Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 18 ve 18

Türk yapımı ADSL Kota sorgulama programı, işte budur!!!

Bedava Programlar / Ücretsiz Yazılımlar forumunda Türk yapımı ADSL Kota sorgulama programı, işte budur!!! konusunu incelemektesiniz.

Merhabalar, Bizim bir Türk kardeşimiz çalışmış çabalamış ücretsiz, çok fonksiyonlu ve şık bir program yazmış. Neden bizim kendi ürettiğimiz programlar varken, başkasının yazdığı programları kullanalım ki? Hem böyle çalışma yapan ...

Thumbs up Türk yapımı ADSL Kota sorgulama programı, işte budur!!!

Merhabalar,
    Bizim bir Türk kardeşimiz çalışmış çabalamış ücretsiz, çok fonksiyonlu ve şık bir program yazmış. Neden bizim kendi ürettiğimiz programlar varken, başkasının yazdığı programları kullanalım ki? Hem böyle çalışma yapan kardeşlerimizi teşvik etmiş oluruz. Programımız: EyDSL!

Anasayfası, ayrıntılar ve indirme linki için:
    http://www.shenturk.com/delphi/ey-ds...t-surumu-cikti

3. Vesiyonda NELER YENİ?

• Ey DSL! 3 hem Windows XP hem de Windows Vista ile uyumlu olarak geliştirildi.
    • Ey DSL! 3 eski sürümlerine oranla çok daha hızlı. Solma efekti tamamen kapatıldığı için çok hızlı açılıp kapanabiliyor.
    • İşlemci kullanımı minimize edildi. Eğer Ey DSL! ekranı gizli ise %0 düzeyinde işlemci kullanımı gerçekleşiyor.
    • Eklenti Mimarisi geliştirildi. Böylelikle çok daha özelleştirilebilir bir sürüm oluştu. Yeni eklentileri kontrol etmeyi unutmayın.
    • Ağ Bağdaştırıcısı seçimi otomatikleştirildi. Taşınabilir bilgisayarlarda bağdaştırıcı değişmesi sorunu giderildi. Dilersiniz otomatik bağdaştırıcı seçimini kapatabilirsiniz.
    • Paket Yakalama sürücülerini artık seçebiliyoruz. İşletim sistemimize uyumlu Paket Yakalama sürücüsü ile hem Windows XP hem de Windows Vista üzerinde sorunsuz çalışabiliyor. Ayrıca Paket Yakalama sürücüsü pasif duruma alınabildiğinden, her hangi bir sorun karşısında Ey DSL! ile ağ trafiğinizi kesintisiz olarak izlemeyi sürdürebilirsiniz.
    • Uyarılar bölümü eklendi. Artık kotanızı aşmayacaksınız. Belirlediğiniz bir yüzdelik değere ulaştığınızda Ey DSL! sizi uyaracak. Üstelik sizin belirleyebileceğiniz bir ses ve yazı ile.
    • TTNet kota sorgulama modülü yeniden yazıldı. Ay sonlarına doğru sıklıkla yaşanan kota öğrenme sorununa karşılık Yinele seçeneği ile kota sorgulama işlemini daha etkin bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.
    • Sayaçları Sıfırlama özelliği getirildi. Dilerseniz sayaçları sıfırlayarak trafiğinizi daha etkin bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
    • Eşitleme işlemi sırasında yaşanan sorunlar giderildi. Üstelik eşitleme işlemini artık otomatik yapabileceksiniz.
    • Raporlar yenilendi. Open Flash Chart 2 ile grafikler çok daha etkileyici.
    • Transfer Dengeleme özelliği getirildi. Ey DSL! ile TTNet arasında yaşanan transfer farklılıklarını artık çok daha aza indirebileceksiniz. Sizin belirleyebileceğiniz bir yüzdelik değer ile artık download ve upload değerleriniz TTNet ile daha uyumlu olacak.
    • Sürükle-bırak tekniği ile tema veya eklenti yüklemek artık çok daha kolay.

cnr
    cnr isimli üye şu an offline konumdadır
    cnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu arada bu kota yazilimi ile ilgili birsey sormak istiyorum. ben hem laptop hemde masaustu pc kullaniyorum. bu yazilimi laptopa kursam sadece laptop'dan indirdigim miktarimi gosterecek yoksa modem ile entegre olarak masaustu laptop farketmeksizin o ay icin indirdigim toplam miktarimi gosterecek?

