Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 25
Like Tree2Beğeni
  • 2 Post By MasterFather

İDM'de Büyük Sorun

Bedava Programlar / Ücretsiz Yazılımlar forumunda İDM'de Büyük Sorun konusunu incelemektesiniz.

İyi günler herkese ; Bi aralar arkadaşlar idm yi almıştım.Yada neyse ben direk sorunu söyleyeyim.Herhangi bir şey indirmek istesem direk idm sahte bir serial ile kaydedildi felan diyor.Bilgisayardan kaldıramıyorum.Program ekle ...

Standart İDM'de Büyük Sorun

İyi günler herkese ;

Bi aralar arkadaşlar idm yi almıştım.Yada neyse ben direk sorunu söyleyeyim.Herhangi bir şey indirmek istesem direk idm sahte bir serial ile kaydedildi felan diyor.Bilgisayardan kaldıramıyorum.Program ekle kaldır ekranında adı yok.Pc de ara' dan idm yazıyorum yine bir şey çıkmıyor.Ayrıca tekrar indirsem eskisi sahte olduğu için kapatıyor.Ve bu lanet bilgisayar idm hariç hiç bir şeyle indirmiyor.Kısır döngü içerisinde kaldım.
    Şimdi çıldıracam lütfen bana bir şey söyleyin yoksa cebimdeki son parayla gidip format attıracam.

Saygılar.

birşey indirmek istediğinde "alt" tuşuna bas

MasterFather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

word 'e yapıştır.uzantısını reg olarak kaydet.sonra patchı uygula.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Internet Download Manager]
    "FName"=""
    "LName"=""
    "Email"=""
    "Serial"=""

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Internet Download Manager]
    "FName"=""
    "LName"=""
    "Email"=""
    "Serial"=""

Alıntı masterbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    word 'e yapıştır.uzantısını reg olarak kaydet.sonra patchı uygula.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Internet Download Manager]
    "FName"=""
    "LName"=""
    "Email"=""
    "Serial"=""

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Internet Download Manager]
    "FName"=""
    "LName"=""
    "Email"=""
    "Serial"=""
    Pardon teknik bilgim fazla değilde patch felan bilmiyorum.Biraz açıklarmısınız ?

Alıntı yusher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birşey indirmek istediğinde "alt" tuşuna bas
    Bir deneyeceğim inşallah işe yarar.

kardeşim öncelikle sana ilk olarak şunu öneriyim: hangi tarayıcıyı kullanıyorsan örneğin mozilla diyelim, tarayıcının eklenti seçeneklerinden İDM'yi etkisizleştir. böylece kurtulursun. ikinci olarak crak'yapmanı tavsiye edrim kolay gelsin

mstfanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İdm yi your unistaller ve ya benzeri bir program ile sil.
    Silemezsen alt tuşuna basarak linke tıkladığında idm yardımı olmadan indirir zaten.
    O da olmaz ise önce illegal yoldan aktifleştirip öyle sil, fakat sen nasııl yükledin ki Denetim masasında görünmüyor İDM orasını anlamadım daha.

Usui Takumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@SaidS your uninstaller ile idm yi kaldır ardından ccleaner ile tarama yap pc yi yeniden başlat pmde verdiğim linkteki idmanı kur (linki buraya yazamıyorum)
    Konu Usui Takumi tarafından (11-11-2012 Saat 20:41 ) değiştirilmiştir.

demekte fayda var

SDN Okuru

Standart slm

slm bende herşey normal ama indir tuşuna basınca IDM İNDİRME BAŞARISIZ DİYE HATA VERİYO .SEBEBİ NEDİR BİLENİNİZ VAR M I?.

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm bende herşey normal ama indir tuşuna basınca IDM İNDİRME BAŞARISIZ DİYE HATA VERİYO .SEBEBİ NEDİR BİLENİNİZ VAR M I?.
    kardeş turbobit gibi sitelerde bu hatayı alıyorsan normal. sebebi ise free kullanıcı olarak indirme yapıyorsan aynı anda iki tane dosya indiremezsin. çünkü bu tarz sitelerin kuralı budur. diğer dosyayı indermen için belli bir süre bekletirler. bununda kolay yolu var modem' bir reset attın mı tamamdır. birde idm'nin ayarlar ısmından tuşlar bölümünden tuş ayarı yap ve dosyayı indirmeye tıkladığında ayarladığın tuşa basılı tut

Karargaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayatımda aldığım ilk orjinal program. Yeni aldım 30 TL mi neydi. Pişman da değilim, taksit de oluyor. İnanılmaz faydası var indirmeye her kuruşunu hak ediyor.

Bowen32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aynı görevi Flashget3 de yapıyor tek sorun video indirememesi ancak buda bir tarayıcı eklentisi ile halolabilir.

ffgul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

>>İdm nin üstüne yok...

