Kapanmış Telefonlar Nasıl açılır? - Sayfa 2

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 52
Like Tree1Beğeni

Konu: Kapanmış Telefonlar Nasıl açılır?

SDN Okuru

nasıl açtıklarını merak ediyorum

SDN Okuru

galaxy s2 m kapandı. imei klondu. şimdi nasıl açacağım blmiyorum

SDN Okuru

Blackberry 9300 curve imei kapandı nasıl açabilirim...

SDN Okuru

mrb arkadaslar ıphone4 marka telefonun pasaport kaydını yaptırdım ama o2 operatoru telefona block koydugu ıcın telefon acılmadı bu konuda yardımcı olabılecek bırı varsa tesekkur ederim

SDN Okuru

bende yurt dıışından telefon getirdim ve diyelim ki simdi pasaporta işletmeden kullandım 1 aylık ve sonra telefon kapandı ve hemen pasaport kaydı yaptıramadım ancak 1 ay sonra yaptırdım yani toplam 2 ay sonra böyle bir durumda telefonun acılmaması gibi bir olay var mı?

SDN Okuru

Standart anycool fm 100

ben telefonu bilgisayara taktığım zaman aygıt bulunamadı diyor ne yapacağım nasıl açacağım anycool fm 100

SDN Okuru

Standart kapanan telefon tekrar açılabilir mi

merhabalar internet üzerinden kayıt yapan br adama iphone'umu kayıt yaptırdım; ama telefonuma şimdi kayıtdışı olduğu tespit edildiğinden 1 hafta içinde kapatılacağı yazıyor. ben iki hafta sonra ailemden biri üzerine kayıt yaptırabileceğim. Bir kere kapanan cihaz sonra tekrar açılabiliyor mu?
    teşekkürler

SDN Okuru

bu tam olarak doğru değil. android telefonlarda superuser isen( yani telefon rootluysa) terminal emulator sayesinde imei değişikliği yapabilirsin. donanımdaki flash'a yazılımla müdahale mümkün.

SDN Okuru

ya gençler banada kapanıcak diye haber geldi ve kapandı bugün türksele 150 milyon verdim açtırmıştım ama kapandı..
    şimdi o telefon tamamen kapandı mı yani passaport bulursam gene açtırabilir miyim

SDN Okuru

Cokk kolay ımeı değiştirmek önce imeisi olan Samsung Galaxy serisi (S4,S3,S2,S,Ace,Gio,Mini v.s.) telefonunuz olması lazım sonrada Galaxy Toolbox programı olması lazım . 500 KB bişi android uygulaması . Oradan backup diyceginiz imeinizi yedekliyor sonra o iki dosyayı imei istediğiniz telefona kopyalıycağınız . programı indirceğiniz o telefonada . Oradan restore diyceğiniz Restart . Oww ! IMEI King Ama hangi telefondan kopyaladıysanız o telefonu açmamanız gerek açarsanız iki telefonunda İMEİ ' Sİ gider ! Galaxy Toolbox programı Google Play'da vardı .

SDN Okuru

arladaşlar benimde telofonum kapandı tekefonum markası modofone dir bunu nasıl acılır en kolayı eski telefon img ile acılırmı

SDN Okuru

yeni hattını nasıl çalıştırcaksın ?

SDN Okuru

telefonun açma kapama düğmesi basmıyor başka türlü telefonu nasıl açabilirim?

qwerty67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

PC ye bağla.

SDN Okuru

Geçici bir pasaport üstüne açmışsan 6 ay kullanabilirsin

SDN Okuru

Standart acil

Arkadaslar bende aldimda kac günde kapanir telefon

SDN Okuru

Standart yardım edinnnnnn

ya ben seyar satıcıdan aldım bana ımeı adresiniz kayıtsızdır diye mesaj geldi 1 hafta içinde kapanacak dedi ne yapmam lazım

SDN Okuru

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arladaşlar benimde telofonum kapandı tekefonum markası modofone dir bunu nasıl acılır en kolayı eski telefon img ile acılırmı

SDN Okuru

Standart telefon açtırma

ptt ye 120 tl vergi yatırman gerek ve karşılığında e-devlet şifresi veriyorlar internetten girip açıyosun

SDN Okuru

peki bu nasıl oluyo yardımcı olurmusunuz ?

SDN Okuru

yurtdışından getirdiim telefonu işlettim ama iki ay sonra tekrar kapandı nasıl açılır .yardım cı olan olursa sevinirim
    tşk

SDN Okuru

hayır yanlışın var ben telefoncuya gittim ve ücret 15 tl

SDN Okuru

ya benım telınde ekran desenı bloke oldu google hesabını ıstıyo sıfresını unuttum ne yapabilirimm

SDN Okuru

samsung s 5 getirmistim, avea hattiyla 2 ay kullandim ve telefon kapandi. islem yaptirmaya gittim, olmaz dediler. yurt disindan gelen uzerine yazdirabilecegim kimse yok, kendim giris cikis yapsam sonra islem yaptirsam telefon acilirmi acaba??

fatihkurnaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samsung s 5 getirmistim, avea hattiyla 2 ay kullandim ve telefon kapandi. islem yaptirmaya gittim, olmaz dediler. yurt disindan gelen uzerine yazdirabilecegim kimse yok, kendim giris cikis yapsam sonra islem yaptirsam telefon acilirmi acaba??
    Evet çıkış giriş yaptıktan sonra 1 ay içerisinde kayıt ettirmeniz gerekiyor.
    Detaylı tüm bilgiler BTK sitesinde bulunuyor.
    [URL]http://www.tk.gov.tr/tuketici/bim/yurtdisindan_getirilen_cihazlar.php[URL]

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)