Teknosa 39.90 tl lik Cepkask yerine 300 tl ye Teknogaranti satmaya çalıştı.

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 56
Like Tree11Beğeni

Konu: Teknosa 39.90 tl lik Cepkask yerine 300 tl ye Teknogaranti satmaya çalıştı.

Standart Teknosa 39.90 tl lik Cepkask yerine 300 tl ye Teknogaranti satmaya çalıştı.

Teknosa dan Galaxy S4 almaya gittim Teknosa elemanı israrla telefonun yanında Teknogaranti satmaya çalıştı. Bende sizde Cepkask yokmu diye sordum var ama biz önce Teknogaranti satmak için talimat aldık dedi. Ben de sinirlendim ve Galaxy de almadan çıktım. Müşteriyi düşünen yok. Teknosa ya yakışmıyor.39.90 tl nerde 300 tl nerede. Ayıp değilmi.

mstfanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz önce teknogaranti satmak için talimat aldık demiş. Yani hiç bir şekilde cepkask yok muymuş?

Ayrıca Teknosa tabiki kendi hizmetini satmayı daha çok ister. Normal bir durum.

cepkaskta telefon geri gelebilir ama teknosada değişim olur ben xperia z aldım türkcelden sırf teknosa cıhazı olsun dıye gittim bide teknosadan aldım teknosa bam başka emin ol tek örnek vereyim
    türkcelden aldım 50 gün serviste kaldı ama teknosada 20 iş günü oldumu gidip aynı değerde istediğin ürünü vveya çek olarak alabiliyorsun kim yapar bunu ?
    KUZEY TEKİNOĞLU bunu beğendi.

ismailwsx Sen ya teknosa çalışanısın bu kadar rahat konuşabiliyorsun ya da parayı kolay kazanıyorsun. 39.90 tl cepkask nerede 300 tl teknopaket nerede. Ben satın aldığım mal ve hizmetin fiyatını araştırmak zorundayım. Kolay para kazanmıyorum malesef. İyi bayramlar.
    volgan, Legendfor, PanPish ve 2 diğerleri bunu beğendiler...

__kadıköyRAP__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Adam haklı.
    pumperking bunu beğendi.

Naaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

normal bi durum yazmış biri.
    normal değil. adam sinirlendiğine göre normal değil. en iyisini yapmışsın dostum hiç bir şey almadan çıkarak.
    Legendfor bunu beğendi.

AegnorElendil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben muhtemelen adama istemsiz küfür eder , bağırarak çıkardım . Para kolay kazanılmıyor doğru , iyi yapmışsın

marancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kötü bir deneyim olmuş. Geçmiş olsun.

SDN Okuru

ekşide şöyle yazmışlar

teknosanın müşteri memnuniyetini temin adına, mağazalarında bu ürünlerin satışını durdurması gerekmektedir.

teknosa'dan dört ay önce aldığımız telefonla birlikte, bu üründen de aldık. önce telefon kendi kendine kapandı ve açılmadı. herhalde kazara bir sıvı teması oldu dedik ve telefonu cepkask'a gönderdik. iki hafta sonra onardık diyerek gönderdiler. telefon gerçekten de açılıyordu ama bu kez de ne gsm ne 3g hiçbir şebekeyi görmüyordu. yine gönderdik, bu sefer bir ay kaldı, tekrar gönderdiler tamir ettik diyerek ama bu defa de telefon sürekli kesiliyor, kapanıyor, şebekeyi kaybediyor vs. irtibat kurduğumuzda, hala, gönderin inceleyelim diyorlar bir de.

atarım telefonu çöpe de, sana minnet etmem cepkask.
    allahından bul.

__kadıköyRAP__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cepkaskın telefonun yenisini vermesi gerekmiyor mu? tamir işini samsung garanti de yapıyor zaten?

FullScreen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teknosa dan telefon aldık ikinci el çıktı.
    Laptop aldık ikinci el çıktı.

Bir daha birşey almam haliyle. Değiştirene kadar bin dereden su getirtiyorlar.Hem kusurlular hem üste çıkmaya çalışıyorlar.

pumperking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı FullScreen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknosa dan telefon aldık ikinci el çıktı.
    Laptop aldık ikinci el çıktı.

