Arabistanda Telefon Fiyatları

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 76
Like Tree12Beğeni

Konu: Arabistanda Telefon Fiyatları

byfaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Arabistanda Telefon Fiyatları

Arkadaşlar arabistanda telefon fiyatlarını bilen var mı acaba? Htc One X, Iphone 4S, Iphone5 falan. Birde oradaki telefonlarda herhangi bir fark yok değil mi ? İnşallah yarı tatilde umreye gideceğimde.

kosasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Umre'ye gideceğiniz için sizi kutlarım. İnşallah hayırlısı ile, bize de nasip olur.
    yer6, byuCk, Mg. ve 3 diğerleri bunu beğendiler...

mdB
    mdB isimli üye şu an offline konumdadır

Kardeş ben ramazanda oradaydım. Öncelikle şimdiden Allah niyetini mübarek etsin inşallah. Mekke den değil Medine den almanı tavsiye ediyorum, çünkü Medine daha ucuz yaklaşık 100tl ye yakın fark oluyor. Ben yanımdaki abilere arkadaşlara S3 ve 4s 16gb ve 32gb almıştım. S3 1100tl, 4s 16gb 1250tl, 4S 32gb 1550tl idi. Şimdi biraz daha düşmüştür kesin.

by_matrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kardeş şimdiden Allah kabul etsin.görürsen eğer dijital fotoğraf makinelerinede bakarmısın

SDN Okuru

Ben Medineden S3 aldım.. Bir ay oldu.. Fiyatı 950-tl. Problem yok, gayet iyi. Made in korea by samsung. Wietnam olanı da var, Çin olanı da.

Note 2 ise 2500 ile 2600 riyal civarlarında. TL olarak 1300-1400..
    Iphone 5 çıkınca 4S raflardan kalktı Medine'de.. Özellikle türk hacılardan Iphone 5 alan çok oldu. 4500 riyal ve altında fiyatı.. Bu söylediklerim 1 ay öncesine ait. Iphone 5 şu anki fiyatını merak ediyorum. Zannedersem düşmüştür. Türkiye'deki fiyatları referans alıyorlar çünkü..

SDN Okuru

peki ipad 2 3g+wifi ve ipad 3 4g+wifi fiyatlarını bilen var mı?

byfaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@kosasker @mdB @by_matrix öncelikle hepinizden özür diliyorum konuya çok geç döndüğüm için. tamamen aklımdan çıkmış gitmiş bu konu aklımdan takip edemedim sınavlar falan derken baya da olmuş. Sonra da çok teşekkür ediyorum yorumlarınız için. İnşallah note2 alacağım buna karar kıldım takriben 1200 lira en fazla fiyatı orada fakat hangi üretim yeri olanı almalıyım onu bilemedim. ama medinede extrastores varmış oradan almaya niyetliyim. Amin cümlemize nasip etsin gidenlere tekrar tekrar nasip etsin Rabbim. Allah razı olsun hepinizden

mrblar arkdaşlar babam şuan umrede iphone 5 getittirsem simfree olup olmadığını nasıl anlayacağım. sim kilitli ise türkiyede işe yaramaz. bilen arkdaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

SDN Okuru

Lightbulb Allah rizasi için çabuk cevap istiyorum......

ıphone nin ilk çıkanı yani ıphone 1 ne kadar ? allah rızası için soleyin......

Ahmethz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

orda çok çakmayı orijinal diye satıyorlar dikkatli olmakta fayda var
    dj_alper bunu beğendi.

SDN Okuru

jarirbookstore diye nette arama yapın ve oradaki fiyatlar neyse o. Ben geçen mayıs ayında Note1 getirtmiştim. O zamanlar fiyatı burada 1800 tl iken ben 1000 TL ye işi halletmiştim. Ama artık 100 lira Harcı da unutmamak lazım.

SDN Okuru

bnde samsung glaxy s3 almayı dusunuyorum ama çin malı veya sahte cıkmasından korkuyorum alan arkadaslar memnunmu telefondan herhangı bı donma fln oluyomu telefonda??

SDN Okuru

memnunmu arkadaslar telefondan?

SDN Okuru

Standart note 2

arkadaşlar ben araistandan note 2 alıcam ama sahte falan çıkmasından korkuyorum bide arabistandan aldığınız da prizi farklımı ???

SDN Okuru

Standart yardımcı olunnnn

arkadaşlar allah rızası için birileri şu konulara cevap yazsın,en güvenilir yer neresidir? ben ıphone ve note2 arasında kaldım karar veremedim, garanti nasıl olur,yani 1600tl lik telefona orada nakit 1100tl verip sonra garantisiz,üstüne işletme masrafı kapak derken 200 tl fark için alalım mı? bi yardımcı olun lütfen bakmadığım forum kalmadı günlerdir,annemle babama aldırcam üstelik,güveniyim mi

jarirbookstore hep en guvenilir yerdir !
    asla cakma bisey satilmaz orada

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar allah rızası için birileri şu konulara cevap yazsın,en güvenilir yer neresidir? ben ıphone ve note2 arasında kaldım karar veremedim, garanti nasıl olur,yani 1600tl lik telefona orada nakit 1100tl verip sonra garantisiz,üstüne işletme masrafı kapak derken 200 tl fark için alalım mı? bi yardımcı olun lütfen bakmadığım forum kalmadı günlerdir,annemle babama aldırcam üstelik,güveniyim mi
    ben başımdan geçen olayı anlatıyordum umreden türkiyeye dönecektik medine havaalanında uçağın gelmesini beklerken orada bir mağaza gördüm market içinde telefon da satıyolardı ve arabistan fiyatlarıyla aynıydı eğer gerçeğini bulamazsan
    ordan alabilirsin ciddede varmı bilmiyorum ama medine havaalanında gümrüğü geçtikten sonra uçak bekleme salanonun yakınlarında böyle bir market var bide mekkede zemzem towerda ismini unuttum

SDN Okuru

teşekkür ederim,yalnız bir forumda şunu okudum ıphone sony toshiba samsung gibi markalarda uluslararası garanti koşullarının olduğunu, bunun doğruluk payı nedir? yani garanti konusunda bir bilginiz var mı peki?

SDN Okuru

Standart yardımm

4s ne kadar bilen var mı?

SDN Okuru

benimde ailem şuan umrede gittiğinizde öğrendiğiniz telefon fiyatları nelerdir bilgi verebilirmisiniz..s3 4s ve iphone 5 özellikle

Arabistana jarirbookstore adında bir teknoloji firması var.Oranın fiyalarına netten bakabilirsiniz.http://www.jarirbookstore.com/

Felagund - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iphone 5 1300 liraya geliyo bence alınır

SDN Okuru

Alıntı Felagund Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iphone 5 1300 liraya geliyo bence alınır
    s3 de 1000 lira falan sanırım iphone5 daha indirimli geldi s3 alacakken kafam karıştı..

SDN Okuru

jarirbookstoreda s3 fiyatı yok.. araştırmalarıma göre iphone5 s3e oranla daha indirimli geldi gözüme kafam karıştı açıkçası..

ben mekkede bulundugumda orada magazaları vardı.gidip magazadan bakılabilir fiyatlar uygun zaten.birde kabe yanındaki zemzem tower altında yanlış hatırlamıyoram adı abduvahap mı oyle bir magaza vardı.birde ek olarak aziziye denen bölgede telefoncular var oralarada bakılabilir.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)