Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 98

Avea intouch 2 kullananlar buraya- Avea intouch2 hakkında görüşler

Cep Telefonları forumunda Avea intouch 2 kullananlar buraya- Avea intouch2 hakkında görüşler konusunu incelemektesiniz.

Öncelikle üstüne alınan herkese Selamun Aleyküm. Kendinize dünyanın en kararsız adamı diyorsanız birşey seçmeniz çok zordur. Binbir telefon seçip en sonunda avea intouch2 'ye taktım ve şükürler olsun aldım Bu ...

İhtiyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Avea intouch 2 kullananlar buraya- Avea intouch2 hakkında görüşler

Öncelikle üstüne alınan herkese Selamun Aleyküm.

Kendinize dünyanın en kararsız adamı diyorsanız birşey seçmeniz çok zordur. Binbir telefon seçip en sonunda avea intouch2 'ye taktım ve şükürler olsun aldım

Bu konuyuda açtım inşallah başka buna benzer bir konu yoktur avea intouch2 alan arkadaşlarımızla buradan fikirlerimizi şikayetlerimizi söyleyelim istedim.Bilen kardeşlerimede fikir danaşalım dedim.

Öncelikle avea intouch2 hakkında görüşlerim kısaca; Tasarımı bana çok güzel geldi bayılıyorum da. İçinde avea tema var onu değiştirip launcher temaya dönüştürebiliyorsunuz

bkz. Turkcell maxi plus 5 tema aynısı

Buradaki incelemedede denildiği gibi oyun canavarı değil ama çoğu oyunu rahatlıkla kasmadan oynatabiliyor mesaj vb. gelmezse ki gelince fazla sıkıntı olmuyor.

Temple run, temple run 2 adent dash, gibi oyunları kasıntısız oynadım diğer oyunları istediği izinler yüzünden indirmedim deneme şansım olmadı.

Eksi yanları şarjdeyken telefonu kullandığınız zaman telefon ısınıyor bazen çok ısındığı oluyor. Tek çözüm akşam şarja bırakıp sabah kullanmanız o zaman sıkıntı olmuyor şarjdeyken de kullanabilirsiniz ama yoruluyor dediğim gibi şarj çokken şarj etmek lazım

Led flaşı yok kamerası fena değil idare eder 5.0 megapiksel yeter artar bile kötü değil güzel resimler çekiyor.

Sormak istediğim bir soru var ben bu telefona launcher teması değilde galaxy s3 teması yükleyebilirmiyim mesela eğer öyleyse ne yapmalıyım bilen varsa söylerse çok makbule geçer.

Selamlar.

Eşime intouch 2 aldım, fakat bir türlü düzgün kullanamadık.

Ben eşimi aradığım zaman telefonu bir kere çalıyor, sonra benim telefonun ekranında cevaplamış gibi görüyor, alo diyorum ses seda yok birkaç saniye sonra bağlantı hatası diyor. bu esnada eşimin telefonunda (intouch 2) hiçbir belirti yok ne ses seda var ne bir görüntü.

Yada arıyorum intouch 2 nin ekranında arama görüyüor cevaplıyoruz ama bir türlü bağlantı kurulmuyor ses alışverişi yok, süre sayacı saymıyor bir süre sonra benim telefonda bağlantı hatası diyor kapanıyor.

Bu sıkıntıları eşimin (vodafone 64 kblik) sim kart ile yaşayınca, ben kendi sim kartımla 1 gün kullandım (avea 128 kb) sıkıntı olmadı. O yüzden eşimin hattını bimcell e geçirdim(avea için 1 ay beklememiz gerekiyordu) o da 64 kb sim kart verdi aynı sıkıntı yine oluyor.

Sıkıntı telefondan mı hattanmı bilemedim. Nedendir acaba ?

Ayrıca vodafonu şiddetle kınıyorum hem bayisindeki müşteri düşmanı personeli hemde 64 kblik simkart dışında seçenek sunmamasından dolayı.

Alıntı hibrahimsert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar.

Eşime intouch 2 aldım, fakat bir türlü düzgün kullanamadık.

Ben eşimi aradığım zaman telefonu bir kere çalıyor, sonra benim telefonun ekranında cevaplamış gibi görüyor, alo diyorum ses seda yok birkaç saniye sonra bağlantı hatası diyor. bu esnada eşimin telefonunda (intouch 2) hiçbir belirti yok ne ses seda var ne bir görüntü.