Bir daha birşey almam haliyle. Değiştirene kadar bin dereden su getirtiyorlar.Hem kusurlular hem üste çıkmaya çalışıyorlar.

kapalı kutu istememiş miydiniz?5 sene önce bir notebook aldım bana satmaya çalıştıkları teşhir ürünüydü.kapalı kutu istiyorum vs. dedim. 1 hafta beklettiler.

bu tip mağazalardan ürün almadan önce kapalı kutu olduğundan emin olunuz.teşhir ürünlerini de satıyorlar.
    avcitalip bunu beğendi.

FullScreen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı pumperking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kapalı kutu istememiş miydiniz?5 sene önce bir notebook aldım bana satmaya çalıştıkları teşhir ürünüydü.kapalı kutu istiyorum vs. dedim. 1 hafta beklettiler.

bu tip mağazalardan ürün almadan önce kapalı kutu olduğundan emin olunuz.teşhir ürünlerini de satıyorlar.
    teşhir değildi, ikiside kapalı kutuydu. Utanmadan birde kutularını da getirin öyle değiştirelim diyorlar zorluk çıkartmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Piyasanın açık ara en pahalı teknoloji mağazasının üstüne üstlük bu kadar sıkıntılı bir hizmet politikası olmasına rağmen hala bu popülariteye sahip olmasına şaşırıyorum
    Legendfor bunu beğendi.

SDN Okuru

Standart Teknosa

Teknosa da bu gibi olaylar çok oluyor. İstedikleri ürünü ön plana çıkarıyorlar. Müşterinin avantajını değil marka ile yaptıkları anlaşmaları gözetiyorlar. 39.90 tl Cepkask ile 300 tl Teknogaranti arasında var. Niyet kötü.

SDN Okuru

Dostum bildiğim kadarıyla cepkask onarımları yapıyor onarılmıyorsa yenisini veriyor. Garanti sadece üretim hatalarını kapsıyor ve yetkili servisler en küçük çizikte bile garantiyi iptal ediyorlar.
    Cihaz alırken kutuyu mutlaka açtırın kullanılmış veya teşhir ürürnü çıkabilir. Teknosa da çok oluyormuş.

SDN Okuru

Aynı olay bana da oldu.200 tl ver sigorta ve garanti yapalım diyo. telfn 800tl o neolacak. 39.90 cepksk alır işime bakarım.
    Ya da hiç almam.

SDN Okuru

Teknogaranti çok pahalı

SDN Okuru

Dostum Teknogaramti nin arkasında AIG Sigorta var. Buradan sonuç alamıyorsan Hazine Müsteşarlığına şikayet et. Bak o zaman bir haftada sorunun nasıl çözülüyor.
    Dikilitaş Mahallesi, Emirhan Caddesi,
    No:109 Atakule Kat:1-7-8-13
    Beşiktaş /İstanbul
    Tel: 212 236 4949
    Faks: 212 236 4950

avcitalip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok daha uygun fiyata bulabileceğiniz yerler varken niye Teknosa gibi yerlerden kazık yemeyi tercih ediyorsunuz ?

S4 alacaksanız Telpa Garantili Satan En Uygun Yerden Almanızı Şiddetle Tavsiye Ederim Telpa'nın Servisi'de iyi ayrıca paralel ithalat olsa da olur derseniz 1.550 TL civarına bile bulabiliyorsunuz

WhiteHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hepsi aynı bizim küçük oğlana Darty'den 30 TL lık Laptop soğutucu aldık.Eve geldik içinden usb kablosunu çalmışlar.O kablonun değeri 5 TL.Ayıp bu kadarı da.

SDNTeknoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Terbiyesizler insanları kandırmaya çalışıyorlar.İyi yapmışsınız elinize sağlık Teknosa yerine her zaman Vatan veya Darty'i tercih ederim.İyiki de vazgeçmemişim.

SDN Okuru

Dostum Telpa kapandı. Samsung alıyorsan mutlaka Cepkask yaptır. Koyuncu bilgisayarın Destech Servisi ile anlaşmalılar 10 gün içinde onarıyorlar. Düz müşter gibi de gidersen kanunun izin verdiği 20 iş gününğ yanı 30 günü sonuna kadar kullanıyorlar. Lütfen dikkat

efekan198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kvk garantisi iyi

ProRat` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben bi' kere teknosa kazığı yedim daha da yemem. Küçüçük bir alet bile olsa Teknosa'dan almanızı tavsiye etmem.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)