Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 70
Like Tree2Beğeni

Konu: Telefondan bilgisayara bağlanıp intenete nasıl girilir?

SDN Okuru

Standart convention

abiler evde koblasuz modem var telefondan gecemiyorum yardımcı olun

SDN Okuru

Standart acil cvp

beyler benim türksel vınn var ben telden nasıl bağlanırım acil cevap

SDN Okuru

arkadaşlar kesin çözümü oln yokmu acil net lazım oluo kim kalkıp laptobu açıp nete girecek yaa offf

wolkhy1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende de android telefon var 10 tl sınırsız internet tanımlı hattıma ve su an baglantıyı yaptım ve hızı gayet ıyı ama endişelerim var sınırsız ınternet olmasına ragmen bırde fatura kabarmasın ..o zaman sıkıntı olur...sınırsız dıye aldım ve 1 gb tan sonra 128 kb ye dusecekmıs hız...sonra devam yıne...

SDN Okuru

anlatır msn ltfen

SDN Okuru

bulututa gerek yokki ara kabloyla bağla yeter

SDN Okuru

bende nokiaC3 var girebilirmiyim connectify kullanarak lütfen cevaplayın

semih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar benim sorunum beyzabetül arkadaşımızın sorunu ile aynı sanırım.
    turkcell maxiplus 5 telefonum var evde masüstü bilgisayar kullanıyorum internet hattım ve modemim yok faturalı telefonuma internet tanımlı.ben evde anroıd veya usb kabloosu ile bilgisayardan internete bağlanabilirmiyim ve nasıl bana detaylı anlatabilirmisiniz
    Yapabilirsin. Telefonun rootlu olmali tabi. Usb kablo ile telefonu baglaman lazim google den usb tunnel diye arat bulursun. Telefona bu orogrami kurman lazim pc yede bir orogran lazim. Googlede arastirsan bulursun. Bulamazsan ozelden bana ulas yardimci olurum.

SDN Okuru

Standart sadsa

kardeş bn internetimin şifresini bilmioyrum nasıl olacak komşudan cekiyorum neti kablolu modem oda kalıyor

SDN Okuru

Standart yardım edin pc ler

arkadaşlar bizim evde masa üstü pc var ama ben yakın zamnda tablet pc almak istiyorum acaba bir internetten 2 pcye bağlana bilir mi lütfen çok acill =)

SDN Okuru

offf ben giremiyorum.Şifreyi bilmiyorum nasıl öğrenebilirim? lütfen cevap yazın ama acil!!!

SDN Okuru

wiresless modem kabloluda olur mu

SDN Okuru

arkadaşlar eger pc den interneti telefonda grmek istiyosan başlatan denetim massasına girin orda mabil ile giriş yazıo ona tıklayın telefon nonuzu yazın telefonunuzdanda onaylayın
    bu kadar

SDN Okuru

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba
    Bende Wı - Fı özelliği olmayan Samsung GT - E2250 telefon var bluetooh veya kablo aracılıgı ile tarife almadan internete bağlanabilir miyim ?
    Bu konudaki önerilerinizi bekliyorum . Saygılar

aschil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zamanımda yapmıştım.
    Elimdeki cihaz galaxy ace idi hattımda da sınırsız vodafone net paketi vardı.
    Acenin net ayarlarından mobil ap tarzıbişey vardı neti wirilese veriyordu bende o şekilde leptopdan giriyodum nete.

SDN Okuru

arkadaşlar bende iphone 4s var benim bilgisayarımda internet var aba vifi siyok ben nasıl bağlana bilirim usb ile bağlana bilirmmiyim

Alıntı epzq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi arkadaşlar bende wifi özelliği olan bir telefon var.evde de kablolu bir modem ile laptop var.kablolu modemde benim usb ile ethernet çıkışı var.laptopta da aynı zamanda bluetooth ve wireles var.ben telefonumdan bilgisayara bağlanıp internete girmek istiyorum.yada herhangi bir kablo veya cihaz ile bunu gerçekleştirmek mümkünmü?bu konu hakkında internette araştırma yaptım fakat aradığım tarzda şeyler değildi.oyüzden konu açma fikri daha cazip geldi.

telefonun markası önemli Nokıaysa Nokıa ovi suıte , sAmsungsa samsung kies indirceksin telefonla bluetotoh veya kablolu bağlantı kur girersin en basitinden wifi şifreni gir bu kadar

SDN Okuru

Unhappy Yardım!

