Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 73
Like Tree5Beğeni

Kore malı galaxy s3

Cep Telefonları forumunda Kore malı galaxy s3 konusunu incelemektesiniz.

arkadaşlar kore malı galaxy s3 reklamları sanal alemde her tarafta karşımıza çıkar oldu bende bi s3 almak istiyorum sizce kore malı galaxy s3 orjinal mi çakma mı orjinalse neden bu ...

Standart Kore malı galaxy s3

arkadaşlar kore malı galaxy s3 reklamları sanal alemde her tarafta karşımıza çıkar oldu bende bi s3 almak istiyorum sizce kore malı galaxy s3 orjinal mi çakma mı orjinalse neden bu kadar ucuz ve vietnam malı s3 ile arasında ne fark var bi sitede kvk garantisi verdiklerini kesinlikle orjinal olduğunu söylüyorlar ürün resmi satış fiyatınıın 1100 tl olduğunu kampanyaya özel stoklarla sınırlı 499 tl olduğunu söylüyorlar bilgisi olan yardımcı olabilir mi

http://www.galaxys3shop.net/index.html#ozellik ürün bu sitede satılıyor

Alıntı azad3521 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kore malı galaxy s3 reklamları sanal alemde her tarafta karşımıza çıkar oldu bende bi s3 almak istiyorum sizce kore malı galaxy s3 orjinal mi çakma mı orjinalse neden bu kadar ucuz ve vietnam malı s3 ile arasında ne fark var bi sitede kvk garantisi verdiklerini kesinlikle orjinal olduğunu söylüyorlar ürün resmi satış fiyatınıın 1100 tl olduğunu kampanyaya özel stoklarla sınırlı 499 tl olduğunu söylüyorlar bilgisi olan yardımcı olabilir mi

http://www.galaxys3shop.net/index.html#ozellik ürün bu sitede satılıyor
    1300TL den daha ucuza bulman imkansız gibi birşey s3'ü. Eğer daha ucuz ise emin ol çakmadır ve sakın alayım deme.

Kimse babasının hayrına bir şey vermez.
    Sakın bi' hata yapıp alayım deme.
    Konu nikney tarafından (19-02-2013 Saat 13:03 ) değiştirilmiştir.
    Neutral bunu beğendi.

teşekkür ederim bi ara tkrar bu konu hakkında konuşuldu bu sitede bi arkadaş kore için üretilmiş kore malı orjinal s3 olduğunu ancak bu fiyata olabilir mi diye sorduğumda bilmediğini söylemişti bu kore malı telefondan kullanan yok mu acaba bilgi verirse en azından bilgi sahibi olalım

WhiteHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sakın alma telefon diye başka bir şey gönderiyolar.
    azad3521 ve kadirirdem bunu beğendiler.

başka bişey mi

El Padrino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu dolandiricilari Allah kahretsin !

Naaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yahu tabiki çakma ve para tuzağı. afedersin ama bu kadar insan beyinsiz mi o kadar para bayılıp alıyor 300-400 e almak varken. veya şöyle yapalım. sen git al bakalım nasılmış ? yanlış anlama ama kore malı o ürünü alma ihtimalini düşünmek bile hata.

tatar59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Valla numara var ara sor kardeş %100 çakma gibi duruyor imkansız bu fiyata ara bakalım açan olcakmı

İsterse papua yeni gine malı olsun 1300den aşagıysa her türlü çakmadır.
    azad3521 ve nikney bunu beğendiler.

Alıntı Naaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu tabiki çakma ve para tuzağı. afedersin ama bu kadar insan beyinsiz mi o kadar para bayılıp alıyor 300-400 e almak varken. veya şöyle yapalım. sen git al bakalım nasılmış ? yanlış anlama ama kore malı o ürünü alma ihtimalini düşünmek bile hata.

