Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
Gösterilen Sonuçlar: 51 ile 70 ve 70
Like Tree2Beğeni

Konu: Telefondan bilgisayara bağlanıp intenete nasıl girilir?

En son ipconfig /all yaparak aynı wifi ile nete giren bir pc nin ip,ağ geçidi ve dns lerini elle girdim tablete.Yine full çekiyor ama nete girmiyor.http://173.194.65.94/ ile denedim.google a girmedi.Sorun nerede olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim.

SDN Okuru

telefonumdaki internet paketini leptoba bağlayarak nasıl kullanabilir? pc ye yüklemem gereken program nedir?

SDN Okuru

Standart Yardimmmm

Arkadaslar vinn kullaniyorum ayni zamanda telefonlada internete baglanmak istiyorum nasil yaparim bi turlu paylasima acamadim interneti

SDN Okuru

Standart pc ye wireless ile bağlanma

slm kardeş bende aynı soruyu araştırıyordum şöyle bir şey buldum işletim sistemin win 7 ise 1-ağ ve paylaşım merkezini aç
    2-yeni bağlantı veya ağ kur'u tıkla 3-açılan listenin alttan 2.sıradaki kablosuz geçici ağ kur'u tıkla ileri de ağ adı ve şifre belirle bu ağı kaydet kutucuğunu işaretle tekrar ileri de ve son olarak ağ paylaşımını aç ı tıkla tamamdır artık tel den pc ye bağlanabilirsin

SDN Okuru

Ya ben telefondan wifi yi acıyroum baglanıryorda bılgısıyarımın agına fakat ınternetı acmaya calıstıgımda telefonda ıste mahalleadıwifinet gıbı bı sayfa cıkıyor modem kablolu bende onu da belırteyım baska telefonlarda baglanıyor evdekı modemden ama galaxy ace de olmadı anlattıgım gıbı ne yapmam lazım en kolay ve anlasılır bı yolu yok mudur ?

SDN Okuru

Cmdyi yonetici olarak çalıştır assagıdakı kodu yaz
    Başlatmak İçin
    netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid="isim" key="şifre" keyUsage=persistent

netsh wlan start hostednetwork

Durdurmak için
    netsh wlan stop hostednetwork

SDN Okuru

Standart evde sınırsız net var ama ben telefondan wıfı ye gırmek ıstıyorum ne yapmam lazım

evde sınırsız ınternet var telefndan wıfı ye gırmek ıstıyorum bılgısarda hngı ayarları yapmam gerekıyor

SDN Okuru

evde internet var ama kablolu nasıl telefonda girebilirim

SDN Okuru

BENCE bilgisayara nokia pc suite indir ve telefonun usb kablosunu bilgisayarına tak ve noki pc suite yi aç ve internet bağlantısını bul ve üzerine tıkla ve bağlan de oo bağlanır ben denedim hemde telefondan internet hakkın gitmiyo

SDN Okuru

Standart pc

benım sorunum bılgısayarla yan komsunun ınternetınden kablosuz olarak yararlanıyorum ama telefonla bunu yapamıyorum dusundumkı bılgısayar aracılıgıyla telefondan ınternete baglanabılırmıyım acaba yanı bılgısayarı modem olarak kullanabılırmıyım bu konuda bılgısı olan yardım edebılırmı tesekkurler

SDN Okuru

Standart pc wifi

mypublicwifi diye bi program var onu bilgisayarına indirip kurduktan sonra bilgisayarını bir modem olarak kullanman mümkün bi denemeni tavsiye ederim

SDN Okuru

evde kablolu modem agı kurulu ben vifii ie nasıl bablantı kurabilirim

SDN Okuru

mümkün sadece internetinin kodunu bilmen gerek ama telefonunun markası galaxsi ace olması gerek bildiğim kadarıyla çünkü benim kuzenim yapıyor çok kolay kullanıyor.... ve benim telefon samsung 1.3. mega java oyunu yükleyebilir miyim nasıl? lütfen yardımcı olunnn

SDN Okuru

Red face

bendde hattımı bilgsayara bağlamak ıstıyorum nasıl bağlıycam

SDN Okuru

Wink açıl

arkadaslar bnde s3 miini var ondan wifiyi açtm ama pcden nereden taratacagımı blmıyorm (pc windows xp surum)

SDN Okuru

evde bir modem var kablolu bizim akrabanında bir modemi var onu alıp eve getirsem o modemle internete girebilirmiyim ACİL CEVAP

SDN Okuru

Standart eee

bana link ini at hele bulamadım ??*

SDN Okuru

telefonda wifi yok telefonu arakablo bağlayıp bilgisayara takıyoruz ama bir program kuruluyormuş o programın adı ne ??

SDN Okuru

Arkadaşlar bende şuanda ıphone 4 var. Telefonu pc ye bağlayıp pc nin internetini kullanabilirmiyim ? Nasıl ? Tşlklr.

SDN Okuru

100 sattir okuyom bişi yazmamışınız şimdi kasa bir bilgisayar var onda wi fi yok ya modem pc baglı telefonun wi fi sini açıyom modemin yazısı çıkyo işde .......... agı diye şifre isdiyo benim demek isdedigim şarş aletinin usb siyle tlefonu pc baglayıp hemen telefondan pc nin internetine girmek yanıt verin

+ Konu Cevaplama Paneli
3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)