Yada arıyorum intouch 2 nin ekranında arama görüyüor cevaplıyoruz ama bir türlü bağlantı kurulmuyor ses alışverişi yok, süre sayacı saymıyor bir süre sonra benim telefonda bağlantı hatası diyor kapanıyor.

Bu sıkıntıları eşimin (vodafone 64 kblik) sim kart ile yaşayınca, ben kendi sim kartımla 1 gün kullandım (avea 128 kb) sıkıntı olmadı. O yüzden eşimin hattını bimcell e geçirdim(avea için 1 ay beklememiz gerekiyordu) o da 64 kb sim kart verdi aynı sıkıntı yine oluyor.

Sıkıntı telefondan mı hattanmı bilemedim. Nedendir acaba ?

Ayrıca vodafonu şiddetle kınıyorum hem bayisindeki müşteri düşmanı personeli hemde 64 kblik simkart dışında seçenek sunmamasından dolayı.
    Hattı değişince sorun düzeldiğine göre telefondan olacağını fazla sanmıyorum. Yinede ayarları sıfırlayabilirsiniz. Android telefonlarda çok fazla ayar var ve android olmayan telefonlara göre önceden değiştiremediğimiz ayarları değişebiliyoruz onlar değişmiş olabilir. Ayarları fabrika ayarına döndürdükten sonra avea veya Turkcell hat kullanmanızı öneririm.

SDN Okuru

ya önerirmisiniz intouch 2'yi 2 gün içinde bi telefon alacam karar veremiyorum galaxy ace ile intouch 2 nin arasında kaldım yardım edinn

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya önerirmisiniz intouch 2'yi 2 gün içinde bi telefon alacam karar veremiyorum galaxy ace ile intouch 2 nin arasında kaldım yardım edinn
    ace avea intouch2 'nin yanından bile geçemez bence intouch2 öneririm.

SDN Okuru

Standart ıntouch 2 ses sorunu

senın sorununun aynısı bendede var ses alışverısı yok format attım sorun devam edıyor bızım hat avea bence telefon sorunlu servıse verdım beklıyorum

senın sorununun aynısı bendede var ses alışverısı yok format attım sorun devam edıyor bızım hat avea bence telefon sorunlu servıse verdım beklıyorum
    telefonun sesi böyle servise gerek yok bence. Ses yükseltme programlarını deneyebilirsiniz.

SDN Okuru

tabikide glaxy ace

SDN Okuru

istediğin temayı yükleyebilirsin ama önce go launcher veya nova launcheri yüklemelisin ben novayı tavsiye ederim çok stabil bir launcher

SDN Okuru

Question ses

Kameranın sesi nasıl kapatılıyor ??

intouch2 kullanıcısı olarak, telefonunuzda ısınma, sürekli reset gibi sorunlarınız varsa 2 neden tetikleyici olabiliyor. 1. si telefonu tamamen saran kılıfları kesinlikle kullanmayın, telefonunuz hem wifi hem şebeke antenleri üst kısmında olduğundan çekim kalitesi düşmesi nedeni ile telefon aşırı efor harcıyor ve ısınıyor. Ayrıca mikrofon kalitesini ve ses seviyesin ide etkiliyor.Alt ve üst kısımları açık kılıf kullanın. 2. Telefon kilit ekranı resimli ve üzerine basıldığında dönerek açılan animasyonlu kilit ise kilidi tamamen kaldırın uyku halinden açılışa geçerken karasızlık yaşıyor ve donuyor. ayrıca yukarıda yazılı iki nedende aşırı şarj harcamasına neden oluyor. Ben çok çektim ve artık rahatım. Size de tavsiye ederim.

Nova launcher in kendi temasini ben cok begeniyorum saf android temasi ve apple kadar stabil oluyor diyebilirim

SDN Okuru

avea in touch 2 ye bilgisayardan nasıl müzik yükleniyor...yardımcı olursanız sevinirim

SDN Okuru

ben avea in touch kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim birde avea teması aşağıdan yukarıya gidiyor telefonu ilk açtığımda sağa ve sola doğru gidiyordu eski haline döndürmek istiyorum yardım edin