hocam amacım bilgi toplamak alıp almamak bana kalmış ben bunu illaki alacam demedim bilmem anlatabildimmi zaten sıfır kore malı alacağıma 2. vietnam malı alırım bu kadar insanın beyinsiz olmadığını bnde biliyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Alıntı tatar59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla numara var ara sor kardeş %100 çakma gibi duruyor imkansız bu fiyata ara bakalım açan olcakmı

aradım hocam bu bilgileri telefonla arayarak öğrendim işin içinde bi bit yeniği olduğu kabak gibi ortada zaten de amacım kore malı hakkında bilgi toplamak teşekkür ederim

Samsung Güney Kore markası zaten ama bu ürün çakma

Rom. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya insan sitesine bakınca anlar kolpa olduğunu

Bir videoda gördüm adamlar tıpatıp aynisini yqpiyor arayüz dahil her şeyini yapmis sadece telin önündeki Samsung yazisi farkli sadece öndeki yazidan anlasiliyor
    Boyle cihazlar piyasanin icine ediyor anliycaginiz

SDN Okuru

orj,nal degil ben aldım ve gördüm kardeş

SDN Okuru

bende sipariş ettim bir yanlışlık ile ama ptt den teslim almadım parada ödemedim beni arıyorlar ürünü almazsan yasal yollara başvuracaklarını söylüyorlar sonunda herhangi bir sorun çıkarmı bilgisi olan varmı

SDN Okuru

çıkmaz yasal yollara başvurduklarında ürünün önce orjinal oldugunu söylediklerini daha sonra çakma oldugunu belirtmeleri üzerine almadıgını söylersin.. bu telefonlar tam anamıyla cin kore felan deil. kamerası gece hiç bi cekim yapmıyo. flash dersen nerdeyse yok cin android bu telefonlar

SDN Okuru

arkadaşlar benim de kore malı samsung galaxy s3 üm var ama telefon kilidi koydum ve unuttum telefonumu nasıl açabilirim lütfen yardımcı olun

SDN Okuru

samsung mallrı zaten koreden cıkıyr ben kullanyrum abı aynı şekılde kız ardsım ve abimde kullanıyr maşşlhı var çalşyr 1500 tle yerne 300 lira verdim hıç bı farkd yok geçsınler bu ayagı adam ıkı yıl garantı veryr zatn

SDN Okuru

s.a bende alıcam kore malı s3 300 tl dedı adam baktım gerceğiyle hiç bir farkı yok arkdaslar alsammı pisman olurmuyum

SDN Okuru

Standart :D

ama parayı telefon gelmeden önce mi alıyolar

arkadaş sen aklınımı yedin bunlardan sakın telefon falan alayım deme bende aldım bu satkarlrdn bozuk beş para etmez telefon gönderiyolar android diyolar java çakma çin malı yada kore malı sakın herkeze tavsiyem uzak durun genderdikleri telefon 10 lira etmez okadar parayı veripte oyuncak alacaksanız başka

- - - Mesaj Güncellendi - - -

arkadaşım kargoyu açıp kontrol edebilir ibaresini koyun kontrol edeyim söyle bakalım ne diyecekler sana

SDN Okuru

Arkadaşlar gönderilen telefonlar anroyit degil kamerasi beş para etmez dokunmatik hassas degil

Arkadaşlar bir abi bize bu telefondan getirdi. Telefonu inceledim. wifi bluetooth gps kamera uygulamalar oyunlar gayet güzel çalışıyor. Menü geçişleri uygulama hızları süper. İlla ki orjinali ile arasında farklar var. Kamera farkı var mesela ama telefonun kamerasıda çok iyi. Şu ana kadar bataryasının cabuk bitmesi dısında bir sıkıntı görmedim. Onuda orjinal bir batarya ile çözülebilecegini düşünüyorum. Ben telefonu almadım gerçi ama almayı düşünüyorum. Aklımdaki tek sıkıntı 3-5 ay sonra donanımsal bir sıkıntısı olurmu.

SDN Okuru

ya arkadaşlar bunlardan sakın alayım demeyin tamamen sahte bozuk beş para etmez telefonlar böylelerinede güvenmeyin bende aldım bozuk telefon gönderdiler sonra 3 defa gönderdim geri ama herseferinde aynı telefonu gönderdiler 50 lirada kargo parası verdim

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)