Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 37

Telefon sim kartı görmüyor

Cep Telefonları forumunda Telefon sim kartı görmüyor konusunu incelemektesiniz.

Telefon sim kartı görmüyor Alcatel OT-799 ...

Standart Telefon sim kartı görmüyor

Telefon sim kartı görmüyor
    Alcatel OT-799

sdn46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başka sim kartını denedin mi?

SDN Okuru

ımei adresini çalmış olablirler

muratal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teknik servise bir danış istersen hocam.

enrooy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1. SIM Kartınızı yuvasına oturmasını sağlayan pim tam olarak oturtamamış olabilir. sim kartınızı taktıktan sonra varsa sim kartınızın oturmasını sağlayan tertibatın yuvasına oturduğundan emin olun.
    2.SIM Kartı yanlış takılmış olabilir doğru takıldığından emin olun.
    3. SIM Kartı yuvasındaki iletkenler yalıtkan duruma geçmiş olabilir. kuru bir bez ile hafifçe silin.
    4.SIM Kartı yuvası hasar görmüş olabilir bu durumda en yakın servis sağlayıcınıza başvurmanız gerekir.
    Ya da vur duvara düzelir.

SDN Okuru

Sim kartın iletken tarafını ıslamak suretiyle (dilinin ucuyla olabilir) tekrar telefona takarsanız düzeldiğini görürsünüz. Genelde işe yarıyor.

SDN Okuru

abı bende es ıkı var samsung telefonda hattı bı okuyo bı okumuo her yere goturduk olmadı habuarada sızın yontemlerde olmadı neyapcam

SDN Okuru

Unhappy üyecik

benim telefonumda sim kartı okumuyo . daha dün bisey yoktu sabah uyandıgımda rehber yoktu . telefonu actım kapadım kac kere pin kodu gir de cıkmadı ne yapıcam..

SDN Okuru

Standart alfnelso jamin

hattınızın yedek kartını çıkartın

SDN Okuru

Standart telefon sim kartı görmüyor

aynı sorunu bufün ben de yaşadım sim başka telefonda çalışıyor ama samsung galaxy W telefonumda çalışmıyor telefonu alalı 1 sene oldu

SDN Okuru

Standart Hat Sorunu

Aynı Sorun Bendede Var Bi Okuyo Bir Okumuyordu Başka Telefona Taktığımda Okuyordu Şimdi Ondada Okumuyo Napabilirim Yardım Ederseniz Sevinirim

SDN Okuru

s.a benim telefonun geleli 1 sene oluyor telefona sim kartını takıyorum ama okumuyor başka telefonlarda okuyor ne yapabilirim

SDN Okuru

bende galaxy y var pini soruyo ama girbiyo acil yardım lütfen

SDN Okuru

Standart corby pro

bnim telefonu bazen okuyo bazen okumuyo yardım edermisiniz sizce ne yapmalıyımm

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bnim telefonu bazen okuyo bazen okumuyo yardım edermisiniz sizce ne yapmalıyımm
    Kart yamulmuş ezilmiş olabilir telefonla ilgisi yoksa kartı değiştirmelisin. Telefonda ise modeline göre değişiyo sorunları

SDN Okuru

benim tlf s4 zoom 1 ay kullandım hattı başka tlf taktım tekrar s4 zooma takınca hattı okumadı sorun n olabilir

SDN Okuru

Standart yardım

Bendede Bu sorun Var Lütfen yardım Edin İlkte Okudu Sonra Okumamaya Başladı Yardım

SDN Okuru

Standart Yardım edin !!!!

Benim telefon s4 mini çakma değil ama orjinalinin faturasızıymış babam dedi, ımeı sorguladım kayıt bulunamadı diyo *#06# miydi neyse işte ordan sorguluyom başka ımeı çıkıyo telefonun içindekide farklı ımeı ikisinide sorguladım bulunamadı diyo, telefonu nerdeyse 1 hafta kullandım bugün sim kartı algılamıyor, babamın telefonuna taktık galaxy young algıladı acaba ımeı linimi çaldılar. ??

SDN Okuru

Benim telefon s4 mini çakma değil ama orjinalinin faturasızıymış babam dedi, ımeı sorguladım kayıt bulunamadı diyo *#06# miydi neyse işte ordan sorguluyom başka ımeı çıkıyo telefonun içindekide farklı ımeı ikisinide sorguladım bulunamadı diyo, telefonu nerdeyse 1 hafta kullandım bugün sim kartı algılamıyor, babamın telefonuna taktık galaxy young algıladı acaba ımeı linimi çaldılar. ??

SDN Okuru

bnm telefonumda okumuyo sim kartını

SDN Okuru

Standart yardım

ben birini arıyorum süekli şebeke meşgul yazıyo napacağım

SDN Okuru

Standart tm

beyler bende hattı bugün aldım yanlışlıkla yanlış çıkarmışım telefona bi taktım tam içine geçmiş çıkmıo napcam yaaa

İphone larda Sim kartını takıp servis yok diyince o telefon orjinal değil demektir. O telefona cydia diye program kurulmuştur. Senin telefonun markası ne bilmiyorum ama bende iphone 3gs vardı aynı sorunu yaşamıştım. Telefonun sürümü güncelledim servis gitti. Cydia olan telefonlarda oyun filan güncelleme yapabilirsiniz fakat telefonun sürümü güncellediğinizde telefon sim kartını okumaz.Tamiri 25-40 tl arası değişir. Telefona format atıyo. Ama yine telefonunuz orjinal olmuyo. Cydia üzerinden yeni dosyalar atıyor. Bazen yanlış program kuruyolar. Benim iphone u tamire verdim format atsınlar diye gitmişler telefonu ipad yatmışlar. Telefonun hiç bi özelliği yok sadece müzik dinliyosun. Yani demek istediğim böyle bi sorununuz varsa güvendiğiniz bir telefonuya yaptırınız. Ve Sakın samsung kullanmayın batarya şişme yapıyor

SDN Okuru

samsung n
    8800 cep telefonum sim kartı okuyor fakat sim rehberini okumuyor rehberi açınca empty diye bi yazı çıkıyor başka telefonda denedim bi sorun yok

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samsung n
    8800 cep telefonum sim kartı okuyor fakat sim rehberini okumuyor rehberi açınca empty diye bi yazı çıkıyor başka telefonda denedim bi sorun yok
    Telefondan kaynaklanan bi sorundur. Herhangi bir telefoncuya götür halleder.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 konuk)