılabilir ancak cihazınız replika dediğimiz seri olduğu için en fazla hard reset atabilirsiniz hard reset replikalarda imei numarasının silinmesine sebep olduğu için öncelikle bir tarafa imei numaranızı yazıp sonra resetlemenizi tavsiye ederim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sürekli hafıza dolu diyen arkadaş belleği sıfırlaman gerekiyor bunun için depolamaya girip belleği sil demen lazım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bazı modellerde SD kartı sil yazabiliyor bu şekilde çözüm bulursun
    s3 mini sahibi arkadaş batarya bitirme genelde cihaında kısa devre varsa, bataryanda sorun varsa ya da şarj aleti düzgün şarj etmiyorsa olur öncelikler şarj soketine bakmanı tavsiye ederim kir veya sıvı temas varsa alkol veya selülozik tinerle tamileyip dene olmazsa şarj aleti veya pil dene gene sorun çözülmezse cihazın içinde bir kısa devre vardır ona göre bakmak lazım

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)