Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 16 ve 16

Cep Telefonundan Twitter'a Nasıl Girilir?

Android forumunda Cep Telefonundan Twitter'a Nasıl Girilir? konusunu incelemektesiniz.

Telefonum Samsung Galaxy Wonder, problemim ise cihazımın kendi internet browserından twitter sitesindeki hesabıma giriş yapamıyorum. mobil.twitter.com adresine girdiğim zaman karşıma kullanıcı adı ve şifre sayfası çıkıyor. Kullanıcı adı ve şifremi ...

Standart Cep Telefonundan Twitter'a Nasıl Girilir?

Telefonum Samsung Galaxy Wonder, problemim ise cihazımın kendi internet browserından twitter sitesindeki hesabıma giriş yapamıyorum. mobil.twitter.com adresine girdiğim zaman karşıma kullanıcı adı ve şifre sayfası çıkıyor. Kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum, biraz bekledikten sonra twitter'a girmem gerekirken tekrar aynı kullanıcı adı şifre sayfası geliyor karşıma. Bir türlü giriş yapamıyorum. Firefox'u kurdum onda da aynısı oluyor ve girilmiyor. Hem 3G hem de wi fi ağ üzerinden internet bağlantısı sağladım, yine olmadı. Başka sitelere kullanıcı adı şifre ile giriş yapabiliyorum ama twitter'a yapamıyorum. Sizce neden giremiyorum acaba?

(Önemli Not: Bazı arkadaşlar Twitter'ın uygulamasını kur diyebilirler ama ben Twitter uygulamasını kurmak istemiyorum. Browserdan girmek istiyorum.)

Twitter mobil sürümü ile ilgili olabilir.İlla ki telefonunda arama sorunu.

Tarayıcının geçmişini sil, çerezleri sil. Vodafone kullanıyorsan, bağlantı ayarlarını Live değil , İnterneti seç. Bende de olmuştu aynı şey.

Alıntı deatmania Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Twitter mobil sürümü ile ilgili olabilir.İlla ki telefonunda arama sorunu.
    Telefonda sorun olduğunu zannetmiyorum. Twitter'ın kullanıcıları mobil uygulamasını yüklemeye yönlendirmek için yaptığını düşünüyorum. Acaba benim gibi sorun yaşayan ve çözümünü bulabilen birileri var mı?

Alıntı muratteas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tarayıcının geçmişini sil, çerezleri sil. Vodafone kullanıyorsan, bağlantı ayarlarını Live değil , İnterneti seç. Bende de olmuştu aynı şey.
    Onları çok denedim ama yine de olmuyor. Başka sitelere kullanıcı adı ve şifremle giriş yapamasam sorun ben de diyeceğim ama başka sitelerde sıkıntım yok. Problemin twitter kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

yaşlı çocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Quickly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonum Samsung Galaxy Wonder, problemim ise cihazımın kendi internet browserından twitter sitesindeki hesabıma giriş yapamıyorum. mobil.twitter.com adresine girdiğim zaman karşıma kullanıcı adı ve şifre sayfası çıkıyor. Kullanıcı adı ve şifremi yazıyorum, biraz bekledikten sonra twitter'a girmem gerekirken tekrar aynı kullanıcı adı şifre sayfası geliyor karşıma. Bir türlü giriş yapamıyorum. Firefox'u kurdum onda da aynısı oluyor ve girilmiyor. Hem 3G hem de wi fi ağ üzerinden internet bağlantısı sağladım, yine olmadı. Başka sitelere kullanıcı adı şifre ile giriş yapabiliyorum ama twitter'a yapamıyorum. Sizce neden giremiyorum acaba?

(Önemli Not: Bazı arkadaşlar Twitter'ın uygulamasını kur diyebilirler ama ben Twitter uygulamasını kurmak istemiyorum. Browserdan girmek istiyorum.)
    Bendede aynısı oluyordu, internet ayarlarıyla oynadım mesela Vodafone İntertet'teydi değiştirdim oldu,sen bunu dene birde çerezleri fln silmeyi dene.

Mesajınızın üzerindeki mesajımda da yazdığım gibi çerezleri önbelliği falan silip çok denedim ama malesef olmuyor. Çözemedim bir türlü.

RocKhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Telefonun kendi browserını kullanmayın, öncelikle Google Play'den Opera Mini tarayıcısını telefona kurun, sonra tarayıcıyı açarak http://mobile.twitter.com adresinden Twitterı açarak, altta resimdeki kısımda görünen 'Zaten bir hesabın var mı? Giriş yap'' yazan yere tıklayarak giriş yapın.

Onun altındaki Ad, Soyad, Eposta ve şifre bölümü, Twitter'a kayıt için olan bölümdür, orayı doldurup girmeye çalıştıysanız giremezsiniz.

Konu RocKhan tarafından (16-11-2012 Saat 17:13 ) değiştirilmiştir.

SDN Okuru

bence çerezden güzel bir şey yok

SDN Okuru

bende de aynı sorun var giremiyorum ne yaptıysam olmuyor. sorun hesabımdan kaynaklanıyor ne yapıcam

SDN Okuru

Standart teitter

aynı sorun bende de var. telefon nokia c3. çerezleri sildim ama yine giriş yapamıyorum. Ama twitterde olan başka bir hesaba telefonumdan bağlanabiliyorum, kendi hesabım hariç..

SDN Okuru

samsung corby telefonum twittera giriş yapıyorum tekrar giriş sayfasına yönlendiriliyorum herşeyi denedim olmadı ya

SDN Okuru

Bende de aynı sorun var; yanlışlıkla twitter'da ki mobil twitter uygulamasının erişim iznini kaldırdım ondan sonra böyle oldu sanırım. Girmeye çalıştığımda uygulamalar kısmında çıkıyor ama yine de bağlanmıyor.

SDN Okuru

Deliriceem ya ben de twitterda erişimi kaldırdım şimdi mobilden giremiyorum bilen varsa acil yardım etsin

SDN Okuru

Standart aynısı

Bende e72 kullanıyorum aynı sekil bende yanlışlıkla kaldırdım erişimi şimdi telefondan giremiyorum sürekli giriş yap sayfasına yönlendiriyorum çok sinir oldum yok mu çözüm bulan?

SDN Okuru

valla aynısı bende de oldu olmuyo ya:/

SDN Okuru

bende aynı telefonu kullanıyorum, opera mini indirerek kullanabilirsin twitterı.

+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)