Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 25

Çin Malı Android iPhone 4S İmei Atma

Cep Telefonları forumunda Çin Malı Android iPhone 4S İmei Atma konusunu incelemektesiniz.

1.Öncelikle normal bir telefon numarasını arıyor gibi *#8002# yazıyoruz sonrasında karşımıza bir menü açılacak. 2.O menüden GPRS yazan seçeneğine dokunuyoruz. 3.Sonrasında oradaki boş kutucuğa cihaza yüklemek istediğimiz imei numarasını yazıyoruz ...

Msfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation Çin Malı Android iPhone 4S İmei Atma

1.Öncelikle normal bir telefon numarasını arıyor gibi *#8002# yazıyoruz sonrasında karşımıza bir menü açılacak.
    2.O menüden GPRS yazan seçeneğine dokunuyoruz.
    3.Sonrasında oradaki boş kutucuğa cihaza yüklemek istediğimiz imei numarasını yazıyoruz ardından kutucuğun altındaki Write İmei yazan beyaz butona dokunuyoruz.Telefon The IMEI is written succesfully uyarısı verecek.
    4.Uyarıya Ok deyip telefonu kapatıp açıyoruz.
    Konu Msfk tarafından (06-07-2013 Saat 11:31 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yazım Hatası

SDN Okuru

Standart qq

pekı bu orjınalll telefonlara nasıl atılıyor ımeil

Msfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pekı bu orjınalll telefonlara nasıl atılıyor ımeil
    Orijinal iPhone'lara hiç bir şekilde imei atılamaz.

SDN Okuru

konuşmuş olmak için konuşmaktan başka bişey değil seninkisi

SDN Okuru

ya ben denedim olmadı neden bilmiyorum *#8002# dedim ama lütfen bekleyin diyo sonra sonrada bitmedi diyo ne yapabilirm baska bi yolu varmı bide *#06# denedim imei cıkıyo altındda kapat diy oyani anlıcan bişi oldu yok

SDN Okuru

ya benim iphone 4s çin malı telefonum varda kamera ayarlarından resimleri terse çevirdim bu sefer herşeyin görüntüsü çok bozuldu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım

SDN Okuru

ya benim iphone 4s çin malı telefonum varda kamera ayarlarından resimleri terse çevirdim bu sefer herşeyin görüntüsü çok bozuldu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım

SDN Okuru

Bu yollarin hepsini yaptim ama telefon yine kayit dişi

SDN Okuru

benim telefonum şebekesi kilit li görünüyor nasıl aca bilirim

SDN Okuru

Standart çin mali iphone 4 s

Ya arkadaşlar ben *#8002# yaziyorum fakat ek hizmet kullanilamiyor diyo neden acaba

SDN Okuru

denedim olmadııı ama *#*#*******#*#* oldu

SDN Okuru

iphone 4s imilnasıl yüklenir

SDN Okuru

Standart phone 4s a1332 emc 380b fcc ıd:bcg e2380b var buna androıd yada tema yüklenebilirmi l

arkadaslar benim iphone 4s a1332 emc 380b fcc ıd:bcg e2380b var buna androıd yada tema yüklenebilirmi lütfen

SDN Okuru

asistan senin dediğin gi bi yapılmıyor...

SDN Okuru

iphone 4s çin malına nasıl android yüklenir ?

Beyler iphone 4s çin malı niye alıyorsunuz ? Ne bekliyodunuzki ürün kalitesi düşük orjineli almayı bari 1.kalite fln alın

SDN Okuru

arkadaşlar mevcut değil diyor napcazzz

ConfickerBelasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu çakma ipphonecukları niye alıyorsunuz? belki sar değeri mikro dalga fırınla aynı sonra niye kanser oldum? diye ağlarsınız orjinal marka,model alın eğer tv ise derdiniz onlardaki tvler beş para etmez iki-üç günde bozuluyorlar.

SDN Okuru

imeil numaram kabul etmiyor nasıl yenı yüklegecegiz

SDN Okuru

arkadaslar ben azeriyim cin iphonede ne problem var yazim bana

SDN Okuru

Smile lütfen yardım

arkadaşlar çin malı iphone 4s mc 610 LL telim var vifi den internete giremiyorum itunes tanımıyo telde internetle ilgili hiç bişi yapamıyorum süreklide kapanıyo bu tellerle ilgili hiç bi bilgimde yok bu arada içinde android sürüm 4.3.3yazıyo ama içinde saçma oyunlardan başka bişi yok bi yardım edinde ne yapayım bu teli kullanmak için çok rica ediyorum bu arada uygulama falanda yok içinde

AmbaSSadoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çin malı iphone 4s mc 610 LL telim var vifi den internete giremiyorum itunes tanımıyo telde internetle ilgili hiç bişi yapamıyorum süreklide kapanıyo bu tellerle ilgili hiç bi bilgimde yok bu arada içinde android sürüm 4.3.3yazıyo ama içinde saçma oyunlardan başka bişi yok bi yardım edinde ne yapayım bu teli kullanmak için çok rica ediyorum bu arada uygulama falanda yok içinde
    aldığın yere götür bir şekilde iade et ona verdiğin para ile orjinal bir şey al en azından 2.el (=

SDN Okuru

Talking imei nasıl çakılcak

sayfadaki butun yontemleri denedim azeri kardes yazılım programı felan yha iste imei caksat sistem tema vb yuklesek yeterli olcak ama yardımın dokunurmu bilmiyorum

PrestigeMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

One oyle ya nasil bi telefon o geri ver.

SDN Okuru

Merhaba arkadaşlar bende de çin malı android yüklü iphone 42 var, her şeyi iyi hatta kamera çözünürlüğü süper, benim tek sorunum çağrı geçmişine girdiğimde arayan kişilerin karşısında sadece saat var gün tarih yok diğer telefonlarda olduğu gibi tarih nasıl eklene bilir, bugün dün gibi. Bir diğer sorunumda çağrı, mesaj gelse, telin yanınızda değilsek duymadığımda telde uyarı ışığı yok, bilemiyoruz, kilit ekranında şu kadar çağrı var mesaj var uyarısı da yok ille teli kilidini açıp bakmak gerekiyor bu sorunlarıma çözüm yok mudur, uygulama falan

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)