Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 64
Like Tree2Beğeni

Telefondan bilgisayara bağlanıp intenete nasıl girilir?

Cep Telefonları forumunda Telefondan bilgisayara bağlanıp intenete nasıl girilir? konusunu incelemektesiniz.

şimdi arkadaşlar bende wifi özelliği olan bir telefon var.evde de kablolu bir modem ile laptop var.kablolu modemde benim usb ile ethernet çıkışı var.laptopta da aynı zamanda bluetooth ve wireles var.ben ...

epzq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Telefondan bilgisayara bağlanıp intenete nasıl girilir?

şimdi arkadaşlar bende wifi özelliği olan bir telefon var.evde de kablolu bir modem ile laptop var.kablolu modemde benim usb ile ethernet çıkışı var.laptopta da aynı zamanda bluetooth ve wireles var.ben telefonumdan bilgisayara bağlanıp internete girmek istiyorum.yada herhangi bir kablo veya cihaz ile bunu gerçekleştirmek mümkünmü?bu konu hakkında internette araştırma yaptım fakat aradığım tarzda şeyler değildi.oyüzden konu açma fikri daha cazip geldi.

arkadaşım sen en iyisi bir wireles modem al en iysi bilgisayarı wifi adaptörü olarak kullanamazsın.

hattın vodafoneyse al bi vodem günlük 1tl sınırsız yap tak kullan veya başka daha iyi tarife varsa al kullan skıntısız

şöyle bişey yapamazmıyım.bilgisayarımdan bluetooth üzerinden ağ tanımlarım.binevi modem görevi üstlenir.telefonumdanda pc ye bluetooth üzerinden bağlanıp internete girerim.pc den telefonumu modem olarak tanımladım. ama tam tersini yapamadım

--- Mesaj Güncellendi ---

sorduğum soru biraz fantastik kabul ediyorum fakat.şuan yazdığım yazı forum un sağ tarafında çıkacak.bu yazıyı okuyan bilgisine güvenen arkadaş varsa bunun imkansız olmayacağını cevaplasın lütfen kablosus modemim var fakat sorunlu. yenisini alamam ondan önce kablolu yeni bir modem aldım.kredi kartı borçları telefonumun taksiti falan onu alacak durumum yok açıkçası yeni bir tarifeyede geçemem

Mehmet.Yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

laptop ta internete kablo üzerinden bağlanıyorsan ki modemin kabloluymuş zaten laptoptan yeni bir wireless ağ kurup interneti o ağda paylaşabilirsin. istersen detaylı anlatabilirim yapamazsan.

shahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CiiixXx ve forumstar bunu beğendiler.

CiiixXx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Connectifiy kur bilgisayara

hepsini denicem arkadaşlar teşekkürler )

SDN Okuru

Standart telofon

arkadaşlar bende turcell t20 telefon var onu leptopa bağlayıp internete nasıl girebilrim çözüm varmı

hsn123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kablosuz olarak telefondan pc ye bağlan bağlanmak için ya bilgisayarının dışında yada içinde wireles açma kapama var wirelesi aç sonra telinden tarat şifreni gir ve bağlan

MertKARA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Telefonun android tabanlı bir telefonsa işin çok kolay Ayarlardan wifi ayarlarına gir oradan taşınabilir wifi ağını etkinleştir diye bir sekme olması lazım onu etkinleştir şifre ve modem adını koy bilgisayırın wifisinden rahatlıkla bağlanıp kullanabilirsin

eğer symbian ise "JoikuSpot" adlı programı indirip kur telefonuna onu da zaten gördüğün gibi ayarlarsın ama symbian telefonunda wifi olmak zorunda.

Alıntı MertKARA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonun android tabanlı bir telefonsa işin çok kolay Ayarlardan wifi ayarlarına gir oradan taşınabilir wifi ağını etkinleştir diye bir sekme olması lazım onu etkinleştir şifre ve modem adını koy bilgisayırın wifisinden rahatlıkla bağlanıp kullanabilirsin

eğer symbian ise "JoikuSpot" adlı programı indirip kur telefonuna onu da zaten gördüğün gibi ayarlarsın ama symbian telefonunda wifi olmak zorunda.
    bılgısyarın o esnada nete bağlı olması gerekır mı?
    benım aklıma bır fıkır geldı.belkı saçma olabılırwifi sı olmayan masaüztü bılgısyarımızı androıd işletım sıstemlı telefonumuzdan yönetemezmıyız?

thekillingroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@MertKARA sanırım senin anlattığın telefonu modem olarak kullanıp başka bir cihazı onun üzerinden internete sokmak için oluyor. Burada sorulan ise tam tersi.

