Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 50

Exclamation İnternete giremiyorum lütfen yardım edin

Arkadaşlar merhaba ben samsung galaxy s3 kullanıcısıyım ve turkcell hat kullanıyorum ama telefondan internete giremiyorum.Ne yaptıysam olmadı.Şebeke ayarları internetten denedim, otomatik denedim olmuyor.Turkcell üzerinden internete giremiyorum.Mail attım hattınızda sorun yok dediler.Sizce sorun ne olabilir?
    Paralel ithalat telefon aldım sizce bundan kaynaklı olabilir mi? LÜtfen yardımcı olun .

ihtimal dahilinde yardımcı olabilmek için soruyorum, yanlış anlama. Ayarlardan mobil veriyi açıyor musun?

Bekçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kek123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben samsung galaxy s3 kullanıcısıyım ve turkcell hat kullanıyorum ama telefondan internete giremiyorum.Ne yaptıysam olmadı.Şebeke ayarları internetten denedim, otomatik denedim olmuyor.Turkcell üzerinden internete giremiyorum.Mail attım hattınızda sorun yok dediler.Sizce sorun ne olabilir?
    Paralel ithalat telefon aldım sizce bundan kaynaklı olabilir mi? LÜtfen yardımcı olun .
    Arkadaşın (@Kurşun Kalem) dediği gibi kayan menüyü aç mobil veriyi aktif hale getir. Olay tamamdır.

Turkcell Tarafıdnan hattınızın İnternet i Kapatılmış olabilir Arayıp İnternet inizi Açtırabilir(Yapılandırabilirsiniz).

Htc One X Aldıgımda 10 15 gun sonra internetim gelecek diye Görevli Kadın kapatmıstı 15 Günlügüne fazladan faturaya eklenmesin diye ordan biliyorum.

HeroGaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayarlardan Paket Veriyi kapatıp wifi ile bağlanmayı deneyebilirsin

Herogaki arkadaşım zaten wifi ile bağlanabiliyorum orada sorun yok ancak dediğim gibi mobil veri ile bağlanamıyorum.Üstte de dediğiniz gibi açıyorum mobil veriyi nedense bağlanmıyor.Turkcell e mail de attım hattınızda sorun yok internete girebilirsiniz dediler.Sizce paralel ithalat olduğu için felan olabilir mi?Telefonu aldığımda dili fransızcaydı galiba ne dersiniz ? Veya başka bir neden olabilir mi ?

SDN Okuru

Standart Acil

benim tel galax 3 internet ayarlarımı yapamıyorum yardım lütfen

SDN Okuru

bende yapamıyomu

SDN Okuru

benimkide samsung s duos mobil veri açık fakat int girmiyor of kafayı yiycem yardııımmmmm

SDN Okuru

Standart mobil veride sorun var

benim telefonum nokia 701 mobil veri açık olduğu halde internete giremiyorum wi-fi ile de bağlanıyorum ama girmiyor ne yapabilirim ?

SDN Okuru

eğer hattınız faturalı ise ödenmemiş borcu ya da paketinizin zamanı dolmuş olabilir biraz bekleyip yeni bir paket almanızı öneririm

SDN Okuru

arkadaşlar ben ınternet paketi yaptım kullanmaya başlayabilirsiniz dedi ama giremiyorum acıl yardıım edin.

drake565 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İnternet ayarlarını indirdinmi

SDN Okuru

Standart kartal13

ayarlar-diğer ağlar-mobil ağlar-erişim noktası adları orada sol tuşa bas varsayılana sıfırla ozaman girebilir

SDN Okuru

bnm telefonum ıxperıa x3 ama internete bağlanmıyor nedense bağlatı koptu diyor

SDN Okuru

Arkadaşlar samsung ace kullanıcısıyım vodafone hat kullanıyorum wifi açıp internete tıklıyorum fakat az bişey doluyor lodıng ondan sonra hata veriyor sorun nedir sizce bi yardımcı olursanız sevinirim.Lütfen

SDN Okuru

kardeşim çok çok ama çok sağol senin sayende oldu 2 gündür uğraşıyodum çok sağol

SDN Okuru

Unhappy internetimi kullanamıyorum!!!!

Lg p760 kullanıcısıyım oparotörüm vodafone 1 gb internet paketi var ama faceebook açılıyor sohpet açılmıyor vatsap instagram kullanılamıyor veri ayarlarım açık yardım edin lütfen!!!

SDN Okuru

Standart Lütfen yardim edinnnn!!!!!

samsung s3 mini kullanıyorum avealıyım. yeni internet paketi yaptım facebook twitter sınırsız + 25 mb diğer internet. facebook a falan girdim 25 mb dan yedi daha sonra 25 mb bitince liralarımı yedi liralarımda bitti şuan internete erişemiyorum internetten baktım avea nın sitesinden paketimde hala sınırsız facebook twitter paketi devam ediyor görünüyor. ama ben giremiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz çok sinirim bozuldu (((((((

SDN Okuru

kayan menuye nasıl gırıs yapıcam

SDN Okuru

Merhaba Arkadaslar.. Ben Samsung Galaxy Gio Kullanıcısıyım. Telefonumdan Wifiyi açıyorum bilgisayarımdaki ağı görüntülemiyor bilgisayarımdan girebiliyorum ama telefondan giremiyorum yardımcı olur musunuz?

SDN Okuru

bn avea kullanıyom s3 mini veri açık ama bağlanmıyor

SDN Okuru

Question yardm!!

general mobile dscovery aldm facebook paketim var site aclmıyo napmalıyım

SDN Okuru

benim telefonum nokia 210 bende internete bağlanamıyorum

arkadaslar bendede lg p760 var mobil veriyi aktif yapıyorum internete girmiyorum kapatınca internet kullanımınız falan filan diyo ve bakiyem gidiyor neden sizce ?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)