cikofdx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada bu kota yazilimi ile ilgili birsey sormak istiyorum. ben hem laptop hemde masaustu pc kullaniyorum. bu yazilimi laptopa kursam sadece laptop'dan indirdigim miktarimi gosterecek yoksa modem ile entegre olarak masaustu laptop farketmeksizin o ay icin indirdigim toplam miktarimi gosterecek?
    Ben programı bir ara kullanmıştım şunu söyleyebilirim laptop'a kurarsan sadece laptop ile indirdiğin miktarı gösterecek bilgine.Ayrıca bilgisayarı bekleme moduna alıp tekrar çalışır konuma getirdikten sonra kota doldu sinyali veriyor neden olduğunu anlayamadım

cnr
    cnr isimli üye şu an offline konumdadır
    cnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

o zaman isime yaramaz, bana toplam kota miktari lazim. tesekkurler bilgin icin

eray045 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

programın adı iyiymiş

Alıntı cnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır, ikisinde de aynı kota bilgisini göstermek mümkün. Şöyleki, programın kota eşitleme özelliği var. TTnet bağlanıp son güncel hali alabiliyorsun. Birden fazla bilgisayarda bu özellikten faydalanarak programı kullanmak mümkün...

Ayrıca program ile, günlük, haftalık ve aylık indirme miktarlarını öğrenmeniz de mümkün. Kesin karar vermeden önce kurup denemenizi tavsiye ederim.

yusufsan21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aferin de bir de Linux versiyonun yapın bunun. Geçen bir arkadaş indirdiğim şeyleri yazıyorum demişti.

Alıntı cikofdx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben programı bir ara kullanmıştım şunu söyleyebilirim laptop'a kurarsan sadece laptop ile indirdiğin miktarı gösterecek bilgine.Ayrıca bilgisayarı bekleme moduna alıp tekrar çalışır konuma getirdikten sonra kota doldu sinyali veriyor neden olduğunu anlayamadım
    Programı yazan arkadaş, programını sürekli olarak güncelliyor, hatalarını gideriyor. Bende kullanıyorum şuana kadar herhangi bir hata almadım.

cikofdx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı infanto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır, ikisinde de aynı kota bilgisini göstermek mümkün. Şöyleki, programın kota eşitleme özelliği var. TTnet bağlanıp son güncel hali alabiliyorsun. Birden fazla bilgisayarda bu özellikten faydalanarak programı kullanmak mümkün...

Ayrıca program ile, günlük, haftalık ve aylık indirme miktarlarını öğrenmeniz de mümkün. Kesin karar vermeden önce kurup denemenizi tavsiye ederim.
    Arkadaş,TTNet'e bağlanıp kota bilgilerini oradan öğrendikten sonra bu programın kurulumuna ne gerek var boş yere vakit kaybı diye düşünüyorum

sarsıntı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı yusufsan21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aferin de bir de Linux versiyonun yapın bunun. Geçen bir arkadaş indirdiğim şeyleri yazıyorum demişti.
    Linux versiyonunun adı Kotacı.

erdcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eline sağlık yapanın

32.sefo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende 3 bilgisayar var. üçüne de kursam hangisinin ne kadar dosya indirdiğini gösterirmi Yoksa toplam kotayı mı gösterir?

SwateR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnterneti yap sınırsız ne Ey DSL ne Kotacı.Hiç uğraşma =)

Alıntı cikofdx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş,TTNet'e bağlanıp kota bilgilerini oradan öğrendikten sonra bu programın kurulumuna ne gerek var boş yere vakit kaybı diye düşünüyorum
    Program bilgisayardaki download-upload miktarını saniye saniye takip edip gösteriyor. Yani otomatik kendi yapıyor. O bahsettiğim özellik kullanıcı isteğine bağlı olarak kullanılıyor. Normal bir kullanımda bu özellik gerekli değil.

yiqitér - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eyvallah Güzel Proğram

Puhaha programın adı süper olmuş kotalı kullanıcılara hayırlı uğurlu olsun...

bu programda süperonline fiber kullananlar yararlanabiliyormu güncel saniye saniye ne kadar kota kullanıldığını görülebiliyormu

adı güzel bi ara kullandım fakat bazen sapmalar var.

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)