SDN Okuru

bende kayıt ol diyo kaldıramıyorumda

bir ara bende aynı sıkıntıya düştüm sistem geri yükeleme yaptım yani idm yüklemesi yaptığım tarihin öncesinde ki zamana böylelikle kurtuldum.

Alıntı SaidS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi günler herkese ;

Bi aralar arkadaşlar idm yi almıştım.Yada neyse ben direk sorunu söyleyeyim.Herhangi bir şey indirmek istesem direk idm sahte bir serial ile kaydedildi felan diyor.Bilgisayardan kaldıramıyorum.Program ekle kaldır ekranında adı yok.Pc de ara' dan idm yazıyorum yine bir şey çıkmıyor.Ayrıca tekrar indirsem eskisi sahte olduğu için kapatıyor.Ve bu lanet bilgisayar idm hariç hiç bir şeyle indirmiyor.Kısır döngü içerisinde kaldım.
    Şimdi çıldıracam lütfen bana bir şey söyleyin yoksa cebimdeki son parayla gidip format attıracam.

Saygılar.

burdaki bütün yorumları okudum hiç birisi çözemez bu sorunu ben aynısını yaşadım sorununun tek bir çözümü var :

FORMAT ATMAK

neden format atmalıyım , ınternet download manager da Sana Reg dosyası kaydedıyor sen otomatik yüklediğinde programı açtıgında ise sahte ile kayıt edildi diyorsa sen silsen bile ordaki reg dosyası gizlenmiş bir biçimde silinmez

Yok ccleaner yok unınstaller hiç bi halta yaramaz ( bu bahsettiğimiz çok gizli reg dosyaları ) bunlar MANUEL olarak silinmesi gerekir. Manuel olarak silmek içinde 1000 lerce regedit dosyasını tek tek taraman lazım bunlada kimse uğraşmaz

Format atcaksın. . .

@DumDumaq ne format meraklısı çıktın arkadaşım sen? İş biraz zor görünse hemen format. Sanki bizim başımıza gelmedi mi bu?
    CCleaner felan çözüm olmuyorsa gidip crackini bulacaksın sonra da idm yi açıp kullanacaksın ya da sileceksen sileceksin.

@mstfanar olmaz dostum crack filan yine aynı reg hatası verıyor çünkü eski ıdm sahte kayıt edilen reg kalkmadıgı için yeni gelen crack işe yaramıyor üstüne yazıyor bilip bilmeden konuşma 4 gün ben bununla ugraştım benım kişisel fikrim begenmeyen begenmez zorla format at dıyen yok sana

MasterFather - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı DumDumaq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @mstfanar olmaz dostum crack filan yine aynı reg hatası verıyor çünkü eski ıdm sahte kayıt edilen reg kalkmadıgı için yeni gelen crack işe yaramıyor üstüne yazıyor bilip bilmeden konuşma 4 gün ben bununla ugraştım benım kişisel fikrim begenmeyen begenmez zorla format at dıyen yok sana
    formata gerek yok.bu sorunu yaşıyan arkadaşlar.teamviewer id ve yollasın.maksimum 1 dk içerisinde çözerim.burda anlatamıyorum.işte.illegal içerik paylaşımı yasak.
    mstfanar ve T800 bunu beğendiler.

RedDevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@mstfanar ve @DumDumaq Bu kadar gerilmenin veya ortamı germenin anlamı yok. İllagal yolla (Patch) ile düzeltiliyor. Ama bu yöntem korsan yazılıma giriyor.

Alıntı RedDevil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @mstfanar ve @DumDumaq Bu kadar gerilmenin veya ortamı germenin anlamı yok. İllagal yolla (Patch) ile düzeltiliyor. Ama bu yöntem korsan yazılıma giriyor.
    Hocam ortam germek istemem zaten ama arkadaş direk format olayına girmiş. Bir de bana bilip bilmeden konuşma diyor. Neyse arkadaş çok biliyor biz karışmayalım.

konunu açılış tarihine bakın arkadaşlar..... birde yeni bi konu olsaydı savaş çıkardı burda mazallah

rozabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Karargaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatımda aldığım ilk orjinal program. Yeni aldım 30 TL mi neydi. Pişman da değilim, taksit de oluyor. İnanılmaz faydası var indirmeye her kuruşunu hak ediyor.
    taksit nerde oluyor ? taksit seçeneğini bulamadım ben. mobil ödeme ile almıştım.

Karargaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı rozabay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taksit nerde oluyor ? taksit seçeneğini bulamadım ben. mobil ödeme ile almıştım.
    Ben burdan aldım. Taksit var diye hatırlıyorum ama kaldırmışlar mı anlamadım doğrusu.

http://www.internetdownloadmanager.com.tr

RedDevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@rozabay @Karargaht Sadece kredi kartına 3 taksit arkadaşlar..

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)