Ya arkadaşlar benim kablosuz internet vardı. Telefonla wifi özelliğinden android marketten oyun indirmek istedim Fakat olmadı arkadaşlarımında olmadı kablolu modem kullanıyorum şimdi telefonu bilgisayara bağladım bağlanmak istiyorum olmuor lütfen bi cevap yazın sorunum hakkında 3 ay araştırdım fakat yok arkadaşlarımın kablosuz modemine bağlanıyor burda bağlanmıyordu o yüzden kablolu modem alıp teli pc ye bağlayıp yapmak istedim lütfen cevap yazın olmuyorr

SDN Okuru

Standart yardımmm

arkadaslar size bi sorum olacak benim evde ttnet modem var ona nasıl wifi kurabilirim yardımcı olurmusunuz

SDN Okuru

Standart Mrb

mrb bişey sorabilir miyim?

SDN Okuru

Bakin arkadaşlar telefonumla bilgisayara bağlandim daha doğrusu bağlanmak için şifreyi istiyo ben o şifreyi nerden öğrenebilirim lütfen biri yazsinn

SDN Okuru

Standart merhaba arkadaşlar

eğer wifi özellikli bir telefonunuz varsa ve kendi internet bağlantısı sağlayacak kurulumunuz yoksa en güzeli samimi ve kullanımınıza problem yaratmayacak bir internet kullanıcısından rica ederek şifresini alınız ve telefonunzun wifi özelliğiyle kullanıcı interneti açık olduğu sürece tarama yaparak kişiyi bulup sağ kısmında yer alan şifre giriş kutusuna tıklayarak verilen şifreyi girip onayladığınız zaman telefonunuzdan diğer kullanıcının internet hattından dilediğinizce sörf yapabilirsiniz hemde hiç bir ücret ödemeden sanırım 1000 m içerisinde hat kapanmıyor....kullanan bir çok kullanıcı var hemde ücretsiz .ama bulunduğunuz mevkide birisinden rica ediniz her daim kullanabilmek için .

SDN Okuru

arkadaşlar benim galaxy s4 var onun kontörünü kullanarak nasıl laptoptainternete girebilirim Yardımınız için teşekkürler

SDN Okuru

Standart yardımcı olur musunuz

arkadaslar benım samsung galaxy ace telefon var evdekı vıfı harıc tum vıfıye baglanıyor. fakat bıze gelen mısafırlerın bazıları vıfıye bagalnıyor samsung galaxy s3 s2 ve ace baglanmıyor yardımcı olursanız cok sevınırım

Connectify ve Virtual WiFi Router_2.0.1.5 ile her ikisiyle de komşudan gelen wifi interneti bir laptoptan diğerine aktardım.Ancak android tablet 5 diş "mükemmel" bağlandı yazıyor fakat chrome,mozilla,tarayıcı üzerindeki 3 browserla da internete çıkamıyor.
    Cihaz Piranha Aristo 2 tab 7 Android 4.1.2 yüklü.

Tablet bu ağa bağlandı yazdığı halde neden nete giremez.

Lütfen yardım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

NOT"Güvenlik Türü ile alakalı olduğuna dair yazılar var nette.wifi kaynak WPA2-PSK
    Connectify ve VirtualWiFiRouter_2.0.1.5 wifi yayınları güvenlik şekli de WPA2-PSK
    Tablet zor da olsa wifi kaynak a bağlanıyor.(WPA2-PSK)

yani sorun güvenlik şekli değil gibi duruyor."

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)