Alıntı sakaraslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    intouch2 kullanıcısı olarak, telefonunuzda ısınma, sürekli reset gibi sorunlarınız varsa 2 neden tetikleyici olabiliyor. 1. si telefonu tamamen saran kılıfları kesinlikle kullanmayın, telefonunuz hem wifi hem şebeke antenleri üst kısmında olduğundan çekim kalitesi düşmesi nedeni ile telefon aşırı efor harcıyor ve ısınıyor. Ayrıca mikrofon kalitesini ve ses seviyesin ide etkiliyor.Alt ve üst kısımları açık kılıf kullanın. 2. Telefon kilit ekranı resimli ve üzerine basıldığında dönerek açılan animasyonlu kilit ise kilidi tamamen kaldırın uyku halinden açılışa geçerken karasızlık yaşıyor ve donuyor. ayrıca yukarıda yazılı iki nedende aşırı şarj harcamasına neden oluyor. Ben çok çektim ve artık rahatım. Size de tavsiye ederim.
    ben ona dikkat ettim başlarda öyle oluyor sonradan geçiyor bana göre.

SDN Okuru

telefonuma wahtsap yüklediğim zaman telefon kafayı yiyor sanki, sim kartımda kayıtlı olan isim listem değişiyor numaralar isimler birbirine giriyor, oyun yüklüyorum kasıntı üstüne kasıntı hiç bi oyunu oynayamıyorum siliyorum direk. aldım bu telefonu ama hiç memnun değilim. aldığım günden beride pişmanım. tavsiyew etmiyorum hiç. çözümü bile olmuyor. illaki format atmalıyımki listem düzelsin.

SDN Okuru

Standart rehber sorunu

bende de aynı sorun var nasıl çözülür ?

SDN Okuru

rehber sorununu bende yaşadım , hattımı eski telefonuma takdığımda düzeldi .

SDN Okuru

Question Kararsızım

Bende avea In touch 2 almak istiyorum ama sorunla karşılaşanlar var. Sizce Avea In touch 2 mi yok sa Nokıa Lumıa 520 mi ? Yardımcı olursanız seviniriimm

Bende avea In touch 2 almak istiyorum ama sorunla karşılaşanlar var. Sizce Avea In touch 2 mi yok sa Nokıa Lumıa 520 mi ? Yardımcı olursanız seviniriimm
    Bence: Ben windows 8 işletim sistemini sevmiyorum ama lumia güzel avea intouch 2'yide kendim kullanıyorum bana yetiyor oyun canavarı değil ama iş görüyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

telefonuma wahtsap yüklediğim zaman telefon kafayı yiyor sanki, sim kartımda kayıtlı olan isim listem değişiyor numaralar isimler birbirine giriyor, oyun yüklüyorum kasıntı üstüne kasıntı hiç bi oyunu oynayamıyorum siliyorum direk. aldım bu telefonu ama hiç memnun değilim. aldığım günden beride pişmanım. tavsiyew etmiyorum hiç. çözümü bile olmuyor. illaki format atmalıyımki listem düzelsin.
    Rehbere girin ayarlardan whatsap seçeneğindeki bütün okları kaldırın sorun düzelir. Whatsap rehbere numaraları çevirmek için kendini senkronize ediyor.

sdelta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lumia 520 tabi ki, Windows Phone çok akıcı olduğu için üst düzey bir telefon gibi akıcı bir şekilde kullanabilirsiniz ama In Touch 2 de Android olduğu için kasılır durur Ayrıca Lumia 520 daha çok tercih edilen bir telefon olduğu için sorunlarınıza vs. internette daha çabuk yanıt bulabilirsiniz.

SDN Okuru

Exclamation

kardeş beş para etmez bu telefon görüntülü görüşme dahi yok yani ön kamerası yok ayrıca sürekli donma oluyor işlemcisi ve ram hızı çok düşük, çin malı replika telefonlar bile bundan daha hızlı ve özellikli kimseye tavsiye etmiyorum paranızı çöpe atmayın.

Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.

SDN Okuru

ben yaklaşık üç aydır kullanıyorum ve çok memnunum aynı anda twitter, facebook, tumblr instagram ve watssappı, üç dizi uygulamasını ve bir oyunu kaldırdı kasmadan tek sıkıntısı şarj az dayanıyordu onu da ev tuşuna uzun bastığınızda görev yöneticisi açılıyor onunla açık olanları kapattığımda çözdüm

onun dışında fotograf çekildiğinde sesi kapatma nasıl oluyor ve ekran görüntüsü alamadım yapabilen var mı?

SDN Okuru

Standart ekran görüntüsü yakalama avea in touch 2

ses kısma ile power a aynı anda basarsan ekran görüntüsü alırsın aynı root yapar gibi ama açık iken

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)