Valla zamanında 6600 kullanıyorken BT üzerinden PAN kurup yapmıştım, o zamandır ihtiyacım olmadı. Ama verilen cevaplarla zaten sorunun cevabı verilmiş gibi.

sdn46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

pc suite,pc studio benzeri proğramları kullan

MertKARA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı thekillingroad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @MertKARA sanırım senin anlattığın telefonu modem olarak kullanıp başka bir cihazı onun üzerinden internete sokmak için oluyor. Burada sorulan ise tam tersi.

Valla zamanında 6600 kullanıyorken BT üzerinden PAN kurup yapmıştım, o zamandır ihtiyacım olmadı. Ama verilen cevaplarla zaten sorunun cevabı verilmiş gibi.
    Üzgünüm orayı anlayamamışım affola

Tekno Çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı epzq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi arkadaşlar bende wifi özelliği olan bir telefon var.evde de kablolu bir modem ile laptop var.kablolu modemde benim usb ile ethernet çıkışı var.laptopta da aynı zamanda bluetooth ve wireles var.ben telefonumdan bilgisayara bağlanıp internete girmek istiyorum.yada herhangi bir kablo veya cihaz ile bunu gerçekleştirmek mümkünmü?bu konu hakkında internette araştırma yaptım fakat aradığım tarzda şeyler değildi.oyüzden konu açma fikri daha cazip geldi.
    Yalnız bilgisayarda Ağ'a giriliyorken niye daha küçük ekranlı bir cihazdan bilgisayara bağlayarak Ağ'a girmek istiyorsun ki

SDN Okuru

arkadaşlar bn daha yeni bilgisiyar aldım . telefonumdan resimleri yükliyeceğim bulututu bulamıyorum yardım edermisiniz?

SDN Okuru

Standart internete bağlanmak için

arkadaşlar nokia bir cep telefonunuz varsa gezginlerden pc suit i indirin internete hemen bağlanabilirsiniz

SDN Okuru

Unhappy bana lütfen yardımcı olurmusunuz

slm arkadaşlar benim sorunum beyzabetül arkadaşımızın sorunu ile aynı sanırım.
    turkcell maxiplus 5 telefonum var evde masüstü bilgisayar kullanıyorum internet hattım ve modemim yok faturalı telefonuma internet tanımlı.ben evde anroıd veya usb kabloosu ile bilgisayardan internete bağlanabilirmiyim ve nasıl bana detaylı anlatabilirmisiniz

kofdelisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar benim sorunum beyzabetül arkadaşımızın sorunu ile aynı sanırım.
    turkcell maxiplus 5 telefonum var evde masüstü bilgisayar kullanıyorum internet hattım ve modemim yok faturalı telefonuma internet tanımlı.ben evde anroıd veya usb kabloosu ile bilgisayardan internete bağlanabilirmiyim ve nasıl bana detaylı anlatabilirmisiniz
    evet bu mümkün arkadaş şu mesajda anlatmış zaten
    Alıntı MertKARA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Konu kofdelisi tarafından (09-11-2012 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.

SDN Okuru

şimdi benim telefonum galaxy ace ama internete bağlanamıyorum ne yapabilirim

SDN Okuru

Standart Wireless

ya ben pc den bağlanmak istiyorum telefona ama bilgisayar bu ağ türünü algılamıyor diyo bn ne yapcam ??

SDN Okuru

Slm arkadaşlar bende leptob bilgisayar ve samsung galaksi beam tlf var leptobumda 3g winn var ben telefonla leptobuma nasil baglanip internete girecem bunun için ayri bi cihazmi almam gerekiyo

SDN Okuru

arkadaşlar bende bi bilgisayarvar külüstür buluetut varmı yokmu bilmiyorum
    internet var ama ortak kullanıyoruz komşumla bende telefonumdan bilgisayarın internetini kullanmak istiyorum aceba böyle bişi mümkünmü yardımcı olabilirmisiniz.

SDN Okuru

Standart Yardim edermisiniz

ya benim bilgisayar var telefonumda gözükmüyo ama bütün arkadaşlarım telefonlarını da denedim olmuo neden ?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 konuk)